Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018

2018-12-08 Myślibórz, ESTERA - Myślibórz


Plik z wynikami

UWAGA

- do bloku 2 dodano kategorię: do 7 lat klasa G
- do bloku 3 dodano kategorię: Senior 1 (30+) klasa C ST i LA
- z bloku 2 usunięto kategorię 16+ D
- do bloku 2 dodano kategorię 12-13 G
- do bloku 1 dodano kategorię 8-9 F
- z bloku 1 usunięto kategorię 12-13 D

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Banasiak Filip
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Romaneczko Julia
Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+2)2101
3.Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Jankowski Paweł
Waligórska Alicja
Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna5, 6 (+1)15, 62

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin7 (+2)271
2.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
3.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin F (+2)2F1
4.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+2)272
5.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+2)282
6.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna9, 7 (+2)29, 72
7.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)173
8.Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
Konieczny SzymonKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
9.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
10.Stasiak Michał
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Stasiak Michał
Koronowska-Roszak Dominika
Stasiak MichałKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)113
11.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań4 (+1)141
2.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E2
3.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)143
4.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05
6.Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek MichałBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz0 06
7.Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
Klepacki KrzysztofKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz0 07

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nogalski Kacper
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Nogalski Kacper
Baszak Gabriela
Nogalski KacperBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Gryciuk Marek
Błaszczyk Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Gryciuk Marek
Błaszczyk Paulina
Gryciuk MarekBłaszczyk PaulinaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
Białowąs WiktorDaria KaniowskaAMETYST - Lubań0 03
4.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn2 (+1)122
3.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
4.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 34

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:15-12:45, start: 13:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignatowicz Adam
Grabowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Grabowska Natasza
Ignatowicz AdamGrabowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+2)241
2.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz8 (+2)281
3.Miężał Weronika
Przewoźny Michał
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Miężał Weronika
Przewoźny Michał
Miężał WeronikaPrzewoźny MichałLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3, 3 (+2)23, 31
4.Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Łagódka Dominik
Bieniek Lena
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Dominik
Bieniek Lena
Łagódka DominikBieniek LenaKS DANCE MIX - Deszczno6 (+2)261
6.Góra Hanna
Romaneczko Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Góra Hanna
Romaneczko Stanisław
Góra HannaRomaneczko StanisławFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12
7.Kowalewski Michał
Oryńczak Iga
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Oryńczak Iga
Kowalewski MichałOryńczak IgaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
Dunal MiłoszJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz11 (+2)2111
2.Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
Korzyniewska ZuzannaLis KacperFANTAZJA - Skwierzyna3, 6 (+2)23, 61
3.Łagódka Adam
Watral Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Adam
Watral Hanna
Łagódka AdamWatral HannaKS DANCE MIX - Deszczno8 (+2)281
4.Bartkowiak Michał
Pupkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Pupkowska Zuzanna
Bartkowiak MichałPupkowska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna10, 4 (+1)110, 42
5.Hoszko Julia
Tanaś Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
Hoszko Julia
Tanaś Jan
Hoszko JuliaTanaś JanFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 (+1)131
2.Marzec Tomasz
Lew Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Lew Julia
Marzec TomaszLew JuliaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 04
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 05
6.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 06
7.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin2 23
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin1 14

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin B (+1)1B1
2.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 04
5.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 05

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
2.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)142
3.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz2 (+1)123
4.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 04
5.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05
6.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
2.Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak DawidKlepacka KatarzynaESTERA - Myślibórz2 (+1)122
3.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
4.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 44
5.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 05
6.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06
7.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 07

Do 7 (Dzieci najmłodsze) G KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna11 (+2)2111
2.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 15:45-16:45, start: 17:00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów10 (+2)2101
2.Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka GrzegorzGębarowska IgaKS DANCE MIX - Deszczno F (+2)2F1
3.Maj Jakub
Piórkowska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Maj Jakub
Piórkowska Amelia
Maj JakubPiórkowska AmeliaROYAL DANCE - Szczecin3 (+2)232
4.Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski-Stręczyński Gabriel
Jabłońska Milena
Wiśniewski-Stręczyński GabrielJabłońska MilenaESTERA - Myślibórz6 (+2)262
5.Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Wilczyńska Maria
Binert WiktorWilczyńska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)133
6.Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
Cyrulewski BartoszBandura AdaESTERA - Myślibórz3 (+1)133
7.Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz4 (+1)143
8.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz10 (+1)1103

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław D (+1)1D1
2.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin D (+1)1D2
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)113
4.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE - Szczecin0 06
7.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)172
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław C (+1)1C3
4.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin3 (+1)134
5.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 07
8.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 08
9.Charyszyn Kacper
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Pławska Julia
Charyszyn KacperPławska JuliaAMETYST - Lubań3 39

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczyk Łukasz
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Okarska Kornelia
Tomczyk ŁukaszOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin C (+1)1C1
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 (+1)123
4.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Tomaszewski Patryk
Urbaniak Joanna
Tomaszewski PatrykUrbaniak JoannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15
6.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 06
7.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 28

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól7 (+1)172
3.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA - Szczecin4 44

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin