XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019

2019-02-02 Hala Sportowa Zespołu Szkół w Skołoszowie k. Przemyśla, GOLDEN DANCE - Przemyśl


Plik z wynikami

UWAGA

PRZEBUDOWANY PROGRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 9:00- 9:45, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kitor Oliwier
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+2)2101
2.Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
3.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów2, 2 (+2)22, 21
4.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów3, 3 (+2)23, 31
5.Kijanka Dawid
Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kijanka Dawid
Charchan Maja
Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
6.Wawro Michał
Rohan Milena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wawro Michał
Rohan Milena
Wawro MichałRohan MilenaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
7.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brudek Maximilian
Szarek Kinga
TAKT - Jarosław
Brudek Maximilian
Szarek Kinga
Brudek MaximilianSzarek KingaTAKT - Jarosław4 (+2)241
2.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
3.Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów8, 8 (+2)28, 81
4.Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+2)231
5.Nowek Mateusz
Michalska Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Nowek Mateusz
Michalska Zuzanna
Nowek MateuszMichalska ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2, 2 (+2)22, 21
6.Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+2)221
7.Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
Stadnik KonradLaska WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+2)221
8.Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
Bereś BłażejCyranska WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
9.Danko Karol
Zagrobelna Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Danko Karol
Zagrobelna Kamila
Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
10.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów4, 4 (+1)14, 42
11.Kowalski Kamil
Banaś Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kowalski Kamil
Banaś Sara
Kowalski KamilBanaś SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
12.Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak JakubOżga IzabelaTAKT - Jarosław3 (+1)132
13.Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
Poliniewicz MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
2.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów F (+2)2F2
3.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów9 (+1)193
4.Misior Patryk
Pusz Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Pusz Zofia
Misior PatrykPusz ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)183

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno2 (+2)221
2.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław8 (+2)281
3.Sieńko Aniela
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Sieńko Aniela
Sieńko Rozalia
Sieńko AnielaSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów2, 2 (+1)12, 22

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin3 (+1)132
3.Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)114
5.Bienia Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Glazar Emilia
Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno1 15
6.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice0 07
8.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło5 57
9.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 09

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl2 (+1)122
3.Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski1 (+1)111
2.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów2 22
3.Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Szwed Łukasz
Mikuszewska Martyna
Szwed ŁukaszMikuszewska MartynaAKSEL - Rzeszów0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11:30- 12:30, próba parkietu 12:15-12:45, start: 13:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno2 (+2)221
2.Mleczak Paweł
Kustra Maja
GRACJA - Krosno
Mleczak Paweł
Kustra Maja
Mleczak PawełKustra MajaGRACJA - Krosno2 (+2)222
3.Kitor Oliwier
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+1)1113
4.Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)173

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA - Krosno4 (+2)241
2.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów9, 9 (+2)29, 92
3.Babiak Miłosz
Zybinska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Zybinska Zofia
Babiak MiłoszZybinska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)173
4.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno2 (+1)121
2.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec1 (+1)112
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)143
4.Baran Wiktor
Mleczak Anna
GRACJA - Krosno
Baran Wiktor
Mleczak Anna
Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA - Krosno1 (+1)114
5.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec0 05
6.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 07
8.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 08

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław7 (+2)271
2.Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów5, 7 (+2)25, 71
3.Kłodowski Krystian
Dołęga Hanna
AKSEL - Rzeszów
Kłodowski Krystian
Dołęga Hanna
Kłodowski KrystianDołęga HannaAKSEL - Rzeszów3, 6 (+2)23, 61
4.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław10 (+2)2101
5.Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+2)2101
6.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl10 (+2)2101
7.Kaszowska Oliwia
Karuś Oliwia
TAKT - Jarosław
Kaszowska Oliwia
Karuś Oliwia
Kaszowska OliwiaKaruś OliwiaTAKT - Jarosław2, 2 (+1)12, 22
8.Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT - Jarosław4, 4 (+1)14, 42
9.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław3 (+1)132
10.Łocha Antoni
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Głuszko Maria
Łocha AntoniGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
11.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
12.Wysocki Radosław
Wąsacz Julia
TAKT - Jarosław
Wysocki Radosław
Wąsacz Julia
Wysocki RadosławWąsacz JuliaTAKT - Jarosław0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D1
2.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola3 (+1)132
3.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 13
4.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl3 34
5.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola3 (+1)131
2.Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)162
3.Banaś Wiktor
Obłąk Anita
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Banaś Wiktor
Obłąk Anita
Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl3 (+1)133
4.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 14
5.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl4 45
6.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl0 06
7.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów1 17

 

BLOK 3, rejestracja 14:30- 15:30, próba parkietu 15:00- 15:45, start: 16:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)131
2.Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)142
3.Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK - Lublin3 (+1)133
4.Wolski Piotr
Banaszek Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)124
5.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)145
6.Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)116
7.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin2 27
8.Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
9.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl0 09
10.Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
11.Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE - Jasło0 011
12.Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów0 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno6 (+1)161
2.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)122
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)134
5.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola2 25
6.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska0 06
7.Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno0 08
9.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 09

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)161
2.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl1 13
4.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola2 24

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)151
2.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)142
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 03
4.Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z - Przemyśl2 24

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)141
2.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno6 (+1)162
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 23
4.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
A-Z - Przemyśl
Gierczak Oliwier
Flis Gabriela
Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl C (+1)1C1
2.Rajek Hubert
Ciżman Joanna
A-Z - Przemyśl
Rajek Hubert
Ciżman Joanna
Rajek HubertCiżman JoannaA-Z - Przemyśl C (+1)1C2
3.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław0 04
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15
6.Furtek Dawid
Pasieka Julia
GRACJA - Krosno
Furtek Dawid
Pasieka Julia
Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA - Krosno1 16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
3.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C3
4.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)164
5.Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Doroszuk Oktawiusz
Cebeńko Magdalena
Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl3 35
6.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław2 26
7.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL - Rzeszów0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 (+1)142
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl2 24
5.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 15
6.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 06
7.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl5 57

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Wysocka Aleksandra
Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL - Rzeszów B (+1)1B1
2.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno9 (+1)192
3.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 14
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 05
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 16
7.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 07