IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

2019-05-11 Borowa Oleśnicka k/ Wroclawia, SKTT ISKRA PWr- Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

W Bloku 4 została dodana kategoria:
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM

BLOK 1, rejestracja 9 45 - 10 30, próba parkietu 10 00 - 10 45, start: 11 00

Zmiana godziny rozpoczęcia:

Rejestracja: 9:45-10:30
Próba pakietu: 10:00-10:45
Start: 11:00


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
ATUT - Kalisz
Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
Margiela MiłoszKuźniacka OliwiaATUT - Kalisz
2.Miś Dominik
Owczarek Helena
ATUT - Kalisz
Miś Dominik
Owczarek Helena
Miś DominikOwczarek HelenaATUT - Kalisz
3.Nawarecka Helena
Melnyk Mariia
IGLICA - Wrocław
Nawarecka Helena
Melnyk Mariia
Nawarecka HelenaMelnyk MariiaIGLICA - Wrocław
4.Petrusha Anastasiia
Koćwin Radosław
IGLICA - Wrocław
Petrusha Anastasiia
Koćwin Radosław
Petrusha AnastasiiaKoćwin RadosławIGLICA - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 9

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
2.Bucki Oliwier
Sopuch Zofia
AKTAN - Wrocław
Bucki Oliwier
Sopuch Zofia
Bucki OliwierSopuch ZofiaAKTAN - Wrocław
3.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
4.Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
Gremplewicz OlafBazylak ZuzannaAKTAN - Wrocław
5.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
6.Misiak Marianna
Misiak Karol
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Marianna
Misiak Karol
Misiak MariannaMisiak KarolAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
7.Wojciechowski Aleks
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleks
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław
8.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław
9.ŁUKASIEWICZ KAMIL
WALSZEWSKA WERONIKA
SPIN - Rawicz
ŁUKASIEWICZ KAMIL
WALSZEWSKA WERONIKA
ŁUKASIEWICZ KAMILWALSZEWSKA WERONIKASPIN - Rawicz

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 2

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Pajdak Bartosz
Bondarczuk Julia
Pajdak BartoszBondarczuk JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
2.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław2 (+2)221
2.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
3.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
4.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)172

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 (+2)241
2.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław11 (+2)2111
3.Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE - Wrocław G (+2)2G1
4.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki G (+2)2G1
5.Albekier Gabriel
Dereń Blanka
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Albekier Gabriel
Dereń Blanka
Albekier GabrielDereń BlankaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)122
6.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 (+1)112
7.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)162
8.Stasiak Adam
Lipińska Jagoda
BST - Baranów
Stasiak Adam
Lipińska Jagoda
Stasiak AdamLipińska JagodaBST - Baranów7, 7 (+1)17, 72

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CT WYPYCH - Kalisz
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH - Kalisz10 (+2)2101
2.Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Chodorowski Tadeusz
Domańska Hania
Chodorowski TadeuszDomańska HaniaAMETYST - Lubań6 (+2)262
3.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH - Kalisz10 (+2)2102
4.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów5 (+1)153
5.Mazur Tomasz
Monastyrska Milena
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Mazur Tomasz
Monastyrska Milena
Mazur TomaszMonastyrska MilenaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 (+1)123
6.Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)143
7.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice4 4

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań3 (+1)131
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław1 (+1)112
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 33
4.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań0 05

 

BLOK 2, rejestracja 12 30 - 13 00, próba parkietu 12 45 - 13 15, start: 13 30

Zmiana godziny rozpoczęcia:

Rejestracja: 12:30-13:00
Próba pakietu: 12:45-13:15
Start: 13:30


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław11 (+2)2111
2.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
3.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork5 (+2)251
4.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
5.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec6, 6 (+1)16, 62

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów9 (+2)291
2.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 (+2)222
3.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec8 (+2)282
4.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław7 (+1)173
5.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice3 (+1)133
6.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław3 32
3.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra1 (-1)-11

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz4 (+1)141
2.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
3.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 43
4.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 00, próba parkietu 14 45 - 15 10, start: 15 30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)151
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole0 03
4.Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa9 (+1)193
4.Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław1 14
5.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 05
6.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole1 16

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice C (+1)1C1
2.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
IGLICA - Wrocław
Kowalewski Dawid
Ceglarska Ewelina
Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA - Wrocław6 63
4.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław5 54
5.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)121
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 (+1)113
4.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)134
5.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice2 25
6.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 06
7.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław2 28
9.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 29
10.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 110

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 18 00, próba parkietu 17 30 -18 15, start: 18 30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz E (+1)1E1
2.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno3 (+1)132
3.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
4.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz E (+1)1E4
5.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
ESTYMA - Częstochowa
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA - Częstochowa4 (+1)145
6.Janik Dariusz
Cymanek Paula
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 (+1)136
7.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław1 17
8.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 08
9.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań3 38
10.Okulicz-Kozaryn Rafał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Rafał
Wieczorek Marta
Okulicz-Kozaryn RafałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław1 110
11.Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 011

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz E (+1)1E1
2.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno3 (+1)132
3.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław E (+1)1E3
4.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź4 (+1)144
5.Janik Dariusz
Cymanek Paula
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr- Wrocław E (+1)1E5
6.Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
SETENTA - Wrocław
Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak AndrzejTurowska KarolinaSETENTA - Wrocław E (+1)1E6
7.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
ESTYMA - Częstochowa
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA - Częstochowa3 37
8.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz1 18
9.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 09
10.Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 010
11.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań2 211

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław6 (+1)161
2.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno6 (+1)163
4.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław4 44
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 25
6.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 06
7.Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
Stasiak KrzysztofWajman ElizaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Stasiak Krzysztof
Wajman Eliza
Stasiak KrzysztofWajman ElizaSKTT ISKRA PWr- Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA