XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "MIELEC 2019"

2019-03-03 Mielec, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30 - 9.00, próba parkietu 8.45 - 9.15, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów5 (+2)251
2.Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów10, 10 (+2)210, 101
3.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
4.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów8 (+2)281
5.Michalska Zuzanna
Nowek Mateusz
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Michalska Zuzanna
Nowek Mateusz
Michalska ZuzannaNowek MateuszRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+2)25, 51
6.Misiak Wiktoria Maria
Nieroda Aleksander
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria MariaNieroda AleksanderDŻET - Rzeszów-Boguchwała7, 7 (+2)27, 71
7.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków G (+2)2G1
8.Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4, 4 (+2)24, 41
9.Pyziński Adrian
Pluta Alicja
GALA - Mielec
Pyziński Adrian
Pluta Alicja
Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA - Mielec3 (+2)231
10.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec2 (+2)221
11.Danko Karol
Zagrobelna Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Danko Karol
Zagrobelna Kamila
Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
12.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków9 (+1)192
13.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów5, 5 (+1)15, 52
14.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)172
15.Kubas Maksymilian
Pasieka Julia
AKSEL - Rzeszów
Kubas Maksymilian
Pasieka Julia
Kubas MaksymilianPasieka JuliaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12
16.Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak JakubOżga IzabelaTAKT - Jarosław4 (+1)142
17.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów3, 4 (+1)13, 42
18.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów2 (+1)122
19.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec6 (+2)261
2.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
3.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F2
4.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ6 (+2)262
5.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów11, 11 (+2)211, 112
6.Babiak Miłosz
Zybinska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Zybinska Zofia
Babiak MiłoszZybinska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)183
7.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5, 5 (+1)15, 53
8.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec1 (+1)113
9.Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
GALA - Mielec
Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA - Mielec1 (+1)113
10.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów3, 3 (+1)13, 33

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 (+1)121
2.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno4 (+1)143
4.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec0 04
5.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec1 15
6.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno1 16
7.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 07

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec F (+2)2F1
2.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
3.Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski3 (+2)231
4.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik8 (+2)281
5.Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
6.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski4 (+2)241
7.Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł Wiktor
Kozioł Irmina
Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA - Mielec4 (+2)242
8.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+2)262
9.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno8 (+2)282
10.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)292
11.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów9, 9 (+2)29, 92
12.Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów F (+1)1F3
13.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec7 (+1)173
14.Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
15.Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl1 (+1)113
16.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec5 (+1)153
17.Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz DominikZduńska MajaELIDA - Mielec1 (+1)113
18.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5, 5 (+1)15, 53
19.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113
20.Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163
21.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec5 (+1)153
22.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)111
2.Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)144
5.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin3 (+1)135
6.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów4 (+1)146
7.Wolski Piotr
Banaszek Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)147
8.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)148
9.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 19
10.Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 210
11.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków2 210
12.Lebida Oskar
Dudek Anna
GALA - Mielec
Lebida Oskar
Dudek Anna
Lebida OskarDudek AnnaGALA - Mielec2 212
13.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin3 313
14.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 014
15.Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA - Tarnobrzeg0 015
16.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 016
17.Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin0 017

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica6 (+1)161
2.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)112
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno4 (+1)144
5.Madej Michał
Nędza Oliwia
ArtDance - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaArtDance - Kraków3 (+1)135
6.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno1 (+1)116
7.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola2 27
8.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 08
9.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 09
10.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 310
11.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 011

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło7 (+2)271
2.Ogonowska Weronika
Płoński Tadeusz
RONDO - Rybnik
Ogonowska Weronika
Płoński Tadeusz
Ogonowska WeronikaPłoński TadeuszRONDO - Rybnik2, 2 (+2)22, 22
3.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław9 (+1)193

 

BLOK 2, rejestracja 12.30 - 13.00, próba parkietu 12.45 - 13.15, start: 13.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Hubert
Ożóg Anna
KLASA - Tarnów
Brzoza Hubert
Ożóg Anna
Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA - Tarnów5 (+2)251
2.Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+2)291
3.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+2)24, 41
4.Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA - Mielec6 (+2)261
5.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów2 (+2)221
6.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów2 (+2)221
7.Wal Filip
Buziak Daria
GALA - Mielec
Wal Filip
Buziak Daria
Wal FilipBuziak DariaGALA - Mielec4 (+2)241
8.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+2)221
9.Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182
10.Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Molek Zofia
Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów4 (+1)142
11.Smela Dominik
Kozicka Lena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Kozicka Lena
Smela DominikKozicka LenaAKSEL - Rzeszów4, 1 (+1)14, 12
12.Wołosz Wiktor
Maciałek Julia
GALA - Mielec
Wołosz Wiktor
Maciałek Julia
Wołosz WiktorMaciałek JuliaGALA - Mielec2 (+1)122
13.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec4 (+1)142
14.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec7 (+1)172

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów7, 9 (+2)27, 91
2.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław G (+2)2G1
3.Sznajder Wojciech
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Sznajder Wojciech
Pajor Lena
Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA - Nowy Targ G (+2)2G1
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław4 (+1)142
5.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl11 (+1)1112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa4 (+1)141
2.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno1 (+1)113
4.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm4 (+1)144
5.Nowak Filip
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Para Klaudia
Nowak FilipPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)125
6.Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)136
7.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)127
8.Bienia Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Glazar Emilia
Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno2 (+1)128
9.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin0 010
11.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno0 010
12.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów1 110
13.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków1 113
14.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 014
15.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin3 315
16.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 016
17.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice0 017

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D1
2.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
3.Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)123
4.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno5 (+1)154
5.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 06
7.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 17
8.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 08
9.Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 09
10.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl2 210

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin3 (+1)131
2.Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda KacperBara OliwiaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Gędłek Dawid
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Orządała Malwina
Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)153
4.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 (+1)114
5.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 55
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków4 46
7.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 08
9.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza C (+1)1C1
2.Gędłek Dawid
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Orządała Malwina
Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin3 (+1)133
4.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno C (+1)1C4
5.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów3 35
6.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik0 06
7.Doroszuk Oktawiusz
Kierkało Weronika
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Kierkało Weronika
Doroszuk OktawiuszKierkało WeronikaA-Z - Przemyśl4 47
8.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 28
9.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)131
2.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 (+1)112
3.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno1 (+1)113
4.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno0 05
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 06
7.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)161
2.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm9 (+1)192
3.Fehr Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno0 03
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno0 04
5.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05

 

BLOK 3, rejestracja 16.30 - 17.00, próba parkietu 16.45 - 17.15, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
ArtDance - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaArtDance - Kraków3 (+1)133
4.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 (+1)114
5.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl2 25
6.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów3 36
7.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław0 07
8.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski0 07
9.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)141
2.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
ArtDance - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaArtDance - Kraków3 (+1)132
3.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123
4.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E4
5.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin1 (+1)115
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków4 (+1)146
7.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 07
8.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów2 29
10.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław0 010
11.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 011

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)121
2.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D (+1)1D2
3.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków2 (+1)123
4.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)144
5.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola4 (+1)145
6.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 38
9.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 19
10.Kopieniak Krystian
Najman Agnieszka
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kopieniak Krystian
Najman Agnieszka
Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 310
11.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl4 411
12.Mitał Miłosz
Paściak Kinga
SIGNUM DANCE - Hyżne
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE - Hyżne2 212

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)121
2.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola4 (+1)142
3.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl6 (+1)163
4.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl4 (+1)144
5.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D (+1)1D5
6.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)136
7.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl0 07
8.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski4 48
9.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin2 29
10.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski2 210
11.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów1 111

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)121
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)162
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
4.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)124
5.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)115
6.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)126
7.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 17
8.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 08
9.Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 59
10.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 010
11.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C2
3.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)133
4.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)124
5.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec1 (+1)115
6.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)116
7.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)127
8.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski2 29
10.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl0 010
11.Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
PERFECT STYL - Kraków
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaPERFECT STYL - Kraków4 411
12.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 312
13.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 012
14.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 014

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
2.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl4 (+1)142
3.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)133
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice2 (+1)125
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)156
7.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)117
8.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+1)178
9.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 19
10.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec1 110
11.Kumor Bartłomiej
Mitoraj Karolina
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Mitoraj Karolina
Kumor BartłomiejMitoraj KarolinaK-STUDIO Krosno5 510
12.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 012
13.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg0 013
14.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 013
15.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaPERFECT STYL - Kraków0 015
16.Socha Adam
Nowak Maria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Nowak Maria
Socha AdamNowak MariaK-STUDIO Krosno0 016
17.Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
PERFECT STYL - Kraków
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaPERFECT STYL - Kraków5 517

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)171
2.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków B (+1)1B2
3.Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)193
4.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola3 (+1)134
5.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)135
6.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice2 (+1)126
7.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów1 (+1)117
8.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków0 08
9.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 09
10.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów1 110
11.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm2 211
12.Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA - Tarnobrzeg0 012
13.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 113
14.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 014
15.Socha Adam
Nowak Maria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Nowak Maria
Socha AdamNowak MariaK-STUDIO Krosno0 015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków2 (+1)122
3.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin10 (+1)1104
5.Laskowski Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Laskowski Michał
Martyna Nikola
Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola2 25
6.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06
7.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance - Kraków0 07
8.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)111
2.Wrona Grzegorz
Barwiołek Klaudia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wrona Grzegorz
Barwiołek Klaudia
Wrona GrzegorzBarwiołek KlaudiaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów8 (+1)182
3.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)173
4.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik1 (+1)114
5.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
ArtDance - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance - Kraków2 (+1)125
6.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)116
7.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin8 87
8.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 98
9.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin3 39
10.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola2 210
11.Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA - Mielec0 011
12.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków0 012