IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

2019-05-11 Borowa Oleśnicka k/ Wroclawia, SKTT ISKRA PWr- Wrocław


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8 45 - 9 30, próba parkietu 9 00 - 9 45, start: 10 00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 3

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
ATUT - Kalisz
Margiela Miłosz
Kuźniacka Oliwia
Margiela MiłoszKuźniacka OliwiaATUT - Kalisz
2.Miś Dominik
Owczarek Helena
ATUT - Kalisz
Miś Dominik
Owczarek Helena
Miś DominikOwczarek HelenaATUT - Kalisz
3.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE - Wrocław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 00, próba parkietu 11 45 - 12 15, start: 12 30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 00, próba parkietu 14 45 - 15 10, start: 15 30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 18 00, próba parkietu 17 30 -18 15, start: 18 30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0