MAŁE GRAND PRIX

2019-05-19 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


UWAGA

Kategoria 12-13D przeniesiona na BLOK I
Kategoria SENIOR przeniesiona na BLOK II

BLOK 1, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 14:00-14:30, start: 14:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice
2.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek
3.Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW
3.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk
5.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
6.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO - Sulejówek
7.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA
8.Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa
9.Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
2.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa
3.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa
5.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Bartosz
Zych Klaudia
Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP Warszawa
2.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - Góra Kalwaria
3.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów
4.Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skowron Oliwier
Dobrowolska Iga
Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Stradowski Eryk
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Wilkowska Joanna
Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN
6.Wiktorowicz Kacper
Short Amelia Kuai
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Short Amelia Kuai
Wiktorowicz KacperShort Amelia KuaiDCS BRWINÓW
7.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8.Łuczyk Filip
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Sikora Oliwia
Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin
2.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa
3.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa
4.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW
5.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA
6.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk
7.Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN
8.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa
2.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa
3.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
4.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa
5.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
6.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa
2.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa
3.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
4.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa
5.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin
6.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA
2.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko
3.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
4.Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION - WARKA
5.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Częstochowa
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Częstochowa
6.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko
2.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk
3.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
5.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko
6.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa
7.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm
8.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:30-17:00, start: 17:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek
2.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek
3.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa
4.Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Rudnicka Inga
Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC - Warszawa
5.Łabanowski Jakub
Jabłońska Julia
PRESTIGE - Białystok
Łabanowski Jakub
Jabłońska Julia
Łabanowski JakubJabłońska JuliaPRESTIGE - Białystok

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa
2.Lalak Justin
Rogowska Patrycja
UKS Talent
Lalak Justin
Rogowska Patrycja
Lalak JustinRogowska PatrycjaUKS Talent
3.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków
4.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk
5.Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Kiermasz-Wojdyga Gabriela
Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO - Sulejówek
6.Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
RS - WARSZAWA
Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS - WARSZAWA

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa
3.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Kobyłka
5.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin
6.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa
7.Żydaczewski Julian
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Żur Dominika
Żydaczewski JulianŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka
3.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska
4.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock
5.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa
6.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin
7.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
3.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa
4.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
3.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa
5.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa

40+ (Senior 2 + Senior 3) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA
3.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2 + Senior 3) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
3.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa