Ogólnopolski Festiwal Tańca "eMIKa 2019"

2019-03-23 Tarnów, SzT eMiKa - Tarnów


UWAGA

UWAGA! BLOK I ZOSTAJE PRZENIESIONY NA GODZINĘ 13:00 (W MIEJSCE BLOKU II)

UWAGA! KATEGORIE Z BLOKI II ZOSTAJĄ PRZENIESIONE NA GODZINĘ 18:00

DOKŁADNY PROGRAM BĘDZIE UMIESZCZONY WIECZOREM W DNIU 21.03.2019.

BLOK 1, rejestracja 11:30 - 12.30, próba parkietu 12:00 - 12:45, start: 13:00

UWAGA! BLOK I ZOSTAJE PRZENIESIONY NA GODZINĘ 13:00 (W MIEJSCE BLOKU II) DOKŁADNY PROGRAM BĘDZIE UMIESZCZONY WIECZOREM W DNIU 21.03.2019.


Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Bartosz
Motak Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Motak Weronika
Niewola BartoszMotak WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
2.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
3.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
4.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
5.Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
GRACJA - Krosno
Wąchała Arkadiusz
Dzikowska Dorota
Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA - Krosno
6.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS - Nowy Sącz
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
3.Mleczak Paweł
Kustra Maja
GRACJA - Krosno
Mleczak Paweł
Kustra Maja
Mleczak PawełKustra MajaGRACJA - Krosno
4.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów
2.Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
SZOK - Gliwice
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK - Gliwice
3.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów
4.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów
5.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów
6.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
7.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów
8.Pyziński Adrian
Pluta Alicja
GALA - Mielec
Pyziński Adrian
Pluta Alicja
Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA - Mielec
9.Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
Płaneta JuliaPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg
10.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka
3.Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
GALA - Mielec
Mieszkowicz Mikołaj
Jeż Milena
Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA - Mielec
4.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno
5.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
6.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec
7.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ
8.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Gabryelczyk Filip
Cieszyńska Lena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gabryelczyk Filip
Cieszyńska Lena
Gabryelczyk FilipCieszyńska LenaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec
4.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz
5.Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Budzik Aleksandra
Kubicki DawidBudzik AleksandraJUST DANCE Wieliczka
6.Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski OskarBorek ZofiaELIDA - Mielec
7.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno
8.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno
9.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
10.Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca - Kielce
11.Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
12.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg
13.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce
14.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź
15.Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM Nowy Sącz

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Dudek Kacper
Kupiec Fabiana
Dudek KacperKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka
2.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
3.Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE - Kraków
4.Płoński Tadeusz
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Ogonowska Weronika
Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik

 

BLOK 2, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
2.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław
3.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 0

LS

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 0

LS

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 0

LS

30+ (Senior 1) Open ST 0

30+ (Senior 1) Open LA 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce
3.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów
4.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
3.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin
2.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
3.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów

40+ (Senior 2) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów

40+ (Senior 2) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
3.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów
4.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło
5.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź
6.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Becla Alina
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Becla Alina
Becla WacławBecla AlinaSENSO - Rzeszów
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
4.Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa - Tarnów
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
6.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 7

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów
2.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
4.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
6.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź
7.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 7

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków
2.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów
3.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków
5.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów
6.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin
2.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów
2.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
3.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
4.Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów
2.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów
2.Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski JerzyRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec
3.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów
4.Pudełko Daniel
Szczyrk Elżbieta
RAGTIME - Kęty
Pudełko Daniel
Szczyrk Elżbieta
Pudełko DanielSzczyrk ElżbietaRAGTIME - Kęty

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Becla Alina
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Becla Alina
Becla WacławBecla AlinaSENSO - Rzeszów
2.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów
3.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin
4.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
5.Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa - Tarnów