XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019

2019-11-09 Przeźmierowo k/Poznania, FINEZJA


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE !!!!!!

ZMIANA ROZPOCZĘCIA BLOKU I -> 10:00 ORAZ BLOKU III -> 15:30 !!!

BLOK 1, rejestracja 8:45-9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz10 (+2)2101
2.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska Maja2 (+2)222
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA8 (+2)282
4.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA2 (+1)123
5.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury2 (+1)123

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin E (+1)1E1
2.Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
ASTRA - Szczecin
Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
Pawłowski AleksanderWróblewska HannaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)123
4.Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)124
5.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15
6.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska Julia3 36
7.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCENTRUM TAŃCA WYPYCH0 07
8.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON2 28

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA5 (+1)152
3.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin0 04
5.Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA - Szczecin1 15
6.Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska Barbara0 06
7.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO5 (+1)151
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 02
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO4 (+1)141
2.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO2 (+1)122
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler Hanna0 03
4.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów0 04

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń5 (+1)151
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
4.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO0 04
5.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska Julia2 25
6.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 16

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chojan Martyna
Przewoźny Michał
LORENZO
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
Chojan MartynaPrzewoźny MichałLORENZO2, 8 (+2)22, 81
2.Fuliński Antoni
Król Julia
DZIUPLA
Fuliński Antoni
Król Julia
Fuliński AntoniKról JuliaDZIUPLA5, 5 (+2)25, 51
3.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń7, 7 (+2)27, 71
4.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń6, 6 (+2)26, 61
5.Butrym Michał
Augustynopolska Anna
OŚRODEK KULTURY
Butrym Michał
Augustynopolska Anna
Butrym MichałAugustynopolska AnnaOŚRODEK KULTURY1 (+1)112
6.Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Gomuła JakubTomczak NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury1 (+1)112
7.Wichniarz Pola
Przybysz Urszula
OŚRODEK KULTURY
Wichniarz Pola
Przybysz Urszula
Wichniarz PolaPrzybysz UrszulaOŚRODEK KULTURY1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury F (+2)2F1
2.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About Dance Studio - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin2 (+2)222
3.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna F (+1)1F3
4.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA10, 10 (+2)210, 101
2.Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury6 (+2)261
3.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA8 (+2)281
4.Machnik Szymon
Hoffmann Maria
FINEZJA
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA4, 3 (+2)24, 31
5.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów4 (+2)241
6.Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON4, 4 (+1)14, 42
7.Dolata Eryk
Stanke Nikola
FILEMON
Dolata Eryk
Stanke Nikola
Dolata ErykStanke NikolaFILEMON6, 6 (+1)16, 62
8.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO1, 1 (+1)11, 12
9.Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
Niebieszczyński JakubPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Majewski Mateusz
Najdek Wiktoria
Majewski MateuszNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław F (+2)2F1
2.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka Natalia11, 11 (+2)211, 112
3.Simonides Alex
Jekel Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin2 (+2)222
4.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów7, 7 (+1)17, 73
5.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA6 (+1)164
5.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice2 (+1)125
6.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)126
7.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin1 17
8.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO1 18
9.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 09
10.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER0 010
11.Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny BartoszBobik Dorota0 011

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA D (+1)1D1
2.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA D (+1)1D2
3.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól D (+1)1D3
4.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA3 34
5.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin0 05
6.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO2 26
7.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO1 (+1)112
3.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin1 13
4.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA2 24
5.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05

 

BLOK 3, rejestracja 14:15-15:00, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Stecewicz Faustyna
Koźba MichałStecewicz FaustynaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO4 (+1)142
3.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO1 (+1)113
4.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 14
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 05
6.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 06
7.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH1 (+1)111
2.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
3.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA1 (+1)113
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA7 (+1)174
5.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław4 45
6.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 07
8.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO1 18

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA1 (+1)111
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia7 73
4.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra7 73
4.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA4 44
5.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin2 23
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM0 04

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA2 (+1)121
2.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
TANGO - Gdynia
Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
Stępiński KrzysztofStępińska EwaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA0 04
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO0 05
6.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO0 06

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA3 (+1)132
3.Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
TANGO - Gdynia
Stępiński Krzysztof
Stępińska Ewa
Stępiński KrzysztofStępińska EwaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA0 04
5.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO0 05
6.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO0 06

 

BLOK 4, rejestracja 16:45-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)142
3.Kaczmarek Damian
Homenda Maja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Homenda Maja
Kaczmarek DamianHomenda MajaCHAMPION TEAM - Wrocław4 43
4.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA2 (+1)122
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA1 (+1)113
4.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA0 04
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA0 05
6.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA7 (+1)171
2.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA1 (+1)113
4.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO0 04
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA2 25
6.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
DANCE IMPERIUM
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaDANCE IMPERIUM1 16
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice2 27

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard10 (+1)1101
2.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 (+1)1102
3.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 03
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
DANCE IMPERIUM
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM0 05

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)171
2.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól6 (+1)162
3.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA0 03
4.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia4 44

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)161
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER4 42
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 23

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól5 (+1)151
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO3 (+1)132
3.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA0 03
4.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA1 (+1)111
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO3 32