ŚWIĘTO BZÓW

2019-05-11 SIEDLISKO k/NOWEJ SOLI, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami
BLOK 2, rejestracja 11.15 - 12.15, próba parkietu 11.45 - 12.15, start: 12.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA2, 2 (+2)22, 21
2.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
3.Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
OSKAR - Bojadła
Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR - Bojadła4, 4 (+2)24, 41
4.Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra5, 3 (+2)25, 31
5.Jura Szymon
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Szymon
Wróbel Maja
Jura SzymonWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
6.Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin Irena G (+2)2G1
7.Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna12, 9 Lis Kacper - G (+2)212, 9Lis Kacper - G1
8.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA2, 2 (+2)22, 21
9.Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 8 (+2)26, 81
10.Świerad Natasza
Włodarczyk Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Świerad Natasza
Włodarczyk Adrianna
Świerad NataszaWłodarczyk AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
11.Bogusławski Leon
Łoś Angelika
OSKAR - Bojadła
Bogusławski Leon
Łoś Angelika
Bogusławski LeonŁoś AngelikaOSKAR - Bojadła2, 0 (+1)12, 02
12.Gawęda Hanna
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda Hanna
Józefczyk Zofia
Gawęda HannaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
13.Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
Górnacz KamilBroczkowska HannaOSKAR - Bojadła3, 1 (+1)13, 12
14.Heyduk Konrad
Skrzypczak Gabriela
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Heyduk Konrad
Skrzypczak Gabriela
Heyduk KonradSkrzypczak GabrielaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 (+1)11, 12
15.Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra4, 3 (+1)14, 32
16.Owczarski Alan
Łapińska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Łapińska Julia
Owczarski AlanŁapińska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
17.Skorupinski Franciszek
Talukder Kaia
LATINA
Skorupinski Franciszek
Talukder Kaia
Skorupinski FranciszekTalukder KaiaLATINA1, 1 (+1)11, 12
18.Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
OSKAR - Bojadła
Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaOSKAR - Bojadła2, 3 (+1)12, 32
19.Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 3 (+1)14, 32
20.Waligóra Marcelina
Kantorek Ewelina
OSKAR - Bojadła
Waligóra Marcelina
Kantorek Ewelina
Waligóra MarcelinaKantorek EwelinaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+2)281
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+2)282
3.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA8, 8 (+2)28, 81
2.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA11, 11 (+2)211, 111
3.Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
Muszyński AntoniHomeniuk EmiliaALEX - Żagań9 (+2)291
4.Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA - Wrocław9 (+2)291
5.Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
Piwowarczyk SebastianMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 (+2)20, 01
6.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
7.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA10, 10 (+2)210, 101
8.Mandziuk Liwia
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Waligórska Alicja
Mandziuk LiwiaWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna6, 12 Waligórska Alicja - G (+1)16, 12Waligórska Alicja - G2
9.Pazoła Martyna
Bartków Natasza
OSKAR - Bojadła
Pazoła Martyna
Bartków Natasza
Pazoła MartynaBartków NataszaOSKAR - Bojadła-1, 4 (+1)1-1, 42
10.Rejman Tobiasz
Grzechnik Kornelia
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Rejman Tobiasz
Grzechnik Kornelia
Rejman TobiaszGrzechnik KorneliaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 (+1)11, 12
11.Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12
12.Teofilak Emil
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Olejniczak Natalia
Teofilak EmilOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz5 (+1)152
13.Żurawicki Wojciech
Kantorek Malwina
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Wojciech
Kantorek Malwina
Żurawicki WojciechKantorek MalwinaOSKAR - Bojadła1, 0 (+1)11, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+2)2F1
2.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 3 (+2)23, 31
3.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań2 (+2)222
4.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+2)272
5.Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
ALEX - Żagań
Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
Burzyński KarolDenkiewicz LiliannaALEX - Żagań1 (+1)113
6.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2, 2 (+1)12, 23
7.Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
Porwisiak StanisławKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO12, 10 Aleksanderek Bartosz - G (+2)212, 10Aleksanderek Bartosz - G1
2.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA11, 7 (+2)211, 71
3.Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
Czepiński KonradBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2101
4.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury G (+2)2G1
5.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2101
6.Tymczy Joanna
Lupa Natalia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Lupa Natalia
Tymczy JoannaLupa NataliaOSKAR - Bojadła3, 3 (+2)23, 31
7.Witkowski Karol
Jaguś Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Witkowski Karol
Jaguś Julia
Witkowski KarolJaguś JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 4 (+2)22, 41
8.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO1, 1 (+1)11, 12
9.Bogusławska Zuzanna
Brembor Martyna
OSKAR - Bojadła
Bogusławska Zuzanna
Brembor Martyna
Bogusławska ZuzannaBrembor MartynaOSKAR - Bojadła1, 2 (+1)11, 22
10.Wąsiak Nikola
Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Wąsiak Nikola
Górnacz Magdalena
Wąsiak NikolaGórnacz MagdalenaOSKAR - Bojadła7, 3 (+1)17, 32
11.Żurawicki Rafał
Sobczuk Maria
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Rafał
Sobczuk Maria
Żurawicki RafałSobczuk MariaOSKAR - Bojadła1, 3 (+1)11, 32
12.Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
Włodarczyk PawełSzczudło WeronikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (-1)-15
13.Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
Zdral NataliaDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO F (+2)2F1
2.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO F (+2)2F1
3.Szydło Tomasz
Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Piotr Hanna
Szydło TomaszPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8, 5 (+2)28, 51
4.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaALEX - Żagań F (+2)2F2
5.Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA - Zielona Góra9 (+2)292
6.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna F (+2)2F2
7.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)173
8.Banasiak Filip
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Romaneczko Julia
Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
9.Cader Szymon
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Śniecińska Maja
Cader SzymonŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 10 (+1)15, 103
10.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
11.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
12.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA6 (+1)163

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.20, próba parkietu 13.45 - 14.30, start: 14.45

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole5 (+1)151
2.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler Hanna4 (+1)143
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO4 (+1)146
7.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA2 27
8.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław0 08
9.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz4 49
11.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra1 111

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól E (+1)1E1
2.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)132
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 33
4.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin1 14
5.Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 35

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)161
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM D (+1)1D2
3.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań4 (+1)143
4.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska Julia0 04
5.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO0 05
6.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 17

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA6 (+1)162
3.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA1 15
6.Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław0 06
7.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA C (+1)1C4
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 07
8.Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław4 48

 

BLOK 4, rejestracja 15.30 - 17.00, próba parkietu 16.15 - 17.15, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)161
2.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO3 (+1)132
3.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 03
4.Żabka Michał
Ceglarek Angelika
LATINA
Żabka Michał
Ceglarek Angelika
Żabka MichałCeglarek AngelikaLATINA2 24

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól D (+1)1D1
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO1 (+1)112
3.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO2 23
4.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO1 (+1)111
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)162
3.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO5 (+1)153
4.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO2 24
5.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 05
6.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO7 (+1)171
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO1 (+1)112
3.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin5 53
4.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO3 34
5.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)161
2.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin B (+1)1B2
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA6 64
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA6 65
6.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard8 86
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin11 (+1)1111
2.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław9 (+1)192
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO3 35
6.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin2 26
7.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin11 (+1)1112
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO2 23
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO4 44