II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ""

2019-03-02 Borowa k/Wrocławia, INSPIRACJA - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA - KATEGORIA BRĄZ !!!
Chwilowo nie jest możliwa rejestracja par w kategorii BRĄZ za pośrednictwem strony internetowej CBD.
Prosimy o zgłaszanie tych par drogą mailową lub telefoniczną: biuro@inspiracja.wroclaw.pl lub 501-978-233.
Niezwłocznie umieścimy wówczas pary na listach startowych.

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 30, próba parkietu 9 00 - 9 45, start: 10 00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 12

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Drwięga Hanna
Senko Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Drwięga Hanna
Senko Maria
Drwięga HannaSenko MariaINSPIRACJA - Wrocław
2.Giszterowicz Weronika
Kucharska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Giszterowicz Weronika
Kucharska Anna
Giszterowicz WeronikaKucharska AnnaINSPIRACJA - Wrocław
3.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Hryciew FlorianDzionek AlicjaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
5.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
6.Janota Jan
Kikut Elena
INSPIRACJA - Wrocław
Janota Jan
Kikut Elena
Janota JanKikut ElenaINSPIRACJA - Wrocław
7.Konopka Krzysztof
Boduch Sara
FALLAWAY - Opole
Konopka Krzysztof
Boduch Sara
Konopka KrzysztofBoduch SaraFALLAWAY - Opole
8.Nienartowicz Jakub
Kozakowska Barbara
FALLAWAY - Opole
Nienartowicz Jakub
Kozakowska Barbara
Nienartowicz JakubKozakowska BarbaraFALLAWAY - Opole
9.Rzeźnik Jakub
Rudkiewicz Michalina
PRESTIGE - Wrocław
Rzeźnik Jakub
Rudkiewicz Michalina
Rzeźnik JakubRudkiewicz MichalinaPRESTIGE - Wrocław
10.Sobkowiak Rafał
Maciejewska Dominika
INSPIRACJA - Wrocław
Sobkowiak Rafał
Maciejewska Dominika
Sobkowiak RafałMaciejewska DominikaINSPIRACJA - Wrocław
11.Szymanowski Piotr
Puch Hanna
PRESTIGE - Wrocław
Szymanowski Piotr
Puch Hanna
Szymanowski PiotrPuch HannaPRESTIGE - Wrocław
12.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
SKYDANCE - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE - Wrocław10 (+2)2101
2.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec F (+2)2F1
3.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Siechnice
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Siechnice8 (+2)282
4.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec3 (+2)232
5.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice1 (+1)113
6.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)123
7.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra9 (+2)291
2.Heidt Oskar
Matusiak Julia
Bolero - Bolesławiec
Heidt Oskar
Matusiak Julia
Heidt OskarMatusiak JuliaBolero - Bolesławiec3 (+2)232
3.Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
Markuszewski MateuszWolny JadwigaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole8 (+2)282
4.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)133
5.Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)113
6.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)131
2.Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole1 (+1)113
4.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań4 44
5.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice1 15
6.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice0 06
7.Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
Białowąs WiktorDaria KaniowskaAMETYST - Lubań0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12 00 - 13 00, próba parkietu 12 45 - 13 15, start: 13 30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bartczak Bartosz
Kuryś Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Aleksandra
Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
3.Grod Michał
Konopka Małgorzata
SKYDANCE - Wrocław
Grod Michał
Konopka Małgorzata
Grod MichałKonopka MałgorzataSKYDANCE - Wrocław
4.Górecki Jan
Talaga Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Talaga Victoria
Górecki JanTalaga VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
7.Karaś Natalia
Szwec Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Karaś Natalia
Szwec Amelia
Karaś NataliaSzwec AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów
8.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra
9.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
10.Kuliś Dorian
Mateuszów Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kuliś Dorian
Mateuszów Lena
Kuliś DorianMateuszów LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra
11.Lewański Antoni
Przybylska Zuzanna
PRESTIGE - Wrocław
Lewański Antoni
Przybylska Zuzanna
Lewański AntoniPrzybylska ZuzannaPRESTIGE - Wrocław
12.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
13.Misiak Karol
Misiak Maria
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Maria
Misiak KarolMisiak MariaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
14.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
15.Pierzchała Pola
Lange Eleni
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pierzchała Pola
Lange Eleni
Pierzchała PolaLange EleniCIEŚLAK - Jelenia Góra
16.Pilarska Róża
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarska Róża
Gurak Kornelia
Pilarska RóżaGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
17.Pilarski Maksymilian
Lange Nadia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarski Maksymilian
Lange Nadia
Pilarski MaksymilianLange NadiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
18.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra
19.Wójcik Leon
Skulska Milena
IGLICA - Wrocław
Wójcik Leon
Skulska Milena
Wójcik LeonSkulska MilenaIGLICA - Wrocław
20.Łabuz Jakub
Kapłon Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Łabuz Jakub
Kapłon Julia
Łabuz JakubKapłon JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
2.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
3.Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
IGLICA - Wrocław
Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
4.Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Antosik Małgorzata
Płonka FranciszekAntosik Małgorzata4STEP - Siechnice2 (+1)122

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice E (+1)1E2
3.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice1 (+1)113
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole4 (+1)144
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)115
6.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław3 (+1)136
7.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice2 27
8.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 08
9.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań0 09
10.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław3 310
11.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole2 23
4.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław0 04
5.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław0 05

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 (+1)121
2.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław5 (+1)152
3.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)133
4.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław E (+1)1E4
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 25
6.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa2 26
7.Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice0 07
8.Kapysz Dominik
Luty Klara
DIAMENT - Wrocław
Kapysz Dominik
Luty Klara
Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT - Wrocław0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)151
2.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 (+1)132
3.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław5 (+1)153
4.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź5 (+1)154
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 25
6.Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice0 06
7.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa3 37
8.Kapysz Dominik
Luty Klara
DIAMENT - Wrocław
Kapysz Dominik
Luty Klara
Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT - Wrocław0 08

 

BLOK 3, rejestracja 16 00 - 17 00, próba parkietu 16 45 - 17 15, start: 17 30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
Atamańczyk-Carrillo NathanielNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
2.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań8 (+2)281
3.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław7 (+2)271
4.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław10 (+2)2101
5.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE - Wrocław2 (+2)221
6.Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA - Pabianice4 (+2)241
7.Jąkała Bartosz
Hibner Julia
4STEP - Siechnice
Jąkała Bartosz
Hibner Julia
Jąkała BartoszHibner Julia4STEP - Siechnice8 (+1)182
8.Lis Krzysztof
Kukla Partycja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lis Krzysztof
Kukla Partycja
Lis KrzysztofKukla PartycjaIMPRESSIONANTE - Wrocław4 (+1)142
9.Stasiak Karol
Mielniczek Gabriela
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiak Karol
Mielniczek Gabriela
Stasiak KarolMielniczek GabrielaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+1)192
10.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE - Wrocław6 (+2)261
2.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław8 (+2)281
3.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław2 (+2)221
4.Górski Michał
Bagińska Anna
DIAMENT - Wrocław
Górski Michał
Bagińska Anna
Górski MichałBagińska AnnaDIAMENT - Wrocław1 (+1)112
5.Kucharski Mateusz
Gaj Vanessa
INSPIRACJA - Wrocław
Kucharski Mateusz
Gaj Vanessa
Kucharski MateuszGaj VanessaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122
6.Walczak Jakub
Witka Julia
4STEP - Siechnice
Walczak Jakub
Witka Julia
Walczak JakubWitka Julia4STEP - Siechnice4 (+1)142

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź7 (+1)171
2.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)162
3.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
4.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)144
5.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław4 45
6.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 16
7.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 07
8.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik1 17
9.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 09
10.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław0 010

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+1)152
3.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 (+1)114
5.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław0 05
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice6 66
7.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław1 17
8.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań6 (+1)161
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 (+1)122
3.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM Ornontowice1 13
4.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice0 04
5.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3 (+1)131
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)142
3.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork1 13
4.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice0 04

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzan Adrian
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Gabrysz Zuzanna
Chrzan AdrianGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+1)1102
3.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław7 (+1)173
4.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO - Opole0 04
5.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaFALLAWAY - Opole6 65
6.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 26