MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM

2019-04-07 PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA, SENIOR DANCE STUDIO


Plik z wynikami

UWAGA

BLOK I II - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR DYREKTORA OSIR W PRZEŹMIEROWIE

BLOK III IV - MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO TYLKO DLA PAR Z OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO

Została zmieniona kategoria taneczna w I bloku OTTT w Przeźmierowie 14-15 E+F na 10-11 F
Zapraszamy pary z całego kraju a w szczególności Wielkopolskich klubów tanecznych pozdrawiam organizator Krzysztof Czapliński

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, start: 10.00

TURNIEJ PREMIUM


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury7 (+2)271
2.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA4, 6 (+2)24, 61
3.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA6, 6 (+2)26, 61
4.Rybak Maria
Wilk Antoni
LORENZO
Rybak Maria
Wilk Antoni
Rybak MariaWilk AntoniLORENZO10, 8 (+2)210, 81
5.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA4, 4 (+2)24, 41
6.Worach Kamil
Wesołowska Oliwa
FILEMON
Worach Kamil
Wesołowska Oliwa
Worach KamilWesołowska OliwaFILEMON2, 2 (+2)22, 21
7.Brodziszewski Filip Ignacy
Siąkowska Łucja
FILEMON
Brodziszewski Filip Ignacy
Siąkowska Łucja
Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska ŁucjaFILEMON2, 2 (+1)12, 22
8.Dolata Eryk
Stanke Nikola
FILEMON
Dolata Eryk
Stanke Nikola
Dolata ErykStanke NikolaFILEMON3, 3 (+1)13, 32
9.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna9, 10 (+1)19, 102
10.Opielewicz Mateusz
Stasiek Samanta
FILEMON
Opielewicz Mateusz
Stasiek Samanta
Opielewicz MateuszStasiek SamantaFILEMON2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO8 (+2)281
2.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO11 (+2)2111
3.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek Wiktoria10 (+2)2102
4.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM8 (+2)282
5.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
6.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)163
7.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO7 (+1)173

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska Maja G (+2)2G1
2.Skórnicki Miłosz
Skórnicka Maja
FILEMON
Skórnicki Miłosz
Skórnicka Maja
Skórnicki MiłoszSkórnicka MajaFILEMON3, 3 (+2)23, 31
3.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO10, 8 (+1)110, 82
4.Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
FINEZJA
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA6, 6 (+1)16, 62
5.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA7, 3 (-1)-17, 3

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO6 (+2)261
2.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH2 (+2)221
3.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCENTRUM TAŃCA WYPYCH2 (+2)221
4.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO5 (+2)251
5.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
6.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO10 (+2)2101
7.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON10 (+2)2102
8.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+2)2F2
9.Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
DZIUPLA
Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA9 (+2)292
10.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)153
11.Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
FINEZJA
Cwojdziński Mikołaj
Adamska Maria
Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA3 (+1)133
12.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA3, 3 (+1)13, 33
13.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA5 (+1)153

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO1 (+1)111
2.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler Hanna3 (+1)133
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów D (+1)1D4
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 25
6.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław0 07
8.Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA - Szczecin0 07
9.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów0 09
10.Zadorozhnii Arsenij
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Zadorozhnii Arsenij
Józiak Zuzanna
Zadorozhnii ArsenijJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin0 010

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA E (+1)1E1
2.Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka GrzegorzGębarowska Iga0 02
3.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek Wiktoria10 103

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, start: 13.00

TURNIEJ PREMIUM


16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON4 (+1)141
2.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO D (+1)1D2
3.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH6 (+1)163
4.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH1 (+1)114
5.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna D (+1)1D5
6.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA5 (+1)156
7.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH0 07
8.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA6 68
9.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 -19
10.Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Jabłoński Bartłomiej
Jaworska Klaudia
Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN - Toruń4 410
11.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 311

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH D (+1)1D1
2.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH1 (+1)112
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D3
4.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA D (+1)1D4
5.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON1 15
6.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 66
7.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 -17
8.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO0 07
9.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON6 (+1)162
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA5 (+1)153
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)124
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO2 25
6.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO2 26
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 07
8.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON6 (+1)161
2.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH4 (+1)142
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
4.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO2 (+1)124
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO4 45
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA6 66
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice5 57
8.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 18
9.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa7 (+1)171
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)133
4.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA1 14
5.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH0 05
6.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin4 46
7.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA4 (+1)141
2.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA9 (+1)192
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA B (+1)1B4
5.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin9 95
6.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA6 66
7.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM2 27
8.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA4 (+1)142
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA0 03
4.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA5 54

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA5 (+1)151
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin1 12
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA0 03

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, start: 15.30

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 0

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA0 01
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO0 02
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO8 83
4.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER0 04

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA2 21
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO1 12
3.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO1 13
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO1 14
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 25

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA2 21
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO3 32
3.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO0 03
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO1 14
5.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 25

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO2 21
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA3 32
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA5 53
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO2 24
5.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM0 05
6.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA0 06

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO1 11
2.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO1 12
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM2 23
4.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA6 64
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA4 45

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, start: 18.00

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO


14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO0 01
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA4 42
3.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA5 53
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM4 44
5.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA0 05
6.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM5 56

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA0 01
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO0 02
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA5 53
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM4 44
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM5 55
6.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA0 06

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA3 31
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA0 02
3.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA0 03
4.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON1 14
5.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO0 05
6.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 06

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO0 01
2.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON0 02
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA5 53
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA0 04
5.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA9 95
6.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO4 46
7.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA6 67

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA0 01
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA2 22
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA5 53
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO2 24
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO0 05

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE6 61
2.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE0 02
3.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA0 03
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO1 14
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO4 45
6.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA6 66
7.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA0 07

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA2 21
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA7 72

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA4 41
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA2 22

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA0 01

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE17 171
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER3 32

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA0 01

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 0