OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC

2018-11-18 PROCHOWICE, IMPULS - Prochowice


BLOK 1, rejestracja 10 00 - 11 00, próba parkietu 10 15 - 11 15, start: 11 30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 39

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
Atamańczyk-Carrillo NathanielNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław
2.Balbier Oliwia
Baszak Natalia
IMPULS - Prochowice
Balbier Oliwia
Baszak Natalia
Balbier OliwiaBaszak NataliaIMPULS - Prochowice
3.Bartczak Bartek
Kuryś Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartek
Kuryś Aleksandra
Bartczak BartekKuryś AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Biszczad Artur
Gierczak Dagmara
ATHINA - Oława
Biszczad Artur
Gierczak Dagmara
Biszczad ArturGierczak DagmaraATHINA - Oława
5.Biszczad Mateusz
Wesoła Paulina
ATHINA - Oława
Biszczad Mateusz
Wesoła Paulina
Biszczad MateuszWesoła PaulinaATHINA - Oława
6.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
7.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław
8.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
9.Grod Michał
Konopka Małgorzata
SKYDANCE - Wrocław
Grod Michał
Konopka Małgorzata
Grod MichałKonopka MałgorzataSKYDANCE - Wrocław
10.Hamryszak Marcin
Pietraszkiewicz Kalina
IMPULS - Prochowice
Hamryszak Marcin
Pietraszkiewicz Kalina
Hamryszak MarcinPietraszkiewicz KalinaIMPULS - Prochowice
11.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
12.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
13.Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
Iwaszkiewicz KarolKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
14.Janczak Jan
Kwiecień Natalia
IMPRESS - Dzierżoniów
Janczak Jan
Kwiecień Natalia
Janczak JanKwiecień NataliaIMPRESS - Dzierżoniów
15.Karbowiak Jakub
Tarejlo Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Karbowiak Jakub
Tarejlo Aleksandra
Karbowiak JakubTarejlo AleksandraANIMA DANZA - Głogów
16.Kiesewetter Weronika
Frass Kornelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Kiesewetter Weronika
Frass Kornelia
Kiesewetter WeronikaFrass KorneliaIMPRESS - Dzierżoniów
17.Kisiel Szymon
Charańczuk Wiktoria
TAKT - Legnica
Kisiel Szymon
Charańczuk Wiktoria
Kisiel SzymonCharańczuk WiktoriaTAKT - Legnica
18.Kożuszko Marlena
Fiszer Maja
IMPULS - Prochowice
Kożuszko Marlena
Fiszer Maja
Kożuszko MarlenaFiszer MajaIMPULS - Prochowice
19.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
20.Larysz Franciszek
Dziedzic Maja
TAKT - Legnica
Larysz Franciszek
Dziedzic Maja
Larysz FranciszekDziedzic MajaTAKT - Legnica
21.Larysz Jan
Grzęska Aleksandra
TAKT - Legnica
Larysz Jan
Grzęska Aleksandra
Larysz JanGrzęska AleksandraTAKT - Legnica
22.Leśniak Jakub
Białek Daria
ATHINA - Oława
Leśniak Jakub
Białek Daria
Leśniak JakubBiałek DariaATHINA - Oława
23.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
24.Nowakowska Wiktoria
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Nowakowska Wiktoria
Krzyżanowska Klaudia
Nowakowska WiktoriaKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice
25.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
26.Pałubiak Noel
Pałubiak Roksana
IMPULS - Prochowice
Pałubiak Noel
Pałubiak Roksana
Pałubiak NoelPałubiak RoksanaIMPULS - Prochowice
27.Sieradzki Szymon
Główczyk Marcela
TAKT - Legnica
Sieradzki Szymon
Główczyk Marcela
Sieradzki SzymonGłówczyk MarcelaTAKT - Legnica
28.Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
Skubiński LucjuszRabczenko EmiliaTAKT - Legnica
29.Stanek Michał
Mruszczyk Dorota
IMPULS - Prochowice
Stanek Michał
Mruszczyk Dorota
Stanek MichałMruszczyk DorotaIMPULS - Prochowice
30.Sucharski Szymon
Siuda Julia
ATHINA - Oława
Sucharski Szymon
Siuda Julia
Sucharski SzymonSiuda JuliaATHINA - Oława
31.Szczygieł Mateusz
Bromblik Marysia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Marysia
Szczygieł MateuszBromblik MarysiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
32.Tokarski Miłosz
Sołtys Nadia
IMPRESS - Dzierżoniów
Tokarski Miłosz
Sołtys Nadia
Tokarski MiłoszSołtys NadiaIMPRESS - Dzierżoniów
33.Tomków Patrycja
Augustowska Weronika
IMPULS - Prochowice
Tomków Patrycja
Augustowska Weronika
Tomków PatrycjaAugustowska WeronikaIMPULS - Prochowice
34.Urbański Franciszek
Rams Maria
TAKT - Legnica
Urbański Franciszek
Rams Maria
Urbański FranciszekRams MariaTAKT - Legnica
35.Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński ZiemowitKosmal JuliaIMPULS - Prochowice
36.Wojno Emil
Grabska Amelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wojno Emil
Grabska Amelia
Wojno EmilGrabska AmeliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
37.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra
38.Łabuz Jakub
Kapłon Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Łabuz Jakub
Kapłon Julia
Łabuz JakubKapłon JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
39.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 2

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Krysa Dawid
Mruszczyk Zofia
IMPULS - Prochowice
Krysa Dawid
Mruszczyk Zofia
Krysa DawidMruszczyk ZofiaIMPULS - Prochowice
2.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice
2.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
SKYDANCE - Wrocław
Nowak Jakub
Tomkowicz Sara
Nowak JakubTomkowicz SaraSKYDANCE - Wrocław
4.Ora Oskar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oskar
Pastuch Hanna
Ora OskarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
GEMAR - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
4.Olkowski Jan
Margas Maria
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Margas Maria
Olkowski JanMargas Maria4STEP - Wrocław
5.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
6.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobryniewski Mateusz
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Dobryniewski Mateusz
Witkowska Martyna
Dobryniewski MateuszWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice
2.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec
3.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica
5.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra
6.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
7.Pawelec Wiktor
Kin Zofia
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kin Zofia
Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO - Rybnik
8.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra
9.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom
10.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
3.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra
4.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk
6.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław
7.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław
8.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO - Opole
9.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra
10.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław
11.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów
12.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław
13.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań
14.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 14 30 - 15 30, próba parkietu 14 45 - 15 45, start: 16 00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów
2.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra
5.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice
6.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
7.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica
8.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
9.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów
10.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica
11.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole
12.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno
2.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Młynarski Maciej
Guettner Klara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra
4.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów
5.Październik Mateusz
Stanowska Joanna
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO - Oława
6.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław
2.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
3.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
2.Karaban Krzysztof
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Papaj Agnieszka
Karaban KrzysztofPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice
3.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice
4.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karaban Krzysztof
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Papaj Agnieszka
Karaban KrzysztofPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice
2.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA - Poznań
3.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław
4.Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
Raszyński RobertRaszyńska AgnieszkaFINEZJA - Poznań
5.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice
6.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
5.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól
7.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól
8.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól
9.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
3.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław
5.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól
7.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól