Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra

2019-03-30 Mierzyn k. Szczecin, DANCECLUB - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga rejestracja na turniej klasowy (Blue Ballroom) będzie przedłużona do Środy !! 27.03

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zahrebelnyi Ivan
Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Zahrebelnyi Ivan
Neyman Bogna
Zahrebelnyi IvanNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
2.Kireev Maksim
Pauliuts Anastasija
Spatkanne
(Białoruś)
Kireev Maksim
Pauliuts Anastasija
Kireev MaksimPauliuts AnastasijaSpatkanne
(Białoruś)
1

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
2.Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
Surdyk DawidDobrzycka JuliaDANCECLUB - Szczecin4 (+2)241
3.Góra Hanna
Romaneczko Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Góra Hanna
Romaneczko Stanisław
Góra HannaRomaneczko StanisławFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 (+1)13, 32
4.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz11 (+1)1112
5.Kireev Maksim
Pauliuts Anastasija
Spatkanne
(Białoruś)
Kireev Maksim
Pauliuts Anastasija
Kireev MaksimPauliuts AnastasijaSpatkanne
(Białoruś)
1

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)281
2.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+2)2111
3.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)241
4.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 2 (+2)24, 22
5.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra9 (+2)292
6.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9, 7 (+2)29, 72
7.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna14, 12 (+2)214, 122
8.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)143
9.Banasiak Filip
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Romaneczko Julia
Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
10.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+1)1103
11.Klepacki Krzysztof
Szawarska Aleksandra
ESTERA - Myślibórz
Klepacki Krzysztof
Szawarska Aleksandra
Klepacki KrzysztofSzawarska AleksandraESTERA - Myślibórz8 (+1)183
12.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
13.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+2)2111
2.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin10 (+2)2101
3.Maj Jakub
Piórkowska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Maj Jakub
Piórkowska Amelia
Maj JakubPiórkowska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin5 (+2)252
4.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+2)222
5.Okarski Damian
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Okarski Damian
Koronowska-Roszak Dominika
Okarski DamianKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin8 (+2)282
6.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
7.Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kownacka Magdalena
Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+1)1103
8.Konieczny Szymon
Pupkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Pupkowska Zuzanna
Konieczny SzymonPupkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
9.Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
Porwisiak StanisławKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań5 (+1)152
3.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 04
5.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
VEGA
(Białoruś)
Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Bobryk DaniilBaranava LizavetaVEGA
(Białoruś)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)141
2.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 23
4.Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 44
5.Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
VEGA
(Białoruś)
Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Bobryk DaniilBaranava LizavetaVEGA
(Białoruś)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra4 42
3.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań0 03

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, start: 14:00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn10 (+2)2102
2.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
4.Barouski Ignat
Kopach Kira
Spatkanne
(Białoruś)
Barouski Ignat
Kopach Kira
Barouski IgnatKopach KiraSpatkanne
(Białoruś)
1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
ELITE DANCE - Szczecin
Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
Baca AleksanderZagórska WiktoriaELITE DANCE - Szczecin4 (+2)241
2.Paczkowski Adrian
Zantow Lena
ELITE DANCE - Szczecin
Paczkowski Adrian
Zantow Lena
Paczkowski AdrianZantow LenaELITE DANCE - Szczecin3 (+2)231
3.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin4 (+2)241
4.Dopierała Nikodem
Woźnicka Julia
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Woźnicka Julia
Dopierała NikodemWoźnicka JuliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
5.Dąbrowski Bartosz
Medeńska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Dąbrowski Bartosz
Medeńska Emilia
Dąbrowski BartoszMedeńska EmiliaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)112
6.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna8, 9 (+1)18, 92
7.Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
Sobczyński OlivierNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
8.Surowiec Kacper
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Surowiec Kacper
Ulm Aleksandra
Surowiec KacperUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna4, 6 (+1)14, 62
9.Kamenka Arseni
Alebovich Daria
VEGA
(Białoruś)
Kamenka Arseni
Alebovich Daria
Kamenka ArseniAlebovich DariaVEGA
(Białoruś)
1
10.Rahacheuski Marat
Samakar Maryia
VEGA
(Białoruś)
Rahacheuski Marat
Samakar Maryia
Rahacheuski MaratSamakar MaryiaVEGA
(Białoruś)
1
11.Barouski Ignat
Kopach Kira
Spatkanne
(Białoruś)
Barouski Ignat
Kopach Kira
Barouski IgnatKopach KiraSpatkanne
(Białoruś)

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)123
4.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 04
5.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
KTS JANTAR - Dębno
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny BartoszBobik DorotaKTS JANTAR - Dębno0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maroz Michail
Kudrautsava Katsiaryna
VEGA
(Białoruś)
Maroz Michail
Kudrautsava Katsiaryna
Maroz MichailKudrautsava KatsiarynaVEGA
(Białoruś)
1
2.London Roni
Goldsmit Avigail
Ewinclu B
(Israel)
London Roni
Goldsmit Avigail
London RoniGoldsmit AvigailEwinclu B
(Israel)
2
3.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 14
5.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz3 (+1)132
3.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 03
4.Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)111
2.Maroz Michail
Kudrautsava Katsiaryna
VEGA
(Białoruś)
Maroz Michail
Kudrautsava Katsiaryna
Maroz MichailKudrautsava KatsiarynaVEGA
(Białoruś)
2
3.Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
VEGA
(Białoruś)
Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Bobryk DaniilBaranava LizavetaVEGA
(Białoruś)
3
4.Rozental Daniel
Yakubovich Nataly
Ewinclu B
(Israel)
Rozental Daniel
Yakubovich Nataly
Rozental DanielYakubovich NatalyEwinclu B
(Israel)
4
5.Sałach Marek
Żywno Patrycja
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Żywno Patrycja
Sałach MarekŻywno PatrycjaELITE DANCE - Szczecin0 05
6.Erlich Ronel
Raicher Lia
Ewinclu B
(Israel)
Erlich Ronel
Raicher Lia
Erlich RonelRaicher LiaEwinclu B
(Israel)
6

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Erlich Ronel
Raicher Lia
Ewinclu B
(Israel)
Erlich Ronel
Raicher Lia
Erlich RonelRaicher LiaEwinclu B
(Israel)
1
2.Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
VEGA
(Białoruś)
Bobryk Daniil
Baranava Lizaveta
Bobryk DaniilBaranava LizavetaVEGA
(Białoruś)
2
3.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 03
4.Maroz Michail
Kudrautsava Katsiaryna
VEGA
(Białoruś)
Maroz Michail
Kudrautsava Katsiaryna
Maroz MichailKudrautsava KatsiarynaVEGA
(Białoruś)
4
5.Sałach Marek
Żywno Patrycja
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Żywno Patrycja
Sałach MarekŻywno PatrycjaELITE DANCE - Szczecin0 05

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:00, start: 15:00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)111
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 32
3.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 23

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna5 52
3.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice5 53

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D1
2.Słota Karol
Tadevosyan Michele
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Tadevosyan Michele
Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
4.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice3 34
5.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 -15
6.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D1
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
4.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice-1 -14
5.Słota Karol
Tadevosyan Michele
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Tadevosyan Michele
Słota KarolTadevosyan MicheleDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gryciuk Marek
Błaszczyk Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Gryciuk Marek
Błaszczyk Paulina
Gryciuk MarekBłaszczyk PaulinaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E1
2.Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 22
3.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 43