GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych

2019-04-28 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Ze względu na przerwę świąteczną i brak możliwości rejestracji w terminie zgłoszeń zapraszamy do udziału w turnieju.

Rejestracji można dokonać mailem: lider_lublin@op.pl lub sms: 603 605 525

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.00-9.30, start: 10.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)141
2.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm3 (+1)132
3.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm4 (+1)143
4.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm2 (+1)124
5.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 06
7.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 07
8.Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
LIDER - Lublin
Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER - Lublin-1 -18
9.Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin0 09
10.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska D (+1)1D1
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
4.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)134
5.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin0 05
6.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm0 06
7.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 17
8.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin E (+1)1E1
2.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA2 (+1)122
3.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin E (+1)1E4
5.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm3 (+1)135
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)136
7.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 07
8.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 18
9.Zahorodnyy Vitaliy
Żuraw Antonina
Zahorodnyy Vitaliy
Żuraw Antonina
Zahorodnyy VitaliyŻuraw Antonina0 09
10.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 010
11.Więcek Samuel
Więcek Maura
MYKA - Zamość
Więcek Samuel
Więcek Maura
Więcek SamuelWięcek MauraMYKA - Zamość0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT - Chełm D (+1)1D1
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin D (+1)1D2
3.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)153
4.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie2 24
5.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin1 15
6.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 06
7.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA C (+1)1C1
2.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa6 63
4.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm1 14
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin7 (+1)171
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin5 (+1)152
3.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm1 (+1)113
4.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14
5.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 35
6.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 16
7.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria1 17

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.30-12.00, start: 12.00

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin10 (+1)1101
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola A (+1)1A2
3.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin9 (+1)193
4.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 (+1)174
5.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl2 (+1)125
6.Igor Raicu
Andreea Cojocari
Step Up
(Mołdawia)
Igor Raicu
Andreea Cojocari
Igor RaicuAndreea CojocariStep Up
(Mołdawia)
6
7.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin11 117
8.Laskowski Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Laskowski Michał
Martyna Nikola
Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola4 47
9.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa1 19
10.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia0 09
11.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 011
12.Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa3 312

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin10 (+1)1101
2.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin11 (+1)1112
3.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin4 (+1)143
4.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin7 (+1)174
5.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa2 25
6.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 86
7.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola2 27
8.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów11 118
9.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia0 09

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin1 (+1)112
3.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03
4.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów1 14

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pavel Bejan
Diana Vildeaeva
Step Up
(Mołdawia)
Pavel Bejan
Diana Vildeaeva
Pavel BejanDiana VildeaevaStep Up
(Mołdawia)
1
2.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska Dominika4 (+1)142
3.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice14 (+1)1143
4.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok6 (+1)164
5.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin3 35
6.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 36
7.Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 11234
2.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce2 22192
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA3 33150

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01242
2.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 02200
3.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 23158
4.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04136
5.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 25124
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06112
7.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 37100

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław0 01240
2.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 02198
3.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03156
4.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04134
5.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 25122
6.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 26110

 

BLOK 3, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.30-14.00, start: 14.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)131
2.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski4 43
4.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski7 (+1)171
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria C (+1)1C2
3.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 23
4.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 34

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa8 (+1)181
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)132
3.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola8 83
4.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl5 54
5.Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Imperial
(Ukraina)
Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial
(Ukraina)
5

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA4 (+1)141
2.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice5 (+1)152
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski6 63
4.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin0 04

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ARTDANCE
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaARTDANCE0 01255
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 02213
3.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 03171
4.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE0 04149
5.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm5 55137
6.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 06125
7.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 37113
8.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 48101
9.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów2 2989
10.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola3 31077
11.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin1 11165
12.Marius Breabin
Alexandra Gusan
Step Up
(Mołdawia)
Marius Breabin
Alexandra Gusan
Marius BreabinAlexandra GusanStep Up
(Mołdawia)

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 01257
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków0 02215
3.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław4 43173
4.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 74151
5.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05139
6.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 06127
7.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 37115
8.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE8 88103
9.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 7991
10.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm0 01079
11.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 01165
12.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin5 51165
13.Marius Breabin
Alexandra Gusan
Step Up
(Mołdawia)
Marius Breabin
Alexandra Gusan
Marius BreabinAlexandra GusanStep Up
(Mołdawia)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory0 01255
2.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 82213
3.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 03171
4.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość0 04149
5.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów5 55137
6.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź10 106125
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice0 07113
8.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 08101
9.Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Imperial
(Ukraina)
Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial
(Ukraina)
9
10.Micał Kamil
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Micał Kamil
Stolarska Kinga
Micał KamilStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 3989
11.Igor Raicu
Andreea Cojocari
Step Up
(Mołdawia)
Igor Raicu
Andreea Cojocari
Igor RaicuAndreea CojocariStep Up
(Mołdawia)
11
12.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin10 101277
13.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin11 111365

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 81236
2.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość0 02194
3.Pavel Bejan
Diana Vildeaeva
Step Up
(Mołdawia)
Pavel Bejan
Diana Vildeaeva
Pavel BejanDiana VildeaevaStep Up
(Mołdawia)
3
4.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin10 104152
5.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin11 115130

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-16.30 14-15 lat kl.C oraz Młodzież St i LA i Dorośli LA 16.30-17.00 pow.15 lat kl F+E oraz Dorośli ST, próba parkietu 16.30-17.15, start: 17.15 ( 19.00 Gala )

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm6 (+1)161
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)143
4.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 45
6.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 06
7.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa8 (+1)181
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 73
4.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin D (+1)1D1
2.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin E (+1)1E2
3.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie4 (+1)143
4.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 54
5.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin3 35
6.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 56
7.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm1 17

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie4 (+1)141
2.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 (+1)133
4.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski0 04
5.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin1 15
6.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 46
7.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm0 07

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 81257
2.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 12215
3.Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES - Częstochowa10 103173
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice0 04151
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin1 15139
6.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ARTDANCE
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaARTDANCE2 26127
7.Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Imperial
(Ukraina)
Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial
(Ukraina)
7
8.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań1 18115
9.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 09103
10.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin9 91091
11.Igor Raicu
Andreea Cojocari
Step Up
(Mołdawia)
Igor Raicu
Andreea Cojocari
Igor RaicuAndreea CojocariStep Up
(Mołdawia)
11
12.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa1 11179
13.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl2 21367
14.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 71455

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01242
2.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 82200
3.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 03158
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice2 24136
5.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin4 45124
6.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ARTDANCE
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaARTDANCE2 26112
7.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin7 77100

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 01280
2.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów0 02238
3.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory0 03196
4.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 04174
5.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola25 255162
6.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 06150
7.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 07138
8.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 08126
9.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 09114
10.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź10 1010102
11.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 01190
12.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów6 61278
13.Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
Koguciuk JakubGawlik DariaJEDYNKA - Łódź0 01356
14.Gawęcki Tomasz
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Jakus Magdalena
Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom4 41454
15.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA0 01552
16.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin1 11650
17.Rydz Rafał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Rubacha Anna
Rydz RafałRubacha AnnaLIDER - Lublin5 51748
18.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01844
19.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska Dominika0 01844
20.Matuszewski Piotr
Ficner Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Ficner Aleksandra
Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL - WARSZAWA9 92042
21.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów1 12140
22.Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Imperial
(Ukraina)
Lysenko Vladyslav
Banashko Olga
Lysenko VladyslavBanashko OlgaImperial
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jeleń Ernest
Faber Agata
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Faber Agata
Jeleń ErnestFaber AgataLIDER - Lublin0 01286
2.Masłowski Mieszko
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Pasek Monika
Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02244
3.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03202
4.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 04180
5.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05168
6.Sobala Mateusz
Kopiec Hanna
THE BEST - Gdańsk
Sobala Mateusz
Kopiec Hanna
Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST - Gdańsk0 06156
7.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07144
8.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08132
9.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 09120
10.Gawęcki Tomasz
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Jakus Magdalena
Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom8 810108
11.Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
LIDER - Lublin
Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER - Lublin0 01196
12.Faracik Szymon
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Kwietniowska Oliwia
Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław5 51284
13.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska Dominika4 41362
14.Pavel Bejan
Diana Vildeaeva
Step Up
(Mołdawia)
Pavel Bejan
Diana Vildeaeva
Pavel BejanDiana VildeaevaStep Up
(Mołdawia)
13
15.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin3 31560
16.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok6 61658
17.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01756
18.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 31854
19.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 11952
20.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław1 12050
21.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 42146
22.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice14 142146
23.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 02344
24.Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
BRASIL - WARSZAWA
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL - WARSZAWA0 02442
25.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -12540
26.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
27.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin
28.Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zaręba Kamil
Księżarczyk Donata
Zaręba KamilKsiężarczyk DonataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa