Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018

2018-12-01 Bochnia, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godziny rozpoczęcia bloku IV. Zaczynamy wcześniej czyli o 18:15. W zakładce "informacje" zamieszczony jest program zawierający kolejność startów w poszczególnych blokach.
Wykreślono kategorię Dzieci Młodsze (do 9 lat) klasa F. Dopisano kategorie Dzieci Starsze (10-11 lat) klasa G i Juniorzy Młodsi (12-13 lat) klasa G.

BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu ST 8.15-8.28 LA 8.32-8.45, start: 9.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów7 (+2)271
2.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno5 (+2)252
3.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno5 (+1)153
4.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź E (+1)1E1
2.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków E (+1)1E2
3.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)123
4.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów1 14
5.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno0 05
6.Sadowski Jan
Borek Eliza
Kuźnia Tańca Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice0 07
8.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (-1)-12

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków9 (+2)291
2.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków F (+2)2F2
3.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska F (+1)1F3
4.Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska10 (+1)1103

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E1
2.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce4 (+1)142
3.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)123
4.Zielony Jakub
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Skrobol Martyna
Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM - Żory E (+1)1E4
5.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków9 95
6.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 06
7.Morawiec Michał
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Niziurska Julia
Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków4 47
8.Budzik Tomasz
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Fasula Marzena
Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa - Tarnów0 08
9.Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z - Przemyśl1 19

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ4 (+1)141
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno D (+1)1D2
3.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec6 (+1)163
4.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)154
5.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 15
6.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 06
7.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 07
8.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków0 08

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu ST 11.15-11.29 LA 11.31-11.45, start: 12.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory6 (+1)162
3.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków4 43
4.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 24
5.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów5 (+1)151
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl1 13
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków3 34

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzak Konrad
Melnyk Daria
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Melnyk Daria
Kurzak KonradMelnyk DariaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E1
2.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132
3.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź3 33
4.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków3 31
2.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)142
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski D (+1)1D3
4.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ0 04
5.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin3 35
6.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 16
7.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaSWING Żywiec-Kuków0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin6 (+1)161
2.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)162
3.Suszek Witold
Suszek Natalia
SUKCES - Jaworzno
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C3
4.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)144
5.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl5 (+1)155
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków2 (+1)126
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl7 (+1)177
8.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)147
9.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno7 79
10.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków1 110
11.Adamczyk Seweryn
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Podlejska Oliwia
Adamczyk SewerynPodlejska OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 411
12.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 012
13.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów0 013
14.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 014
15.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce0 015

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce4 (+1)141
2.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)142
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin7 (+1)173
4.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)114
5.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno5 56
7.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl2 27
8.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 27
9.Adamczyk Seweryn
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Podlejska Oliwia
Adamczyk SewerynPodlejska OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 49
10.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu ST 14.30-14.44 LA 14.46-15.00, start: 15.15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
Samsonenko MikołajKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko2 (+1)122
3.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice3 33
4.Sroka Patryk
Pacześniak Laura
SENSO - Rzeszów
Sroka Patryk
Pacześniak Laura
Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO - Rzeszów1 14
5.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl1 15

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl2 (+1)121
2.Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
Samsonenko MikołajKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko2 23
4.Kapusta Tomasz
Bojek Sara
Kuźnia Tańca Kraków
Kapusta Tomasz
Bojek Sara
Kapusta TomaszBojek SaraKuźnia Tańca Kraków0 04
5.Sroka Patryk
Pacześniak Laura
SENSO - Rzeszów
Sroka Patryk
Pacześniak Laura
Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO - Rzeszów0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA5 (+1)151
2.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno6 (+1)162
3.Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE - Kraków0 03
4.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 34

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)111
2.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków0 02
3.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków5 (+1)151
2.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 42
3.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 73

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 (+1)132
3.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl C (+1)1C3
4.Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION - Kraków0 04
5.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków0 05
6.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 16
7.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA5 57

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 (+1)191
2.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)143
4.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl1 14
5.Kumor Bartłomiej
Mitoraj Karolina
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Mitoraj Karolina
Kumor BartłomiejMitoraj KarolinaK-STUDIO Krosno5 55
6.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków8 (+1)181
2.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom B (+1)1B2
3.Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
ArtDance - Kraków
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance - Kraków5 (+1)153
4.Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Ogonowski Jakub
Ziębora Kinga
Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 74
5.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków7 75
6.Maciejczyk Jan
Suder Anna
EUFORIA Dance Kraków
Maciejczyk Jan
Suder Anna
Maciejczyk JanSuder AnnaEUFORIA Dance Kraków5 56

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów2 (+1)121
2.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)142
3.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice3 34
5.Seweryn Daniel
Topolska Paulina
BAWINEK - Kraków
Seweryn Daniel
Topolska Paulina
Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK - Kraków3 35
6.Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków5 (+1)151
2.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)143
4.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów5 54
5.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała9 95
6.Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków0 06
7.Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zagórski Jan
Krysta Agnieszka
Zagórski JanKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław1 1

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.00, próba parkietu ST 17.25-17.39 LA 17.41-17.55, start: 18.15

30+ (Senior 1) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław0 02
3.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus4 43

30+ (Senior 1) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów3 32
3.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków1 13

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław1 (+1)111
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik0 03
4.Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka JakubKowalówka SabinaCor et Animus4 44

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków4 (+1)144
5.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin6 65
6.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław0 07
8.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin2 28
9.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin0 09

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin1 (+1)111
2.Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
SzT eMiKa - Tarnów
Motak Krzysztof
Motak Agnieszka
Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)142
3.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław3 33
4.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin0 04

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków2 (+1)121
2.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Kuźnia Tańca Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)122
3.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin3 33
4.Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL - Rzeszów3 34

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA2 (+1)121
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Waldron Michael
Zabochnicka Anita
WIR - Mysłowice
Waldron Michael
Zabochnicka Anita
Waldron MichaelZabochnicka AnitaWIR - Mysłowice0 03
4.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków1 14
5.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 05

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków1 (+1)111
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 02
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 23

50+ (Senior 3 + Senior 4) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacura Bogusław
Pacura Marta
SzT eMiKa - Tarnów
Pacura Bogusław
Pacura Marta
Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź2 23
4.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław5 55

50+ (Senior 3 + Senior 4) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice1 (+1)111
2.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków5 (+1)152
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław5 53
4.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Waldron Michael
Zabochnicka Anita
WIR - Mysłowice
Waldron Michael
Zabochnicka Anita
Waldron MichaelZabochnicka AnitaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 33
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2 (+1)122
3.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków5 54

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica B (+1)1B1
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2 23
4.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów4 44

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica8 (+1)181
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów6 62
3.Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL - Rzeszów4 43
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków