GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2019-02-24 Rędziny, ZORBA - Częstochowa


UWAGA

Niektóre kategorie odbywają się w systemie PREMIUM dwa razy - możecie wybrać dzień kiedy chcecie startować lub wystąpić dwa razy.

HALA w NIEDZIELĘ BĘDZIE OTWARTA od godz. 8.00

NIEDZIELA 24 luty 2019 - ZMIANY W PROGRAMIE

W CELU USPRAWNIENIA PRZEBIEGU TURNIEJU ZOSTAŁY ZMIENIONE GODZINY REJESTRACJI ORAZ POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00 - ZAKOŃCZENIE ok 12:00

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12:45 - ZAKOŃCZENIE ok 15.15

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 15.15-15.45, start: 16.00 - ZAKOŃCZENIE ok 20.00

Z uwagi na dużą ilość zgłoszonych par prosimy o zapoznanie się ze zmianami programu. Program Turnieju będzie wyświetlany na bieżąco na HALI.
NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ (jeżeli zmieni to rundę)

Serdecznie zapraszamy.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10.00

Zakończenie ok 12.00


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bolero - Bolesławiec
Bęben Mikołaj
Frankowska Natalia
Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero - Bolesławiec
2.Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa
4.Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
SZOK - Gliwice
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK - Gliwice
5.Kucza Makary
Czapla Julia
TEAM Ornontowice
Kucza Makary
Czapla Julia
Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice
6.Nowek Mateusz
Michalska Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Nowek Mateusz
Michalska Zuzanna
Nowek MateuszMichalska ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
7.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa
8.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
9.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno
10.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków
11.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
12.Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Cisłowska Iga
Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA - Pabianice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków
3.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa
4.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa
5.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
7.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
8.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flak Dominik
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Chachurska Anna
Flak DominikChachurska AnnaEVOLUTION - Kraków
2.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice
3.Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Kaniak Stella
Ogrodnik SzymonKaniak StellaRÓŻA - Olesno
4.Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA - Częstochowa

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa
2.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź
3.Kulig Jakub
Janosz Dagmara
KIEPURA - Sosnowiec
Kulig Jakub
Janosz Dagmara
Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA - Sosnowiec
4.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków
6.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Rotko Gabriela
Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA - Wrocław
4.Kaniak Szymon
Kaniak Emma
RÓŻA - Olesno
Kaniak Szymon
Kaniak Emma
Kaniak SzymonKaniak EmmaRÓŻA - Olesno
5.Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Częstochowa
7.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ
8.Polok Cezary
Sekita Aleksandra
FALLAWAY - Opole
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY - Opole
9.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków
10.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa
11.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bagiński Damian
Marut Anna
DIAMENT - Wrocław
Bagiński Damian
Marut Anna
Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT - Wrocław
2.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa
3.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
5.Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
KTT REWIA - Racibórz
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA - Racibórz
6.Socha Oskar Jan
Obojska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Obojska Julia
Socha Oskar JanObojska JuliaEVOLUTION - Kraków
7.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze
8.Ławniczek Piotr
Marek Anna
Akademia Tańca - Kielce
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaAkademia Tańca - Kielce

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko
2.Golla Patryk
Rosa Martyna
FALLAWAY - Opole
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY - Opole
3.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice
5.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa
6.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
7.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
8.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin
9.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.45

Zakończenie ok 15.15


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa
2.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin
3.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa
4.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów
5.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław
2.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze
3.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków
4.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
6.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów
7.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
8.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
9.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno
10.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa
11.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz
12.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław
2.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze
3.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
4.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów
5.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź
7.Lasocki Sebastian
Rzeszowska Magda
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Rzeszowska Magda
Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO - Rybnik
8.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
9.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno
10.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
11.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno
12.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze
13.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa
14.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków
15.Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK - Kraków
16.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz
17.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK - Kraków
2.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice
3.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice
4.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
5.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
6.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
7.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź
8.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno
9.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków
10.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
11.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno
12.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze
13.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze
14.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK - Kraków
2.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice
4.Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER - Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER - Kluczbork
5.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
6.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków
7.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
9.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
10.Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
STYL - Kraków
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSTYL - Kraków
11.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno
12.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice
13.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 15.15-15.45, start: 16.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice
2.Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
ZORBA - Mykanów
Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA - Mykanów
3.Knaś Adrian
Grabowska Weronika
BALLARE - Częstochowa
Knaś Adrian
Grabowska Weronika
Knaś AdrianGrabowska WeronikaBALLARE - Częstochowa
4.Lenart Antoni
Pchałek Paulina
BALLARE - Częstochowa
Lenart Antoni
Pchałek Paulina
Lenart AntoniPchałek PaulinaBALLARE - Częstochowa
5.Marek Oliwier
Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Marek Oliwier
Wojnarowska Laura
Marek OliwierWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice
6.Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
ZORBA - Mykanów
Psiuk Dominik
Perlińska Zofia
Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA - Mykanów
7.Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Siwiera Filip
Okrojek Agnieszka
Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice
8.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków
9.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Mykanów
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Mykanów

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
3.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków
5.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
6.Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
STYL - Kraków
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSTYL - Kraków
7.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
8.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA
9.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa
10.Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa
11.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM Ornontowice
12.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa
13.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
14.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
15.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
16.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
17.Szymański Szymon
Noworolska Marcela
STYL - Kraków
Szymański Szymon
Noworolska Marcela
Szymański SzymonNoworolska MarcelaSTYL - Kraków
18.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz
2.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
3.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
4.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice
5.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork
6.Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL - WARSZAWA
7.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa
8.Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa
9.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
10.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków
11.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice
12.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa
13.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
14.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa
15.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
16.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
17.Szymański Szymon
Noworolska Marcela
STYL - Kraków
Szymański Szymon
Noworolska Marcela
Szymański SzymonNoworolska MarcelaSTYL - Kraków
18.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
19.OLEKSII YURIEV
VIKTORIIA YURIEVA
IMAGE-DANCE Kharkiv
(Ukraina)
OLEKSII YURIEV
VIKTORIIA YURIEVA
OLEKSII YURIEVVIKTORIIA YURIEVAIMAGE-DANCE Kharkiv
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
2.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
3.Galewicz Marcin
Galewicz Weronika
ZORBA - Częstochowa
Galewicz Marcin
Galewicz Weronika
Galewicz MarcinGalewicz WeronikaZORBA - Częstochowa
4.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice
5.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
6.Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz Łukasz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
7.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice
8.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze
9.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów
10.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa
11.Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
SUKCES - Częstochowa
Polaczkiewicz Szymon
Nicpoń Laura
Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES - Częstochowa
12.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
13.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
14.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź
15.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
SUKCES - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES - Częstochowa
16.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES - Częstochowa
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
3.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole
4.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów
6.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
8.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
9.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
SUKCES - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES - Częstochowa
10.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole
11.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze
12.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko
13.OLEKSII YURIEV
VIKTORIIA YURIEVA
IMAGE-DANCE Kharkiv
(Ukraina)
OLEKSII YURIEV
VIKTORIIA YURIEVA
OLEKSII YURIEVVIKTORIIA YURIEVAIMAGE-DANCE Kharkiv
(Ukraina)
14.Zayats Roman
Valeriya Koval
Karmens
(Ukraina)
Zayats Roman
Valeriya Koval
Zayats RomanValeriya KovalKarmens
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów
2.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów
3.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok
4.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole
6.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów
7.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik
8.Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
2.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok
3.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław
5.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice
8.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów
9.OLEKSII YURIEV
VIKTORIIA YURIEVA
IMAGE-DANCE Kharkiv
(Ukraina)
OLEKSII YURIEV
VIKTORIIA YURIEVA
OLEKSII YURIEVVIKTORIIA YURIEVAIMAGE-DANCE Kharkiv
(Ukraina)
10.Zayats Roman
Koval Valeriya
Karmens Lviv
(Ukraina)
Zayats Roman
Koval Valeriya
Zayats RomanKoval ValeriyaKarmens Lviv
(Ukraina)