Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

2019-05-26 Chrzanów, WIR - Mysłowice


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.00-8.45, start: 9.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Bąk KacperRoszczyńska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
WIR - Mysłowice
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
Chmielarski DominikWojtasik DominikaWIR - Mysłowice
3.Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
WIR - Mysłowice
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok AdrianFijoł EmiliaWIR - Mysłowice
4.Migacz Filip
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz FilipMigacz EmiliaWIR - Mysłowice
5.Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Pławszewska HannaKołt JustynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
2.Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
WIR - Mysłowice
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel PawełŁukaszuk MartynaWIR - Mysłowice

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

 

BLOK 2, rejestracja 10.00- 10.30, próba parkietu 10.30- 11.15, start: 11.30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Rachtan Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13.00-13.30, próba parkietu 13.00-13.45, start: 14.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice
2.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
PERFECT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaPERFECT - Będzin

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Podgórska Bogumiła
Jastrzębski JacekPodgórska BogumiłaWIR - Mysłowice
2.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus
3.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
PERFECT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaPERFECT - Będzin

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 16.30-17.30, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
2.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
3.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
2.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice
2.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 0