17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

2019-12-08 Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3, JABCZYŃSCY - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!
W pierwszym bloku dodano kategorię Do 9 G oraz kategorię SENIOR 1 klasa F.
W drugim bloku połączono pow. 15 E i pow 15 F.
ZAPRASZAMY!

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 30, start: 10 00

Kategorie G, H oraz BRĄZ będą rozgrywane na dwóch parkietach


10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 12

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Baranowski Jakub
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Baranowski Jakub
Karpierz Aleksandra
Baranowski JakubKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Chrzan Duszan
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Chrzan Duszan
Kaptur Karen
Chrzan DuszanKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Janota Jan
Kikut Elena
INSPIRACJA - Wrocław
Janota Jan
Kikut Elena
Janota JanKikut ElenaINSPIRACJA - Wrocław
4.Koch Natan
Waleszczyńska Zofia
PRESTIGE - Wrocław
Koch Natan
Waleszczyńska Zofia
Koch NatanWaleszczyńska ZofiaPRESTIGE - Wrocław
5.Madej Wojciech
Fikus Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Fikus Maja
Madej WojciechFikus MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Nogalski Aleksander
Kisza Natalia
GEMAR - Wrocław
Nogalski Aleksander
Kisza Natalia
Nogalski AleksanderKisza NataliaGEMAR - Wrocław
7.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaCHAMPION TEAM - Wrocław
8.Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
Policzkiewicz PawełPocztarek NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
9.Rzeźnik Jakub
King Scarlet
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Jakub
King Scarlet
Rzeźnik JakubKing ScarletPRESTIGE - Wrocław
10.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
11.Wronkowski Mikołaj
Wronkowska Zofia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Wronkowski Mikołaj
Wronkowska Zofia
Wronkowski MikołajWronkowska ZofiaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
12.Świerszczewicz Filip
Kurek Liwia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Świerszczewicz Filip
Kurek Liwia
Świerszczewicz FilipKurek LiwiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
SUPERNOVA - Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
3.Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
SKYDANCE - Wrocław
Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
Grod MichałSkrzypczyńska KlaraSKYDANCE - Wrocław2 (+2)221
4.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra G (+2)2G1
5.Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP - Siechnice G (+2)2G1
6.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów G (+2)2G1
7.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Siechnice G (+2)2G1
8.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań3, 3 (+1)13, 32
9.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
10.Kwiatkowski Adam
Gonera Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Kwiatkowski Adam
Gonera Milena
Kwiatkowski AdamGonera MilenaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)122
11.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)152
12.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)152
13.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
SPIN - Rawicz
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN - Rawicz2, 2 (+1)12, 22

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra F (+2)2F1
2.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław2, 3 (+2)22, 32
3.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno10 (+1)1103

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP - Siechnice F (+2)2F1
2.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE - Wrocław F (+2)2F1
3.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra F (+2)2F2
4.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław F (+2)2F2
5.Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
Patoła WiktorGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F (+2)2F2
6.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów5 (+1)153
7.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice7 (+1)173
8.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław2 (+1)123
9.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Siechnice
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Siechnice2 (+1)123

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice F (+2)2F1
2.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F (+2)2F1
3.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 7 (+2)25, 72
4.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów11 (+2)2112
5.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO - Leszno
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO - Leszno5 (+1)153
6.Holewik Krzysztof
Łysio Zuzanna
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Łysio Zuzanna
Holewik KrzysztofŁysio ZuzannaSZOK - Gliwice6 (+1)163
7.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)123

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Janosz Dagmara
KIEPURA - Sosnowiec
Kulig Jakub
Janosz Dagmara
Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)131
2.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno4 (+1)142
3.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+1)133
4.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno4 (+1)144
5.Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch Paulina1 (+1)115
6.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice2 (+1)126
7.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno3 (+1)137
8.Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST - Lubań2 28
9.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice3 38
10.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 310
11.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice2 211
12.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów0 012
13.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 013
14.Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice0 014

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole2 (+1)122
3.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice D (+1)1D3
4.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice4 (+1)144
5.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole4 46
7.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno0 07
8.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 18

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Mazurkiewicz Jakub
Mizera Izabela
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mazurkiewicz Jakub
Mizera Izabela
Mazurkiewicz JakubMizera IzabelaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Mazurkiewicz Jakub
Mizera Izabela
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mazurkiewicz Jakub
Mizera Izabela
Mazurkiewicz JakubMizera IzabelaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 30, start: 13 00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice3 (+1)131
2.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria E (+1)1E3
4.Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
Majewski MateuszNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław0 04
5.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0 05
6.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plezia Robert
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Żejmo Karolina
Plezia RobertŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica4 (+1)142
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól E (+1)1E3
4.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 (+1)114
5.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 05
6.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 16
7.Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA - Radomsko2 27
8.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra0 08
9.Fronczak Antoni
Grzybowska Julia
AMETYST - Lubań
Fronczak Antoni
Grzybowska Julia
Fronczak AntoniGrzybowska JuliaAMETYST - Lubań0 09

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa6 (+1)161
2.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)112
3.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa6 (+1)163
4.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+1)154
5.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)165
6.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole2 (+1)126
7.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 07
8.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 18
9.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław0 08
10.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów0 010
11.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań2 211

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4 (+1)141
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa6 (+1)162
3.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)143
4.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały E (+1)1E4
5.Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński KarolProkop WiktoriaZIELIŃSKA - Ząbkowice3 35
6.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz0 06
7.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław4 47
8.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno2 28

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz3 (+1)131
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa5 (+1)152
3.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz D (+1)1D3
4.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno D (+1)1D4
5.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały3 35
6.Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
IGLICA - Wrocław
Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak AndrzejTurowska KarolinaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław3 37
8.Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona MichałOzimek MarzenaDIAMENT - Wrocław1 18
9.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno4 49

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)172
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno C (+1)1C3
4.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice2 (+1)124
5.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)145
6.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)116
7.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław0 07
8.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 18
9.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 09
10.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 010
11.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra5 511

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno5 (+1)151
2.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132
3.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław3 (+1)133
4.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)154
5.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice1 (+1)115
6.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)156
7.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 27
8.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan7 78
9.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.5 58
10.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra4 411

 

BLOK 3, rejestracja 15 30 - 16 30, start: 17 00

Kategorie G , H oraz BRĄZ będą rozgrywane na dwóch parkietach


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 31

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.BARYSKA ANITA
RADZIUK SELENA
SKYDANCE - Wrocław
BARYSKA ANITA
RADZIUK SELENA
BARYSKA ANITARADZIUK SELENASKYDANCE - Wrocław
2.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
3.Bąk Krzysztof
Siwik Alicja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Bąk Krzysztof
Siwik Alicja
Bąk KrzysztofSiwik AlicjaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Fijał Hubert
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Fijał Hubert
Węglińska Julia
Fijał HubertWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Herbuś Jan
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Herbuś Jan
Nawrot Oliwia
Herbuś JanNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław
7.Izworski Alex
Olender Nina
FRASZKA - Kamienna Góra
Izworski Alex
Olender Nina
Izworski AlexOlender NinaFRASZKA - Kamienna Góra
8.Kamińska Zofia
Staliś Filip
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kamińska Zofia
Staliś Filip
Kamińska ZofiaStaliś FilipIMPRESSIONANTE - Wrocław
9.Kisiel Szymon
Malinowska Hanna
TAKT - Legnica
Kisiel Szymon
Malinowska Hanna
Kisiel SzymonMalinowska HannaTAKT - Legnica
10.Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
11.Kobylański Hugon
Lagner Amelia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kobylański Hugon
Lagner Amelia
Kobylański HugonLagner AmeliaCHAMPION TEAM - Wrocław
12.Krzemiński Jan
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Krzemiński Jan
Tuczyńska Blanka
Krzemiński JanTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław
13.Król Magdalena
Dziedzic Maja
TAKT - Legnica
Król Magdalena
Dziedzic Maja
Król MagdalenaDziedzic MajaTAKT - Legnica
14.Lewandowski Oskar
Suska Małgorzata
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lewandowski Oskar
Suska Małgorzata
Lewandowski OskarSuska MałgorzataCHAMPION TEAM - Wrocław
15.Madej Rafał
Straszkiewicz Nina
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Straszkiewicz Nina
Madej RafałStraszkiewicz NinaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
16.Maziak Maciej
Majerska Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Maziak Maciej
Majerska Wiktoria
Maziak MaciejMajerska WiktoriaAKTAN - Wrocław
17.Misiak Karol
Misiak Marianna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
18.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
19.Przystas Mateusz
Siemrzuch Aniela
BANS - Strzegom
Przystas Mateusz
Siemrzuch Aniela
Przystas MateuszSiemrzuch AnielaBANS - Strzegom
20.Rogoziewicz Miłosz
Myszko-Coelho Maura
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Miłosz
Myszko-Coelho Maura
Rogoziewicz MiłoszMyszko-Coelho MauraSKYDANCE - Wrocław
21.Rygiewicz Kacper
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Kaptur Zuzanna
Rygiewicz KacperKaptur ZuzannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
22.Rzeźnik Kacper
Rzeźnik Martyna
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Kacper
Rzeźnik Martyna
Rzeźnik KacperRzeźnik MartynaPRESTIGE - Wrocław
23.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice
24.Sieradzki Szymon
Główczyk Marcela
TAKT - Legnica
Sieradzki Szymon
Główczyk Marcela
Sieradzki SzymonGłówczyk MarcelaTAKT - Legnica
25.Smykowski Marcel
Baran Laura
AMETYST - Lubań
Smykowski Marcel
Baran Laura
Smykowski MarcelBaran LauraAMETYST - Lubań
26.Smykowski Marcel
Grzybowska Anna
AMETYST - Lubań
Smykowski Marcel
Grzybowska Anna
Smykowski MarcelGrzybowska AnnaAMETYST - Lubań
27.Smykowski Oliwier
Pastuch Maja
AMETYST - Lubań
Smykowski Oliwier
Pastuch Maja
Smykowski OliwierPastuch MajaAMETYST - Lubań
28.Smykowski Oliwier
Pastuch Alicja
AMETYST - Lubań
Smykowski Oliwier
Pastuch Alicja
Smykowski OliwierPastuch AlicjaAMETYST - Lubań
29.Stanek Michał
Mruszczyk Dorota
IMPULS - Prochowice
Stanek Michał
Mruszczyk Dorota
Stanek MichałMruszczyk DorotaIMPULS - Prochowice
30.Wesołkowski Michał
Siembab Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Wesołkowski Michał
Siembab Julia
Wesołkowski MichałSiembab JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
31.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów4 (+2)241
2.Jura Szymon
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Szymon
Macewicz Maja
Jura SzymonMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12, 10 Jura Szymon - G (+2)212, 10Jura Szymon - G1
3.Kuliś Dorian
Wójcik Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kuliś Dorian
Wójcik Julia
Kuliś DorianWójcik JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra G (+2)2G1
4.Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
Pajdak BartoszBondarczuk JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 (+2)241
5.Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
6.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno6, 6 (+2)26, 61
7.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra3 (+2)231
8.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice G (+2)2G1
9.Hryciew Florian
Dzionek Alicja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Hryciew FlorianDzionek AlicjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
10.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)122
11.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów11 (+1)1112
12.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra0 (+1)102
13.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław G (+1)1G2
14.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)152
15.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)132
16.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 (+2)241
2.Howley Aleksander
Łukasiewicz Karolina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Howley Aleksander
Łukasiewicz Karolina
Howley AleksanderŁukasiewicz KarolinaCHAMPION TEAM - Wrocław G (+2)2G1
3.Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Huzarewicz Aleksandra
Paciejewski BartoszHuzarewicz AleksandraAMETYST - Lubań8 (+2)281
4.Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Paciejewska Anna
Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST - Lubań6 (+2)261
5.Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
AMETYST - Lubań
Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST - Lubań2 (+1)122

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+1)131
2.Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Rytych Zuzanna
Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl. B (+1)1B2
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań3 (+1)133
4.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria4 45
6.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice1 16
7.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 07
8.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław0 08
9.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 78

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA B (+1)1B2
3.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław6 (+1)163
4.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław6 65
6.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 26
7.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław4 47
8.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 48
9.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko12 (+1)1121
2.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)133
4.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław0 04
5.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław0 05
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 06
7.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław A (+1)1A1
2.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard A (+1)1A2
3.Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
Brzeski BrunoGmochowska JustynaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+1)1103
4.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)114
5.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 115
6.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 06
7.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek Anna0 07
8.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław1
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław2
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica3
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól4

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław2
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól3