Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek'2019” Jubileusz 25 lecia

2019-12-08 Łańcut, GASIEK - Rzeszów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec3, 3 (+2)23, 31
2.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów4 (+2)241
3.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska9 (+2)291
5.Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
6.Kijanka Dawid
Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kijanka Dawid
Charchan Maja
Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+1)1102
7.Waltoś Dawid
Podsiadlik Jagoda
AKSEL - Rzeszów
Waltoś Dawid
Podsiadlik Jagoda
Waltoś DawidPodsiadlik JagodaAKSEL - Rzeszów1, 3 (+1)11, 32
8.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec G (+1)1G2

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
GRACJA - Krosno
Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA - Krosno4 (+2)241
2.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec F (+2)2F1
3.Kitor Oliwier
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)262
4.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów3 (+2)232
5.Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Molek Zofia
Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów2 (+1)123
6.Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)173
7.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)153

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Bujak KlaudiaBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów3 (+2)231
2.Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz JuliaGładysiewicz JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
3.Klimczuk Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Klimczuk KamilaKlimczuk KamilaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
4.Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Kopeć AlicjaKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
5.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
6.Mazur Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Mazur MajaMazur MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
7.Rohan Milena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Rohan MilenaRohan MilenaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+2)281
8.Rozperska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Rozperska MartynaRozperska MartynaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
9.Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wojtowicz MartynaWojtowicz MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
10.Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Chłanda MilenaChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
11.Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Fitowska ZofiaFitowska ZofiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
12.Furgał Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Furgał AleksandraFurgał AleksandraAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
13.Gaja Cyrulik
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gaja CyrulikGaja CyrulikGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
14.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
15.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
16.Solanowska Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Solanowska MagdalenaSolanowska MagdalenaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
17.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz GabrielMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg12, 10 Bednarz Gabriel - G (+2)212, 10Bednarz Gabriel - G1
2.Bednarz Jan
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Kozioł Lena
Bednarz JanKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
3.Bor Szymon
Rec Zuzanna
GRACJA - Krosno
Bor Szymon
Rec Zuzanna
Bor SzymonRec ZuzannaGRACJA - Krosno4 (+2)241
4.Kowalski Kamil
Banaś Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalski Kamil
Banaś Sara
Kowalski KamilBanaś SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+2)271
5.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów7, 6 (+2)27, 61
6.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec9 (+2)291
7.Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+2)2101
8.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
9.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów7, 6 (+2)27, 61
10.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka4 (+2)241
11.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
12.Brożyna Wiktor
Kozicka Lena
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kozicka Lena
Brożyna WiktorKozicka LenaAKSEL - Rzeszów3, 8 (+1)13, 82
13.Brudek Maximilian
Szarek Kinga
TAKT - Jarosław
Brudek Maximilian
Szarek Kinga
Brudek MaximilianSzarek KingaTAKT - Jarosław6 (+1)162
14.Cieślik Sebastian
Ziobrowska Maria
TAKT - Jarosław
Cieślik Sebastian
Ziobrowska Maria
Cieślik SebastianZiobrowska MariaTAKT - Jarosław3 (+1)132
15.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów9, 9 (+1)19, 92
16.Kubas Maksymilian
Smoleń Milena
AKSEL - Rzeszów
Kubas Maksymilian
Smoleń Milena
Kubas MaksymilianSmoleń MilenaAKSEL - Rzeszów5, 2 (+1)15, 22
17.Padoł Miłosz
Borowska Zofia
KLASA - Tarnów
Padoł Miłosz
Borowska Zofia
Padoł MiłoszBorowska ZofiaKLASA - Tarnów4 (+1)142
18.Sokołowski Jakub
Nowak Klara
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Nowak Klara
Sokołowski JakubNowak KlaraAKSEL - Rzeszów2, 3 (+1)12, 32
19.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg8, 8 (+1)18, 82
20.Wątorska Julia
Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
Wątorska Julia
Tetela Helena
Wątorska JuliaTetela HelenaAKSEL - Rzeszów3, 4 (+1)13, 42
21.Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
KLASA - Tarnów
Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
Ziejka OliwierLechowicz AmeliaKLASA - Tarnów5 (+1)152
22.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów5, 4 (+1)15, 42

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131
2.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
4.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA E (+1)1E4
5.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg1 15
6.Pacławski Kamil
Zybinska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybinska Zofia
Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 16
7.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm0 07
8.Górny Mateusz
Filipek Emilia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA - Kraków0 08

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczak Angelika
GALA - Mielec
Korczak AngelikaKorczak AngelikaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
3.Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Tutak DorotaTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+2)241
4.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec4 (+2)241
5.Kozicka Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kozicka WeronikaKozicka WeronikaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
6.Sawicka Antonina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Sawicka AntoninaSawicka AntoninaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
7.Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Smela AnnaSmela AnnaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
8.Wilk Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wilk NataliaWilk NataliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
9.Krupa Natalia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Krupa NataliaKrupa NataliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajek Piotr
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gajek Piotr
Kuwerska Iga
Gajek PiotrKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)241
2.Paterek Adrian
Mierzwa Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Paterek Adrian
Mierzwa Emilia
Paterek AdrianMierzwa EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
3.Kucwaj Filip
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Cielecka Julia
Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA - Tarnobrzeg8, 11 (+1)18, 112
4.Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl G (+1)1G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska10 (+2)2101
2.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm7 (+2)271
3.Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
4.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław11 (+2)2111
5.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec6 (+2)262
6.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm7 (+2)272
7.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała F (+2)2F2
8.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)242
9.Gołąb Bartosz
Dąbrowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Dąbrowska Oliwia
Gołąb BartoszDąbrowska OliwiaTAKT - Jarosław9 (+1)193
10.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec8 (+1)183
11.Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
12.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław6 (+1)163
13.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl3 (+1)133

12-15 (Junior 1 + Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gdula Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gdula NataliaGdula NataliaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)291
2.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów5 (+2)251
3.Stadnik Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik WiktoriaStadnik WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+2)231
4.Bielenda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Bielenda GabrielaBielenda GabrielaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
5.Gołojuch Karolina
AKSEL - Rzeszów
Gołojuch KarolinaGołojuch KarolinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
6.Pastuła Emilia
AKSEL - Rzeszów
Pastuła EmiliaPastuła EmiliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 11.45-12.15, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg7, 7 (+2)27, 71
2.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów8 (+2)281
3.Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+2)252
4.Omachel Eryk
Omachel Natalia
GRACJA - Krosno
Omachel Eryk
Omachel Natalia
Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA - Krosno F (+2)2F2
5.Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4, 4 (+2)24, 42
6.Dul Jakub
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Sałata Anna
Dul JakubSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg3, 3 (+1)13, 33
7.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
8.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów2 (+1)123
9.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
10.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów7 (+1)173
11.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (-1)-15

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)141
2.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów4 42

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)131
2.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno2 (+1)122
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143
4.Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)144
5.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów2 (+1)125
6.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno3 (+1)136
7.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin4 (+1)147
8.Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 09
10.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 211
12.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno1 112
13.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 013
14.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec0 014
15.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 015

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno3 (+1)132
3.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów4 (+1)143
4.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik3 34
5.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa6 65
6.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec1 16
7.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 07

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik4 (+1)142
3.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa7 74
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 05
6.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec5 56
7.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bórzyński Stanisław
Lotycz Milena
TAKT - Jarosław
Bórzyński Stanisław
Lotycz Milena
Bórzyński StanisławLotycz MilenaTAKT - Jarosław5 (+2)251
2.Lech Krystian
Pytel Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Pytel Wiktoria
Lech KrystianPytel WiktoriaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
3.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+2)272
4.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+2)282
5.Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
6.Kędzior Sebastian
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Sieńko Aniela
Kędzior SebastianSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
7.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław11 (+1)1113

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów5 (+1)151
2.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)154
5.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)135
6.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno1 (+1)116
7.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów3 37
8.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm0 08
9.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
10.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 510
11.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 111
12.Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sycz Bartosz
Lewkowicz Aleksandra
Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów4 412
13.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl0 013

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz. D (+1)1D2
3.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)124
5.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin2 (+1)125
6.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno1 (+1)116
7.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów1 (+1)117
8.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 18
10.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin5 510
11.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 011
12.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 012
13.Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 013
14.Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY - Rzeszów1 113
15.Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Pasterz Emilia
Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 015

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Przemysław
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kłos Przemysław
Szewc Emilia
Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)131
2.Frańczak Karol
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Frańczak Karol
Para Klaudia
Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)132
3.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków E (+1)1E4
5.Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK - Rzeszów3 35
6.Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 06
7.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin C (+1)1C1
2.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin3 (+1)132
3.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 03
4.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno7 (+1)171
2.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin6 (+1)163
4.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 44
5.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała6 65
6.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 07
8.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko0 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
4.Waltoś Kacper
Horodecka Iga
GASIEK - Rzeszów
Waltoś Kacper
Horodecka Iga
Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK - Rzeszów1 (+1)114
5.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław2 25
6.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 06
7.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław3 37
8.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waltoś Kacper
Horodecka Iga
GASIEK - Rzeszów
Waltoś Kacper
Horodecka Iga
Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK - Rzeszów3 (+1)131
2.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów2 (+1)122
3.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław1 (+1)113
4.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław2 24
5.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 05
6.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)161
2.Biela Ernest
Dul Sylwia
IMPERIA - Kraków
Biela Ernest
Dul Sylwia
Biela ErnestDul SylwiaIMPERIA - Kraków4 42

 

BLOK 4, rejestracja 17.00- 17.30, próba parkietu 17.15-17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów3 (+1)132
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)163
4.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów3 34
5.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów7 76

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów1 (+1)111
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 13
4.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola1 14
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów4 45

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
A-Z - Przemyśl
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z - Przemyśl4 (+1)142
3.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów C (+1)1C3
4.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)114
5.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)145
6.Majcher Marcel
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Pałys Martyna
Majcher MarcelPałys MartynaTAKT - Jarosław5 (+1)156
7.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola1 17
8.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 08
9.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 09
10.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków1 110
11.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 011
12.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
A-Z - Przemyśl
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z - Przemyśl C (+1)1C1
2.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl2 (+1)122
3.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała D (+1)1D3
4.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl2 (+1)124
5.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)115
6.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec5 (+1)156
7.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 47
8.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów3 37
9.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl3 39
10.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 010
11.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 510
12.Majcher Marcel
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Pałys Martyna
Majcher MarcelPałys MartynaTAKT - Jarosław4 412

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl8 (+1)183
4.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)154
5.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków6 65
6.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec2 26
7.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków0 08
9.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 09
10.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)121
2.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)182
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl5 (+1)153
4.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków9 (+1)195
6.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm6 (+1)166
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 07
8.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl0 08
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski4 49
10.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 810
11.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 011
12.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów3 312

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów11 (+1)1111
2.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin11 (+1)1112
3.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl6 (+1)163
4.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków2 (+1)124
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 25
6.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 06
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów1 17
8.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 08
9.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice0 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza A (+1)1A2
3.Bolek Marcel
Sosnecka Sandra
WIR - Mysłowice
Bolek Marcel
Sosnecka Sandra
Bolek MarcelSosnecka SandraWIR - Mysłowice9 (+1)193
4.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów1 (+1)114
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06
7.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola3 37
8.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec0 08
9.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 09
10.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 0