Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego

2019-03-02 Halinów, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 8:30-9:30, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn
2.Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Studio Tańca ESKA - Augustów
Michniewicz Mikołaj
Jagłowska Marcelina
Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaStudio Tańca ESKA - Augustów

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa
2.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa
2.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
3.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn
2.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ławniczek Piotr
Marek Anna
Akademia Tańca - Kielce
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaAkademia Tańca - Kielce

 

BLOK 4, rejestracja 17:30-18:30, próba parkietu 18:00-18:45, start: 19:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Kadecki Kamil
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kadecki Kamil
Lipiec Marta
Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 0

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Suchoń Paulina
Gapiński DominikSuchoń PaulinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Kadecki Kamil
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kadecki Kamil
Lipiec Marta
Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA