X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa

2019-02-03 Tuchów, CLASSIC Tuchów


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 7.45 - 8.30, próba parkietu 8.00 - 8.45, start: 09.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Hubert
Ożóg Anna
KLASA - Tarnów
Brzoza Hubert
Ożóg Anna
Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA - Tarnów3 (+2)231
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
4.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
KLASA - Tarnów
Bednarz Kacper
Przeklasa Lena
Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA - Tarnów3 (+2)231
2.Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kuc Jeremi
Wójtowicz Julia
Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów8 (+2)281
3.Kurczab Kamil
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Kieć Roksana
Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA - Tarnów6 (+2)261
4.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków3 (+2)231
5.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów9 (+1)192
6.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
7.Wiciński Łukasz
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Zontek Ingrid
Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION - Kraków2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty9 (+2)291
2.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty9 (+2)291
3.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno2 (+2)222
4.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ2 (+2)222
5.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
6.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)113
7.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Piotr
Banaszek Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)131
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów3 (+1)132
3.Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK - Biała Podlaska E (+1)1E3
4.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów3 (+1)134
5.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 05
6.Morawiec Michał
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Morawiec Michał
Niziurska Julia
Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków4 46
7.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków10 107
8.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 18
9.Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA - Krosno0 09
10.Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE Wieliczka0 09

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl2 (+1)122
3.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno3 (+1)133
4.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)134
5.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 06
7.Socha Oskar Jan
Obojska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Obojska Julia
Socha Oskar JanObojska JuliaEVOLUTION - Kraków0 07
8.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 68

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.30, próba parkietu 11.30 - 12.00, start: 12.30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno2 (+1)121
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 02
3.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSTYL - Kraków0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno1 11
2.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSTYL - Kraków0 02

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl4 (+1)142
3.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)123
4.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 04
5.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków0 05
6.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze2 26
7.Szot Patryk
Joniec Patrycja
SKT Regis
Szot Patryk
Joniec Patrycja
Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK - Kraków2 (+1)121
2.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl5 (+1)152
3.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków D (+1)1D3
4.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)124
5.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze3 (+1)135
6.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków3 (+1)136
7.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno1 17
8.Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 68
9.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin2 29
10.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków3 310
11.Kaczyński Jakub
Węgrzycka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Kaczyński Jakub
Węgrzycka Aleksandra
Kaczyński JakubWęgrzycka AleksandraArtDance - Kraków0 011
12.Szot Patryk
Joniec Patrycja
SKT Regis
Szot Patryk
Joniec Patrycja
Szot PatrykJoniec PatrycjaSKT Regis0 012

 

BLOK 3, rejestracja 13.45 - 14.30, próba parkietu 14.15 - 14.45, start: 15.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno3 (+1)131
2.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 02
3.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec10 (+2)2101
2.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ F (+2)2F1
3.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec6 (+2)262
4.Kula Gabriel
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Kula Gabriel
Sosin Patrycja
Kula GabrielSosin PatrycjaKLASA - Tarnów5 (+2)252
5.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź3 (+2)232
6.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów10 (+1)1103
7.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice3 (+1)133
8.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno7 (+1)173
9.Maziarz Dawid
Czech Zofia
PODKARPACIE - Jasło
Maziarz Dawid
Czech Zofia
Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE - Jasło3 (+1)133
10.Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek PiotrJer WeronikaELIDA - Mielec4 (+1)143

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasoń Karol
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń KarolBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica5 (+1)151
2.Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA - Nowy Targ6 (+1)162
3.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)113
4.Madej Michał
Nędza Oliwia
ArtDance - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaArtDance - Kraków2 (+1)124
5.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno D (+1)1D5
6.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska1 (+1)116
7.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów0 08
9.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 09
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 010
11.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno0 011
12.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 012

 

BLOK 4, rejestracja 16.15 - 17.00, próba parkietu 16.30 - 17.00, start: 17.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków4 (+1)141
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 23
4.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno7 (+1)172
3.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 03
4.Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA - Tarnów0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków9 (+1)191
2.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 22
3.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków6 (+1)161
2.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)142
3.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm7 73
4.Fehr Michał
Pelczar Emilia
K-STUDIO Krosno
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO Krosno0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Stochła Weronika
Kraśnik KacperStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)111
2.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków C (+1)1C2
3.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)153
4.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)114
5.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków1 16
7.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 17
8.Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK - Kraków6 68

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)151
2.Janik Seweryn
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
Janik Seweryn
Rząsa Barbara
Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
4.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 34
5.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
Biela ErnestFalfasińska AleksandraBAWINEK - Kraków1 16
7.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków7 77

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl5 (+1)151
2.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
3.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143
4.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)164
5.Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION - Kraków5 (+1)155
6.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno3 (+1)136
7.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca Kraków4 47
8.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków0 08
10.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 010
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 011
12.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków8 (+1)181
2.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków6 (+1)162
3.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków4 (+1)143
4.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)154
5.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm8 (+1)185
6.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów1 (+1)116
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)117
8.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski2 28
9.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno9 99
10.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 010
11.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów0 011
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 112
13.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 113
14.Michniak Arkadiusz
Pastuch Gabriela
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Pastuch Gabriela
Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 014

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)182
3.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów9 (+1)193
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola7 74
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 116
7.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełz Nicolas
Słowiak Adrianna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Bełz Nicolas
Słowiak Adrianna
Bełz NicolasSłowiak AdriannaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 (+1)111
2.Wrona Grzegorz
Barwiołek Klaudia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Wrona Grzegorz
Barwiołek Klaudia
Wrona GrzegorzBarwiołek KlaudiaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów7 (+1)172
3.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)113
4.Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
KLASA - Tarnów
Świędrych Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA - Tarnów5 54
5.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 26
7.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 17