II Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP Wieliczka 2019 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka - Rekreacja małopolska.

2019-03-16 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-10.00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Barańska Agata
Łapaj Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Barańska Agata
Łapaj Nikola
Barańska AgataŁapaj NikolaJUST DANCE Wieliczka
2.Dziedzic Julia
Hałat Maria
JUST DANCE Wieliczka
Dziedzic Julia
Hałat Maria
Dziedzic JuliaHałat MariaJUST DANCE Wieliczka
3.Pagacz Martyna
Baran Zofia
JUST DANCE Wieliczka
Pagacz Martyna
Baran Zofia
Pagacz MartynaBaran ZofiaJUST DANCE Wieliczka
4.Sadowy Zuzanna
Kucharska Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Sadowy Zuzanna
Kucharska Weronika
Sadowy ZuzannaKucharska WeronikaJUST DANCE Wieliczka
5.Sasik Milena
Koczara Dorota
JUST DANCE Wieliczka
Sasik Milena
Koczara Dorota
Sasik MilenaKoczara DorotaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmielarz Mateusz
Czubek Julia
SKT Regis
Chmielarz Mateusz
Czubek Julia
Chmielarz MateuszCzubek JuliaSKT Regis
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis
3.Joniec Sebastian
Ligoń Alicja
SKT Regis
Joniec Sebastian
Ligoń Alicja
Joniec SebastianLigoń AlicjaSKT Regis
4.Banaś Filip
Suchan Maja
JUST DANCE Wieliczka
Banaś Filip
Suchan Maja
Banaś FilipSuchan MajaJUST DANCE Wieliczka
5.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
6.Cygan Maciej
Noga Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Cygan Maciej
Noga Aleksandra
Cygan MaciejNoga AleksandraJUST DANCE Wieliczka
7.Dzięga Artur
Zając Milena
JUST DANCE Wieliczka
Dzięga Artur
Zając Milena
Dzięga ArturZając MilenaJUST DANCE Wieliczka
8.Gacek Ksawery
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Gacek Ksawery
Rusin Alicja
Gacek KsaweryRusin AlicjaPLĄS - Kraków
9.Grochmal Jan
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Sękowska Karolina
Grochmal JanSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
10.Kozub Radosław
Dworak Klara
JUST DANCE Wieliczka
Kozub Radosław
Dworak Klara
Kozub RadosławDworak KlaraJUST DANCE Wieliczka
11.Marchewka Amelia
Mietła Anna
JUST DANCE Wieliczka
Marchewka Amelia
Mietła Anna
Marchewka AmeliaMietła AnnaJUST DANCE Wieliczka
12.Mąka Piotr
Jagoda Julia
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Jagoda Julia
Mąka PiotrJagoda JuliaPLĄS - Kraków
13.Odrzywolska Agnieszka
Pominkiewicz Julia
Cor et Animus
Odrzywolska Agnieszka
Pominkiewicz Julia
Odrzywolska AgnieszkaPominkiewicz JuliaCor et Animus
14.Piechno Wiktoria
Arcyz Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Piechno Wiktoria
Arcyz Gabriela
Piechno WiktoriaArcyz GabrielaJUST DANCE Wieliczka
15.Skalska Gabriela
Gorzałczany Kamila
JUST DANCE Wieliczka
Skalska Gabriela
Gorzałczany Kamila
Skalska GabrielaGorzałczany KamilaJUST DANCE Wieliczka
16.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków
17.Ćwikła Jan
Dąbroś Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Ćwikła Jan
Dąbroś Natalia
Ćwikła JanDąbroś NataliaJUST DANCE Wieliczka
18.Ćwikła Tomek
Wójcik Kamila
JUST DANCE Wieliczka
Ćwikła Tomek
Wójcik Kamila
Ćwikła TomekWójcik KamilaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucka Nadia
Szabla Julia
Cor et Animus
Bogucka Nadia
Szabla Julia
Bogucka NadiaSzabla JuliaCor et Animus
2.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
3.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Dumański Maciej
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Dumański Maciej
Zielonka Kaja
Dumański MaciejZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka
5.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
6.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
7.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
8.Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Cor et Animus
Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Koźbiał OliwierDorynek MilenaCor et Animus
9.Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
Kustosz NikodemKuras ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
10.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
11.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
12.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
13.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
14.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
15.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis
16.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
17.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
18.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
2.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
3.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
4.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
5.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
6.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
7.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
8.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
9.Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
Ząbkowski WiktorChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
10.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Sułek Michał
Buras Dagmara
SKT Regis
Sułek Michał
Buras Dagmara
Sułek MichałBuras DagmaraSKT Regis
2.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
3.Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Cor et Animus
Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Katarzyński OskarKuc ŁucjaCor et Animus
4.Warchał Tomasz
Ogonowska Hanna
DANCE POINT Kraków
Warchał Tomasz
Ogonowska Hanna
Warchał TomaszOgonowska HannaDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
3.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
6.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
7.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
8.Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
DANCE POINT Kraków
Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
Węglarski LeonLachowolska BarbaraDANCE POINT Kraków
9.Świerczyński Stanisław
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Świerczyński Stanisław
Stelmasińska Iga
Świerczyński StanisławStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Babło Daniel
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Babło Daniel
Malec Gabriela
Babło DanielMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
4.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
5.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
6.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
7.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
8.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
9.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
10.Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Jantas Aleksandra
Zięba SzymonJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Tekieli Kacper
Mach Zofia
Cor et Animus
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaCor et Animus

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
3.Brennan Dominik
Gut Maja
SKT Regis
Brennan Dominik
Gut Maja
Brennan DominikGut MajaSKT Regis
4.Całka Piotr
Multan Katarzyna
SKT Regis
Całka Piotr
Multan Katarzyna
Całka PiotrMultan KatarzynaSKT Regis
5.Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Show DANCE Gorlice
Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Cynk WitoldKosiba GabrielaShow DANCE Gorlice
6.Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Dutkiewicz Kacper
Olbrych Zuzanna
Dutkiewicz KacperOlbrych ZuzannaShow DANCE Gorlice
7.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
8.Kania Sebastian
Godek Gabriela
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Godek Gabriela
Kania SebastianGodek GabrielaPLĄS - Kraków
9.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
10.Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
11.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
12.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
13.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
14.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis
15.Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
PERFECT DANCE - Kraków
Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
Stelmach ArekStelmach KorneliaPERFECT DANCE - Kraków
16.Szkotak Maciej
Bielaszka Sylwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szkotak Maciej
Bielaszka Sylwia
Szkotak MaciejBielaszka SylwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
17.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
18.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
19.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno
20.Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
Świerczyński JanMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
21.Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
FANTAZJA - Kraków
Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
Świtała ŁukaszMysza WiktoriaFANTAZJA - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
3.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
4.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
5.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
6.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
7.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków
8.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków