XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019

2019-10-05 Tarnów, KLASA - Tarnów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-8.45, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
KLASA - Tarnów
Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA - Tarnów5 (+2)251
2.Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola7 (+2)271
3.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska6 (+2)261
4.Pyziński Adrian
Pluta Alicja
GALA - Mielec
Pyziński Adrian
Pluta Alicja
Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA - Mielec10 (+2)2101
5.Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA - Tarnów6 (+2)261
6.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów2 (+2)221
7.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce7 (+2)271
8.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
9.Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA - Tarnów4 (+1)142
10.Padoł Miłosz
Borowska Zofia
KLASA - Tarnów
Padoł Miłosz
Borowska Zofia
Padoł MiłoszBorowska ZofiaKLASA - Tarnów1 (+1)112
11.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
12.Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
KLASA - Tarnów
Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
Ziejka OliwierLechowicz AmeliaKLASA - Tarnów1 (+1)112
13.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów3 (+1)132

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik4 (+1)141
2.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)152
3.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
4.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków1 (+1)114
5.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów1 (+1)115
6.Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Cyboroń Magdalena
Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA - Tarnów1 (+1)116
7.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 07
8.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO - Rybnik0 07
9.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów5 59
10.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno1 110
11.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 011
12.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno0 012
13.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno3 313

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)141
2.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski E (+1)1E2
3.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 03
4.Frańczak Karol
Para Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Frańczak Karol
Para Klaudia
Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 14

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno1 (+1)112
3.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm6 (+1)163
4.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów D (+1)1D4
5.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin0 05
6.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 26
7.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 07
8.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów0 08
9.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno4 49
10.Chruściel Mateusz
Nowotarska Dominika
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Nowotarska Dominika
Chruściel MateuszNowotarska DominikaKLASA - Tarnów0 010

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.45, próba parkietu 11.45-12.15, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Hubert
Ożóg Anna
KLASA - Tarnów
Brzoza Hubert
Ożóg Anna
Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA - Tarnów2 (+2)221
2.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec2 (+2)222
3.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin4 (+2)241
2.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów2 (+2)221
3.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno2 (+2)221
4.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów2 (+2)222
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)222
6.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów3 (+2)232
7.Malik Szymon
Malik Emilia
LATINO - Żabno
Malik Szymon
Malik Emilia
Malik SzymonMalik EmiliaLATINO - Żabno6 (+2)262
8.Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
SZOK - Gliwice
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK - Gliwice2 (+1)123
9.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno11 (+1)1113
10.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów1 (+1)113
11.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec11 (+1)1113
12.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)153
13.Omachel Eryk
Omachel Natalia
GRACJA - Krosno
Omachel Eryk
Omachel Natalia
Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA - Krosno8 (+1)183
14.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno10 (+2)2101
2.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+2)291
3.Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
4.Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
KLASA - Tarnów
Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA - Tarnów6 (+1)162

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin C (+1)1C1
2.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)133
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)114
5.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 05
6.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 06
7.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 07
8.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno2 28

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)111
2.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)133
4.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin5 (+1)154
5.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 65
6.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 06
7.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 07
8.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 08

10-11 (Juvenile 2) F+E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów
2.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.15, próba parkietu 14.15-14.45, start: 15.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka4 (+2)241
2.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów6 (+2)261
3.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów11 (+1)1112
4.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)111
2.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Tomczyk Antoni
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Tomczyk Antoni
Batko Martyna
Tomczyk AntoniBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka3 (+1)134
5.Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów0 06
7.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 07
8.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa E (+1)1E1
2.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków3 (+1)132
3.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków1 (+1)113
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 04
5.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków1 15
6.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK - Kraków3 (+1)132
3.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 13
4.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
3.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl4 (+1)143
4.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 14
5.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków6 65
6.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)141
2.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków5 (+1)153
4.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl D (+1)1D4
5.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)135
6.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków5 (+1)156
7.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków2 27
8.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków0 08
9.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 08
10.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl3 310
11.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno5 510
12.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 012
13.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 013

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-16.45, próba parkietu 16.45-17.15, start: 17.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 (+1)121
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok2 (+1)123
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków6 64
5.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 15
6.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin7 (+1)171
2.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin4 (+1)142
3.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 04
5.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków6 65
6.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 06
7.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno2 27

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 (+1)132
3.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)163
4.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków1 (+1)114
5.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź6 (+1)165
6.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola1 (+1)116
7.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków1 (+1)117
8.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 09
10.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 010
11.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 011
12.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 012
13.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 013
14.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 014
15.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 015

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)141
2.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)163
4.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec3 (+1)134
5.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź2 (+1)125
6.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)136
7.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka4 47
8.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski0 08
9.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 08
10.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków0 08
11.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 111
12.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków3 312

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)161
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 (+1)123
4.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec0 04
5.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 36
7.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec6 (+1)161
2.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 (+1)172
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno8 (+1)183
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)175
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 (+1)126
7.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce1 (+1)117
8.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków2 28
9.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski1 110
11.Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
12.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 112
13.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 013
14.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 013

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Micał Kamil
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Micał Kamil
Wiśniowska Katarzyna
Micał KamilWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów8 (+1)181
2.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów8 (+1)182
3.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin A (+1)1A3
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)134
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 15
6.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 46
7.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice11 117
8.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 08
9.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 09
10.Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka KonradSosińska JuliaGALA - Mielec2 29

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
SKT AGH - Kraków
Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH - Kraków2 (+1)121
2.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)162
3.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin A (+1)1A3
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)174
5.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)135
6.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków2 (+1)126
7.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 108
9.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 09
10.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 010
11.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko0 011
12.Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA - Krosno0 012
13.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 013