FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim

2019-06-15 OPOLE, MAESTRO - Opole


Plik z wynikami

UWAGA

OTWARCIE HALI - godz.08:00 !!!

UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE :
1) ROZPOCZĘCIE TURNIEJU - BLOK 1 - GODZ. 09:00 !!!
2) KLASA C ST i LA - BLOK III g.14:00
3) KLASA B ST i LA - BLOK IV g.17:00

W kategorii par dorosłych ST i LA - pow.19 OPEN Grand Prix Opola - NAGRODY FINANSOWE
Im. - 1000zł , IIm.- 700zł , IIIm.- 500 zł , IV-VIm. - 300zł
Dołączono kategorię 14-15 F :)

BLOK 1, rejestracja 08:00-8:30, próba parkietu 08:15-8:45, start: 09:00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa10, 10 (+2)210, 101
2.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie7 (+2)271
3.Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA - Olesno4 (+2)241
4.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+2)2101
5.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice3 (+2)232
6.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)222
7.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz7 (+2)272
8.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory13, 13 (+2)213, 132
9.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice10 (+2)2102
10.Fiedler Aleksander
Nowara Lena
MAESTRO - Opole
Fiedler Aleksander
Nowara Lena
Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO - Opole1 (+1)113
11.Gawron Łukasz
Ołubiec Wiktoria
DANCELOOK - Gliwice
Gawron Łukasz
Ołubiec Wiktoria
Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)123
12.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec8 (+1)183
13.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
14.Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Kubiczek Karol
Kubiczek Natalia
Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA - Racibórz3 (+1)133
15.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów5 (+1)153
16.Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze10 (+1)1103
17.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
18.Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA - Częstochowa2, 2 (+1)12, 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E1
2.Lewandowski Bartosz
Blady Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)123
4.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)114
5.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa4 (+1)145
6.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole4 (+1)146
7.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)127
8.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice2 28
9.Otto Adam
Wolny Jadwiga
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO - Opole0 09
10.Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010
11.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 011
12.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice0 012
13.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa0 013
14.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno0 014

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)161
2.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory D (+1)1D2
3.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)123
4.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik1 (+1)114
5.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)115
6.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole D (+1)1D6
7.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk Edyta0 07
8.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice1 18
9.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice1 19
10.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole0 010
11.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz0 011
12.Kaniak Szymon
Kaniak Emma
RÓŻA - Olesno
Kaniak Szymon
Kaniak Emma
Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA - Olesno0 012

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa3 (+1)132
3.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa2 (+1)123
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin6 (+1)164
5.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa1 (+1)115
6.Białecki Kacper
Rachtan Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)116
7.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole1 17
8.Czerny Szymon
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Gałwa Aleksandra
Czerny SzymonGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa1 18
9.Wasiutyński Grzegorz
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Kropidło Klaudia
Wasiutyński GrzegorzKropidło KlaudiaRYTM - Żory0 09
10.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 010
11.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz0 011

 

BLOK 2, rejestracja 10:00 -11:00, próba parkietu 11:00-11:30, start: 11:30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Mykanów
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Mykanów5, 5 (+2)25, 51
3.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Siechnice5 (+2)251
4.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
5.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik8, 8 (+2)28, 81
6.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Mykanów
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Mykanów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 (+2)2101
8.Brixy Nikodem
Graca Helena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Nikodem
Graca Helena
Brixy NikodemGraca HelenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
9.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
10.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
SUPERNOVA - Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek2, 2 (+1)12, 22
11.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
12.Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
IGLICA - Wrocław
Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
13.Ledwolorz Filip
Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ledwolorz Filip
Gross Emilia
Ledwolorz FilipGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+2)281
2.Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
Patoła WiktorGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+2)241
3.Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
Atamańczyk-Carrillo NathanielNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław2 (+2)222
4.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec11 (+2)2112
5.Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Ćwiklińska Zofia
Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia4STEP - Siechnice1 (+1)113
6.Kucza Makary
Czapla Julia
TEAM Ornontowice
Kucza Makary
Czapla Julia
Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice1 (+1)113
7.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)121
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)122
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec1 (+1)114
5.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa0 05
6.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 07
8.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ARTDANCE
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaARTDANCE0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK - Kraków7 (+1)172
3.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze C (+1)1C3
4.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź2 (+1)124
5.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 55
6.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków6 66
7.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław1 17
8.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 08
9.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131
2.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice6 (+1)163
4.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław C (+1)1C4
5.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław C (+1)1C5
6.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)146
7.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków1 (+1)117
8.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź7 78
9.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin6 69
10.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 010
11.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 511
12.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź0 011
13.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków6 613
14.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław1 114

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)132
3.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała E (+1)1E3
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA2 24
5.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 05
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 46
7.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 07

 

BLOK 3, rejestracja 12:30-13:30, próba parkietu 13:00-13:45, start: 14:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Kłosok Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Kłosok Aleksandra
Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Siechnice
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Siechnice10 (+2)2101
3.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt Maja G (+2)2G1
4.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
MAESTRO - Opole
Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO - Opole G (+2)2G1
6.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
7.Burdyka Olaf
Reiwer Hanna
SUPERNOVA - Głogówek
Burdyka Olaf
Reiwer Hanna
Burdyka OlafReiwer HannaSUPERNOVA - Głogówek2, 2 (+1)12, 22
8.Grzywok Dorota
Chorowski Piotr
TEAM Ornontowice
Grzywok Dorota
Chorowski Piotr
Grzywok DorotaChorowski PiotrTEAM Ornontowice1, 1 (+1)11, 12
9.Rudnicki Jakub
Ozon Olivia
MAESTRO - Opole
Rudnicki Jakub
Ozon Olivia
Rudnicki JakubOzon OliviaMAESTRO - Opole1, 1 (+1)11, 12
10.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec8, 8 (+1)18, 82
11.Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
TEAM Ornontowice
Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM Ornontowice0, 0 (-1)-10, 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów2 (+1)121
2.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno1 (+1)112
3.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D3
4.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze5 (+1)154
5.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D5
6.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków D (+1)1D6
7.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska Maja3 37
8.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
ISKRA - Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaISKRA - Wrocław5 58
9.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 18
10.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 010
11.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 011

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno1 (+1)111
2.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)163
4.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska Maja4 (+1)144
5.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze5 (+1)155
6.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)146
7.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków2 27
8.Jendrusiak Andrzej
Bujak Zuzanna
ESKADRA - Pabianice
Jendrusiak Andrzej
Bujak Zuzanna
Jendrusiak AndrzejBujak ZuzannaESKADRA - Pabianice5 58
9.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
ISKRA - Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaISKRA - Wrocław1 19
10.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze1 110
11.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice4 411
12.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa0 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok7 (+1)172
3.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)113
4.Fałek Konrad
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Kałuzińska Kaja
Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)114
5.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław9 95
6.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 46
7.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław0 07
8.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 08
9.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Mykanów0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec B (+1)1B2
3.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaAKCENT - Będzin B (+1)1B3
4.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina B (+1)1B4
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków B (+1)1B5
6.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice B (+1)1B6
7.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle8 87
8.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin4 48
9.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław2 29
10.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
IGLICA - Wrocław
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaIGLICA - Wrocław1 110
11.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 011
12.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska Daria3 311

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA B (+1)1B1
2.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA B (+1)1B2
3.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn9 (+1)193
4.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin9 (+1)194
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice9 (+1)195
6.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań B (+1)1B6
7.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork9 (+1)197
8.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)158
9.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków9 99
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 610
11.Balicki Bartosz
Tarnowska Tamara
Balicki Bartosz
Tarnowska Tamara
Balicki BartoszTarnowska Tamara5 511
12.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 912
13.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 813
14.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
SKT PASJA - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA - Kraków1 114
15.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny Malwina0 015
16.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze0 015
17.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz0 017
18.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław8 (-1)-18

 

BLOK 4, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:15-16:45, start: 17:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Częstochowa5 (+1)153
4.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa2 (+1)124
5.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 06
7.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice0 07
8.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław0 08

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa6 (+1)161
2.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C2
3.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 05
6.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
3.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław7 (+1)173
4.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków7 (+1)174
5.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice2 25
6.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 06
7.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 37
8.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków5 58
9.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 09

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)111
2.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań5 (+1)152
3.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113
4.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków7 (+1)174
5.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 65
6.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław6 66
7.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 37
8.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 08
9.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków5 59

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm B (+1)1B1
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)143
4.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia0 04
5.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 05
6.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław B (+1)1B2
3.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm8 (+1)183
4.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław2 (+1)124
5.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra8 85
6.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 06
7.Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska Julia1 17
8.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 08
9.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 18
10.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 010

19+ (Powyżej 18) Open ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory0 01
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 02
3.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 03
4.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 04
5.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia1 15
6.Bronowski Karol
Gancarz Natalia
Bronowski Karol
Gancarz Natalia
Bronowski KarolGancarz Natalia9 96
7.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 07

19+ (Powyżej 18) Open LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Swetik Filip
Kaczmarek Anna
Marendi
(Czechy)
Swetik Filip
Kaczmarek Anna
Swetik FilipKaczmarek AnnaMarendi
(Czechy)
1
2.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 42
3.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław0 03
4.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław3 34
5.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok7 75
6.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław9 96
7.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław1 17
8.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 48
9.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 09
10.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze1 110
11.Fałek Konrad
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Kałuzińska Kaja
Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno A (+1)1A2
3.Mohana Adam
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mohana Adam
Pasamonik Ismena
Mohana AdamPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno4 (+1)143
4.Gajdera Dawid
Zemełka Jennifer
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Zemełka Jennifer
Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM - Żory8 (+1)184
5.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław8 (+1)185
6.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole6 (+1)166
7.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław1 17
8.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 08
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice11 119
10.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin3 310
11.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena11 1111
12.Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław2 211
13.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 013

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik9 (+1)191
2.Kot Szymon
Dudys Anna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Dudys Anna
Kot SzymonDudys AnnaIMPULS - Chorzów7 (+1)172
3.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO - Opole2 (+1)123
4.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek Katarzyna12 (+1)1124
5.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław8 (+1)185
6.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole7 (+1)176
7.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów12 127
8.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze1 18
9.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 29
10.Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik MateuszStanowska Joanna0 010
11.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska Daria2 211
12.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów0 012