Małe Grand Prix

2019-02-24 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w programie turnieju, połączone bloki I z II oraz III z IV

BLOK 1, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-13:00, start: 13:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Studio Tańca ESKA - Augustów
Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaStudio Tańca ESKA - Augustów4 (+2)241
2.Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa2 (+2)222
3.Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP Warszawa2, 11 (+2)22, 112
4.Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Studio Tańca ESKA - Augustów
Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA - Augustów2 (+1)123
5.Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
6.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów9 (-1)-19

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.German Michał Aaron
Pogorzelska Amelia
PRESTIGE - Białystok
German Michał Aaron
Pogorzelska Amelia
German Michał AaronPogorzelska AmeliaPRESTIGE - Białystok2 (+2)221
2.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa G (+2)2G1
3.Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN6 (+2)261
4.Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE - Białystok9 (+1)192
5.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk10, 10 (+1)110, 102

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
Żbikowski WojciechMuzyczyszyn MariaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń7 (+2)271
2.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - WARKA3 (+2)232
3.Gajownik Izabela
Michalski Oskar
DCS BRWINÓW
Gajownik Izabela
Michalski Oskar
Gajownik IzabelaMichalski OskarDCS BRWINÓW7, 7 (+1)17, 73

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA6 (+1)162
3.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa D (+1)1D3
4.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)134
5.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)125
6.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)146
7.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk3 37
8.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa1 17
9.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 39
10.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa1 110
11.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin0 011

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA6 (+2)261
2.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+2)241
3.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa7 (+2)272
4.Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK - Kielce2 (+2)222
5.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA4 (+1)143
6.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk6 (+1)163
7.Łata Maja
Giziński Bartosz
DCS BRWINÓW
Łata Maja
Giziński Bartosz
Łata MajaGiziński BartoszDCS BRWINÓW1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E2
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA4 43
4.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 04

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA6 (+2)261
2.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN7 (+2)272
3.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6, 6 (+2)26, 61
2.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko6, 6 (+2)26, 61
3.Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN7 (+2)271
4.Chrol Bartosz
Bierć Aleksandra
PRESTIGE - Białystok
Chrol Bartosz
Bierć Aleksandra
Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE - Białystok1 (+1)112
5.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk1 (+1)112

 

BLOK 2, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+2)291
2.Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
PRESTIGE - Białystok
Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE - Białystok2 (+2)221
3.Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
PRESTIGE - Białystok
Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE - Białystok1 (+1)112
4.Łabanowski Jakub
Jabłońska Julia
PRESTIGE - Białystok
Łabanowski Jakub
Jabłońska Julia
Łabanowski JakubJabłońska JuliaPRESTIGE - Białystok1 (+1)112

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)161
2.Gaworek Szymon
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Bilińska Natalia
Gaworek SzymonBilińska NataliaSTART - Płońsk6 (+1)162
3.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa4 43
4.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin E (+1)1E1
2.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 (+1)133
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 04
5.Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Rosłonkiewicz Klaudia
Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - WARKA0 05
6.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 32
3.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 03
4.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 03
4.Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)111
2.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32
3.Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 33

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6 62
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03