OTTT UŚMIECH DZIECKA

2019-06-16 Miękinia k. Wrocławia, GEMAR - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9.00 - 9 30, próba parkietu 9.00, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 10

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gabrielski Antoni
Turoń Maja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gabrielski Antoni
Turoń Maja
Gabrielski AntoniTuroń MajaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Hryciew FlorianDzionek AlicjaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
3.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
4.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
5.Niemczuk Aleksander
Dobrochowska Julia
BANS - Strzegom
Niemczuk Aleksander
Dobrochowska Julia
Niemczuk AleksanderDobrochowska JuliaBANS - Strzegom
6.Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
Pajdak BartoszBondarczuk JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
7.Sapa Hanna
Król Magdalena
TAKT - Legnica
Sapa Hanna
Król Magdalena
Sapa HannaKról MagdalenaTAKT - Legnica
8.Wilczyński Michał
Jaworska Gabriela
INSPIRACJA - Wrocław
Wilczyński Michał
Jaworska Gabriela
Wilczyński MichałJaworska GabrielaINSPIRACJA - Wrocław
9.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów
10.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Wrocław
Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP - Wrocław3 (+2)231
2.Wójcik Mateusz
Głaz Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+2)252
3.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)123

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+2)221
2.Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST - Lubań F (+2)2F1
3.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław3 (+2)232
4.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów7 (+2)272
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław3 (+1)133
6.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów8 (+1)183
7.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Wrocław
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Wrocław11 (+1)1113

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz2 (+1)122
3.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)123
4.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów6 64
5.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław5 55
6.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 26
7.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 0

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów D (+1)1D1
2.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D2
3.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 (+1)123
4.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz1 14
5.Ryz Michał
Baranowska Anna
STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaSTYL - Kraków2 25
6.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 06

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 12 30, próba parkietu 12.30, start: 13.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław4 (+2)241
3.Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
SKYDANCE - Wrocław
Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
Nowak JakubJaniszewska EmiliaSKYDANCE - Wrocław7 (+2)271
4.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
7.Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
Dróżdż WitoldJabłońska AgataIGLICA - Wrocław1 (+1)112
8.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
9.Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
IGLICA - Wrocław
Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
10.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
PERFECT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT - Będzin F (+2)2F1
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA E (+1)1E1
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)132
3.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica1 (+1)114
5.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 05
6.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno0 06
7.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec1 17
8.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki D (+1)1D1
2.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Wrocław
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Wrocław1 12
3.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław1 13

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań D (+1)1D2
3.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Wrocław E (+1)1E3
4.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 (+1)114
5.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów0 05
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin6 66
7.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 27
8.Sopel Szymon
Bieńczyk Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Sopel Szymon
Bieńczyk Maria
Sopel SzymonBieńczyk MariaINSPIRACJA - Wrocław1 18
9.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik6 (+1)161
2.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno7 72
3.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)151
2.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C2
3.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik6 (+1)163
4.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin6 64
5.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno5 55
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 66
7.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław0 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.30 - 16 30, próba parkietu 16.00, start: 17.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 23

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów
2.Krupa Bartosz
Nowak Gabriela
BST - Baranów
Krupa Bartosz
Nowak Gabriela
Krupa BartoszNowak GabrielaBST - Baranów
3.Michalak Aleksandra
Skąpski Mateusz
BST - Baranów
Michalak Aleksandra
Skąpski Mateusz
Michalak AleksandraSkąpski MateuszBST - Baranów
4.Bednarz Jakub
Pistl Julia
SKYDANCE - Wrocław
Bednarz Jakub
Pistl Julia
Bednarz JakubPistl JuliaSKYDANCE - Wrocław
5.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów
6.Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA - Głogów
7.Gulewicz Olivier
Skrzypczyńska Klara
SKYDANCE - Wrocław
Gulewicz Olivier
Skrzypczyńska Klara
Gulewicz OlivierSkrzypczyńska KlaraSKYDANCE - Wrocław
8.Herbuś Jan
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Herbuś Jan
Nawrot Oliwia
Herbuś JanNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław
9.Kisiel Szymon
Malinowska Hanna
TAKT - Legnica
Kisiel Szymon
Malinowska Hanna
Kisiel SzymonMalinowska HannaTAKT - Legnica
10.Krzemiński Jan
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Krzemiński Jan
Tuczyńska Blanka
Krzemiński JanTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław
11.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
12.Maciejewski Alan
Augustynowicz Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Maciejewski Alan
Augustynowicz Anna
Maciejewski AlanAugustynowicz AnnaINSPIRACJA - Wrocław
13.Masztalerz Karol
Czuchwicka Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Masztalerz Karol
Czuchwicka Natalia
Masztalerz KarolCzuchwicka NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
14.Misiak Karol
Misiak Marianna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
15.Niedźwiedź Sebastian
Otfinowska Helena
INSPIRACJA - Wrocław
Niedźwiedź Sebastian
Otfinowska Helena
Niedźwiedź SebastianOtfinowska HelenaINSPIRACJA - Wrocław
16.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
17.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów
18.Rogoziewicz Miłosz
Myszko-Coelho Maura
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Miłosz
Myszko-Coelho Maura
Rogoziewicz MiłoszMyszko-Coelho MauraSKYDANCE - Wrocław
19.Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
Skubiński LucjuszRabczenko EmiliaTAKT - Legnica
20.Urbaniak Julia
Urbaniak Alicja
ANIMA DANZA - Głogów
Urbaniak Julia
Urbaniak Alicja
Urbaniak JuliaUrbaniak AlicjaANIMA DANZA - Głogów
21.Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński ZiemowitKosmal JuliaIMPULS - Prochowice
22.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław
23.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
SPIN - Rawicz
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN - Rawicz

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszewski Dawid
Maliszewska Marika
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Maliszewska Marika
Maliszewski DawidMaliszewska MarikaANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
3.Augustynów Konrad
Jurkiewicz Maria
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Jurkiewicz Maria
Augustynów KonradJurkiewicz MariaGEMAR - Wrocław4 (+1)142
4.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Wrocław
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Wrocław11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Bartosz
Filip Zuzanna
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Filip Zuzanna
Antosik BartoszFilip ZuzannaRUDAN - Nowa Ruda6 (+2)261
2.Mocek Radomir
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Mocek Radomir
Antosik Emilia
Mocek RadomirAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda5 (+2)251
3.Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
Paciejewski BartoszHuzarewicz AleksandraAMETYST - Lubań6 (+2)261
4.Starba Patryk
Polus Alicja
GEMAR - Wrocław
Starba Patryk
Polus Alicja
Starba PatrykPolus AlicjaGEMAR - Wrocław4 (+2)241
5.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+1)122
6.Lipińska Jagoda
Stasiak Adam
BST - Baranów
Lipińska Jagoda
Stasiak Adam
Lipińska JagodaStasiak AdamBST - Baranów9, 9 (+1)19, 92
7.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA10 (+1)1102
8.Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST - Lubań4 (+1)142

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów E (+1)1E1
2.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław3 (+1)132
3.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów0 03
4.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0