XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Złote Pantofelki"

2019-02-23 Kęty, RAGTIME - Kęty


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30 – 9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
2.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Fetko Maurycy
Janik Lena
RAGTIME - Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaRAGTIME - Kęty
3.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
4.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
5.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
7.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
2.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
3.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
4.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
5.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
6.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
7.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków8 (+2)281
2.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków5 (+2)251
3.Wiciński Łukasz
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Zontek Ingrid
Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION - Kraków3 (+1)132

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:45-13:15, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
4.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
5.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
2.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
3.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
4.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków
5.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty1 (+1)111
2.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1 (+1)112
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno3 33
4.Kącik Kacper
Serafin Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Serafin Zuzanna
Kącik KacperSerafin ZuzannaEVOLUTION - Kraków0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków11 (+1)1111
2.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz3 (+1)132
3.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 03
4.Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE Wieliczka0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 01
2.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 02

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 16:45-17:15, start: 17:30

Uwaga:
12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T: Polka, WA, CCC, S, RR

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T: Polka, WA, CCC, S, JI

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T: WA, WW, Q, CCC, S, JV


12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
2.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
3.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
4.Kania Sebastian
Godek Gabriela
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Godek Gabriela
Kania SebastianGodek GabrielaPLĄS - Kraków
5.Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
6.Kurowski Krystian
Malina Gabriela
SOKÓŁ - Myślenice
Kurowski Krystian
Malina Gabriela
Kurowski KrystianMalina GabrielaSOKÓŁ - Myślenice
7.Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
PERFECT DANCE - Kraków
Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
Stelmach ArekStelmach KorneliaPERFECT DANCE - Kraków
8.Szkotak Maciej
Bielaszka Sylwia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szkotak Maciej
Bielaszka Sylwia
Szkotak MaciejBielaszka SylwiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
3.Kurowski Krystian
Malina Gabriela
SOKÓŁ - Myślenice
Kurowski Krystian
Malina Gabriela
Kurowski KrystianMalina GabrielaSOKÓŁ - Myślenice
4.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
5.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ4 (+2)241
2.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty11 (+2)2111
3.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka3 (+2)232
4.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ2, 2 (+2)22, 22
5.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno3 (+1)133
6.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty10 (+1)1103
7.Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków F (+2)2F1
2.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów F (+2)2F2
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+2)222
4.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz6 (+1)163
5.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko YegorUrbańska NataliaPERFECT DANCE - Kraków E (+1)1E2
3.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno0 04
5.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków0 05
6.Chlebus Adam
Foremska Nikola
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Foremska Nikola
Chlebus AdamForemska NikolaSWING Żywiec-Kuków0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno4 (+1)141
2.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING Żywiec-Kuków0 02
3.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice3 33