III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 - Rekreacja Małopolska

2019-11-09 Kraków, EUFORIA Dance Kraków


BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.15-9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gmyrek Alan
Dargacz Antonina
TAKT - Kraków
Gmyrek Alan
Dargacz Antonina
Gmyrek AlanDargacz AntoninaTAKT - Kraków
2.Gromadzki Szymon
Boryło-Osowska Liwia
FANTAZJA - Kraków
Gromadzki Szymon
Boryło-Osowska Liwia
Gromadzki SzymonBoryło-Osowska LiwiaFANTAZJA - Kraków
3.Jaruga Jakub
Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Jaruga Jakub
Żogała Aniela
Jaruga JakubŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków
4.Jurkowski Błażej
Bicz Urszula
EVOLUTION - Kraków
Jurkowski Błażej
Bicz Urszula
Jurkowski BłażejBicz UrszulaEVOLUTION - Kraków
5.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
Kotula BronisławSmarzyńska NataliaSTTS Kraków
6.Licak Jan
Mazur Martyna
TAKT - Kraków
Licak Jan
Mazur Martyna
Licak JanMazur MartynaTAKT - Kraków
7.Radwański Franciszek
Rydosz Zofia
EVOLUTION - Kraków
Radwański Franciszek
Rydosz Zofia
Radwański FranciszekRydosz ZofiaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobak Nikodem
Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Bobak Nikodem
Kusa Hanna
Bobak NikodemKusa HannaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
2.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

 

BLOK 2, rejestracja 11.45-12.30, próba parkietu 12.15-13.00, start: 13.00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Grochmal Jan
Filipowicz Ola
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Ola
Grochmal JanFilipowicz OlaPLĄS - Kraków
2.Kotra Jakub
Korus Emilia
STTS Kraków
Kotra Jakub
Korus Emilia
Kotra JakubKorus EmiliaSTTS Kraków
3.Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
Kuś BartłomiejTancinco EmiliaSTTS Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Biegun Dominik
Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Biegun Dominik
Szulc Justyna
Biegun DominikSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis
3.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
4.Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
Marcin HolaŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
5.Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
SKT Regis
Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis
6.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków
8.Mąka Piotr
Jagoda Julia
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Jagoda Julia
Mąka PiotrJagoda JuliaPLĄS - Kraków
9.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty
4.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
5.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis
6.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
7.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
8.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15.45-16.30, próba parkietu 16.15-16.45, start: 17.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
Show DANCE Gorlice
Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
Ludwin FranciszekBartuś MartynaShow DANCE Gorlice
2.Matula Bartosz
Bartuś Aleksandra
Show DANCE Gorlice
Matula Bartosz
Bartuś Aleksandra
Matula BartoszBartuś AleksandraShow DANCE Gorlice
3.Wal Dawid
Przybylska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Wal Dawid
Przybylska Zuzanna
Wal DawidPrzybylska ZuzannaShow DANCE Gorlice

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis
2.Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Cor et Animus
Katarzyński Oskar
Kuc Łucja
Katarzyński OskarKuc ŁucjaCor et Animus
3.Niedziela Robert
Kruk Antonina
Show DANCE Gorlice
Niedziela Robert
Kruk Antonina
Niedziela RobertKruk AntoninaShow DANCE Gorlice
4.Łukasik Adam
Ubas Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Łukasik Adam
Ubas Kamila
Łukasik AdamUbas KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Jasiówka Aleksandra
Skwarnicki Piotr
ArtDance - Kraków
Jasiówka Aleksandra
Skwarnicki Piotr
Jasiówka AleksandraSkwarnicki PiotrArtDance - Kraków
3.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
4.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
5.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
6.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 4T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis
3.Całka Piotr
Multan Katarzyna
SKT Regis
Całka Piotr
Multan Katarzyna
Całka PiotrMultan KatarzynaSKT Regis
4.Figura Mikołaj
Mazur Gabriela
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Mazur Gabriela
Figura MikołajMazur GabrielaShow DANCE Gorlice
5.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
6.Laskowski Wiktor
Pietrusza Natalia
Show DANCE Gorlice
Laskowski Wiktor
Pietrusza Natalia
Laskowski WiktorPietrusza NataliaShow DANCE Gorlice
7.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis
8.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis
9.Tekieli Kacper
Mach Zofia
Cor et Animus
Tekieli Kacper
Mach Zofia
Tekieli KacperMach ZofiaCor et Animus
10.Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Cor et Animus
Święszek Mikołaj
Kuciel Agnieszka
Święszek MikołajKuciel AgnieszkaCor et Animus

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
2.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
3.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
4.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
5.Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
PERFECT DANCE - Kraków
Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
Stelmach ArekStelmach KorneliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Synowski Igor
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Niemczuk Anna
Synowski IgorNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
7.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice