XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy Pleśna

2019-06-09 Pleśna, KLASA - Tarnów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00 - 8.45, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30 - 11.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów11 (+2)2111
2.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+2)241
3.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów11 (+2)2111
4.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
5.Pyziński Adrian
Pluta Alicja
GALA - Mielec
Pyziński Adrian
Pluta Alicja
Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA - Mielec8 (+2)281
6.Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
Płaneta JuliaPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA - Tarnów2 (+2)221
8.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów10, 10 (+1)110, 102
9.Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
KLASA - Tarnów
Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA - Tarnów1 (+1)112
10.Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA - Tarnów1 (+1)112
11.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec6 (+1)162
12.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków G (+1)1G2
13.Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Serafin Tomasz
Korczak Klaudia
Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA - Mielec7 (+1)172
14.Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Żmuda Kacper
Kołodziej Zofia
Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)121
2.Górny Mateusz
Filipek Emilia
ArtDance - Kraków
Górny Mateusz
Filipek Emilia
Górny MateuszFilipek EmiliaArtDance - Kraków0 02
3.Jedynak Franciszek
Czubrowska Iwona
ArtDance - Kraków
Jedynak Franciszek
Czubrowska Iwona
Jedynak FranciszekCzubrowska IwonaArtDance - Kraków0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice D (+1)1D1
2.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)142
3.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów4 (+1)143
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)164
5.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)165
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)146
7.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno2 27
8.Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA - Mielec1 18
9.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 09
10.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów0 010
11.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów0 011

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno4 (+1)141
2.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)142
3.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 25
6.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola3 36
7.Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE - Jasło7 77

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ6 (+1)161
2.Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ5 (+1)152
3.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce3 (+1)134
5.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec2 (+1)125
6.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl D (+1)1D6
7.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 07
8.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno2 28
9.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin5 59
10.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin0 010
11.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów0 010
12.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno0 012

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 11.45, próba parkietu 11.45 - 12.15, start: 12.30 - 14.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS - Nowy Sącz10 (+2)2101
2.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ F (+2)2F1
2.Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA - Krosno F (+2)2F2
3.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec10 (+2)2102
4.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów1 (+1)113
5.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno F (+1)1F3
6.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica4 (+1)143
4.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec0 04
5.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno0 05
6.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa7 (+1)171
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica2 (+1)123
4.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec1 14
5.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno1 15
6.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków2 26

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.15, próba parkietu 14.00 - 14.45, start: 15.00 - 16.45

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Hubert
Ożóg Anna
KLASA - Tarnów
Brzoza Hubert
Ożóg Anna
Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
2.Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA - Mielec G (+2)2G1
3.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów2 (+2)221
4.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
5.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)142

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska6 (+2)261
2.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno6 (+2)261
3.Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
KLASA - Tarnów
Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA - Tarnów5 (+1)152
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław10 (+1)1102

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec E (+1)1E1
2.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)142
3.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków E (+1)1E3
4.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce4 (+1)144
5.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska E (+1)1E5
6.Sadowski Jan
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)146
7.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)137
8.Tomczyk Antoni
Batko Martyna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Tomczyk Antoni
Batko Martyna
Tomczyk AntoniBatko MartynaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 28
9.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno3 39
10.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów0 010
11.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl1 111
12.Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA - Tarnobrzeg0 012
13.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec0 013
14.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 014
15.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno0 015
16.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice0 016

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk2 (+1)121
2.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin E (+1)1E3
4.Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z - Przemyśl2 24
5.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 06
7.Szot Patryk
Joniec Patrycja
SKT Regis
Szot Patryk
Joniec Patrycja
Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis0 07
8.Świątek Jakub
Grzesik Julia
SKT Regis
Świątek Jakub
Grzesik Julia
Świątek JakubGrzesik JuliaSKT Regis-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków E (+1)1E1
2.Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK - Kraków2 (+1)122
3.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice4 (+1)143
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)114
5.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin3 35
6.Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z - Przemyśl2 26
7.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 07
8.Świątek Jakub
Grzesik Julia
SKT Regis
Świątek Jakub
Grzesik Julia
Świątek JakubGrzesik JuliaSKT Regis0 08
9.Szot Patryk
Joniec Patrycja
SKT Regis
Szot Patryk
Joniec Patrycja
Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski2 (+1)122
3.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123
4.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków3 (+1)134
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 35
6.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno5 56
7.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl4 47
8.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 08
9.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków2 29

 

BLOK 4, rejestracja 16.45 - 17.15, próba parkietu 16.45 - 17.15, start: 17.30 - 21.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków6 (+1)164
5.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice2 25
6.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 16
7.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 07
8.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08
9.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków5 59
10.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)162
3.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno1 (+1)113
4.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)154
5.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków6 (+1)165
6.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin3 (+1)136
7.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 07
9.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów3 37
10.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów0 010
11.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm9 (+1)191
2.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów2 (+1)122
3.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno0 04
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno1 16
7.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów7 77

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm7 (+1)171
2.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno2 (+1)122
3.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów2 23
4.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów1 14
5.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl7 (+1)171
2.Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK - Kraków6 (+1)162
3.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec7 (+1)173
4.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze7 (+1)174
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin1 (+1)115
6.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 (+1)156
7.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 07
8.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków0 08
9.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 09
10.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom6 610
11.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 011
12.Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Chabros Mateusz
Wcisło Agnieszka
Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE - Kraków6 612

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola7 (+1)172
3.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków C (+1)1C3
4.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec2 (+1)125
6.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice7 (+1)176
7.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków6 (+1)167
8.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 48
9.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 59
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 49
11.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl3 311
12.Korlatowicz Piotr
Ojczyk Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korlatowicz Piotr
Ojczyk Patrycja
Korlatowicz PiotrOjczyk PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 011
13.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
ArtDance - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaArtDance - Kraków3 313
14.Lasocki Sebastian
Rzeszowska Magda
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Rzeszowska Magda
Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO - Rybnik0 013
15.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 113
16.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl4 416

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów5 (+1)152
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno9 (+1)193
4.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola B (+1)1B4
5.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)145
6.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)196
7.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 37
8.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 98
9.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 29
11.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 011
12.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 012
13.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin8 (+1)181
2.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków9 (+1)192
3.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała B (+1)1B3
4.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola7 (+1)174
5.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno6 (+1)165
6.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków9 (+1)196
7.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)187
8.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+1)138
9.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 99
10.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
SKT PASJA - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA - Kraków1 110
11.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków1 110
12.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice8 812
13.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze0 013
14.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów6 614
15.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 014
16.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów1 116
17.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 017
18.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów1 118
19.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków0 019

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mohana Adam
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mohana Adam
Pasamonik Ismena
Mohana AdamPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno12 (+1)1122
3.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów3 (+1)133
4.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin3 34
5.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom8 85
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice10 106
7.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 47
8.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin A (+1)1A1
2.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów12 (+1)1122
3.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 23
4.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola2 24
5.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 05
6.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.-1 (-1)-1-1