VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin

2019-05-25 Będzin, PERFECT - Będzin


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno
3.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.15-11.15, próba parkietu 11.15-11.45, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka
4.Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno

 

BLOK 3, rejestracja 13.00-14.00, próba parkietu 14.15-14.45, start: 15.00

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Rachtan Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2.Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM - Zabrze

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2.Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM - Zabrze

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
PERFECT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaPERFECT - Będzin

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 0