GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2019-03-23 Garwolin, KORDASZEWSCY - Garwolin


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

Trenerzy startujących par są naszymi gośćmi po zgłoszeniu się na maila:
studioruchu@kordaszewscy.pl

BLOK 1, rejestracja 8:15-9:15, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasilewski Wojciech
Górska Marta
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wasilewski Wojciech
Górska Marta
Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY - Garwolin

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 0

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:15:13:00, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:15, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:15

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:45, próba parkietu 17:45-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 0

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 0

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 0

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 0