GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2019-06-01 Rzeszów, AKSEL - Rzeszów


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.45-9.30, próba parkietu 10.00-10.20, start: 10.30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów
2.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 0

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 12.30-12.50, start: 13.00

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 0

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-`14.30, próba parkietu 15.00-15.25, start: 15.30, GALA 18:00

Eliminacje od 15:30;
Półfinały i Finały na GALI


16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów
2.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów
2.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów
2.Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kopacz Maja
Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL - Rzeszów
2.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów
3.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry