European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

2019-04-13 Jelcz-Laskowice k.Wrocławia, DANCE TEAM - Wrocław


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

POL.
1.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.
2.Rejestracja ON-LINE do 10.04.2019 do godz.24:00.
3.Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin rozpoczęcia bloków tanecznych w zależności od ilości
zapisanych par. Ostateczny rozkład godzinowy zostanie podany po zamknięciu list startowych tj.11.04.2019
ENG.
1.Turnament on PART I and II will be played in some categories on two floors.
2. ON-LINE registration until 10/04/2019 until 24:00.
3. The Organizer reserves the right to change the starting times of dance parts depending on the quantity
    saved par. The final hourly schedule will be given after closing the start lists, 11/04/2019

BLOK 1, rejestracja 7 15 - 8 00, start: 8 30

1.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.
2.Rejestracja ON-LINE do 10.04.2019 do godz.24:00.
3.Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin rozpoczęcia bloków tanecznych w zależności od ilości


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
M-Studio
(Ukraina)
Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
M-Studio
(Ukraina)
Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10 30 - 11 30, start: 12 00

1.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.
2.Rejestracja ON-LINE do 10.04.2019 do godz.24:00.
3.Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin rozpoczęcia bloków tanecznych w zależności od ilości
zapisan


14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
M-Studio
(Ukraina)
Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC AL 0

UNDER 21

 

BLOK 3, rejestracja 15 30 - 16 30, start: 17 00

16+ (Powyżej 15) Open ST 0

12-13 (Junior 1) Open LA WDC AL 0

UNDER 14

14-15 (Junior 2) Open LA WDC AL 1

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
M-Studio
(Ukraina)
Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 0

eliminacje UNDER 19

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 0

eliminacje ADULT

 

BLOK 4, rejestracja 18 30 - 19 30, start: 20 00

1/2 FINAŁU+ FINAŁ 16 -18 (UNDER 19) WDC AL LA, 1/4 FINAŁU or 1/2 FINAŁU + FINAŁ ADULT WDC AL LA


16-20 (Młodzież starsza) Open ST 0