SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019

2019-06-01 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!
Kategoria pow.15 E+F zostaje przeniesiona do bloku 2.

Blok 4 rozpoczyna się o godzinie 18.00

BLOK 1, rejestracja 8.00 - 8.30, próba parkietu 8.20 - 8.50, start: 9.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła4, 4 (+2)24, 41
2.Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra7, 5 (+2)27, 51
3.Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
Górnacz KamilBroczkowska HannaOSKAR - Bojadła5, 3 (+2)25, 31
4.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra6, 6 (+2)26, 61
5.Majcher Hanna
Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
Majcher Hanna
Frankiewicz Hanna
Majcher HannaFrankiewicz HannaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
6.Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra6, 5 (+2)26, 51
7.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+2)24, 41
8.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+2)22, 21
9.Bogusławski Leon
Kuzik Lena
OSKAR - Bojadła
Bogusławski Leon
Kuzik Lena
Bogusławski LeonKuzik LenaOSKAR - Bojadła3, 2 (+1)13, 22
10.Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
OSKAR - Bojadła
Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR - Bojadła5, 5 (+1)15, 52
11.Kasprzyk Michalina
Łoś Angelika
OSKAR - Bojadła
Kasprzyk Michalina
Łoś Angelika
Kasprzyk MichalinaŁoś AngelikaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12
12.Poźniak Gabriela
Bogaj Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Poźniak Gabriela
Bogaj Zuzanna
Poźniak GabrielaBogaj ZuzannaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12
13.Romak Dariusz
Kosińska Hanna
PROJEKT NM - Słubice
Romak Dariusz
Kosińska Hanna
Romak DariuszKosińska HannaPROJEKT NM - Słubice1 (+1)112
14.Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
OSKAR - Bojadła
Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaOSKAR - Bojadła3, 4 (+1)13, 42
15.Wojciechowska Patrycja
Piotrowska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Wojciechowska Patrycja
Piotrowska Zuzanna
Wojciechowska PatrycjaPiotrowska ZuzannaOSKAR - Bojadła1, -2 (+1)11, -22

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów F (+2)2F1
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno2 (+2)222
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna9 (+1)193

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bromber Artur
Drozdek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Drozdek Zofia
Bromber ArturDrozdek ZofiaGRACJA - Zielona Góra4, 4 (+2)24, 41
2.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA - Wolsztyn8, 10 (+2)28, 101
3.Kurzak Kacper
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Kurzak Kacper
Rohatyńska Julia
Kurzak KacperRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła0, 3 (+2)20, 31
4.Maliszewski Dawid
Maliszewska Marika
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Maliszewska Marika
Maliszewski DawidMaliszewska MarikaANIMA DANZA - Głogów11 (+2)2111
5.Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
Muszyński AntoniHomeniuk EmiliaALEX - Żagań11 (+2)2111
6.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła4, 4 (+2)24, 41
8.Siusta Wojciech
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Smolińska Klaudia
Siusta WojciechSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól8 (+2)281
9.Bodziacki Tymoteusz
Zyga Zuzanna
PROJEKT NM - Słubice
Bodziacki Tymoteusz
Zyga Zuzanna
Bodziacki TymoteuszZyga ZuzannaPROJEKT NM - Słubice1 (+1)112
10.Horodniczy Monika
Bartków Natasza
OSKAR - Bojadła
Horodniczy Monika
Bartków Natasza
Horodniczy MonikaBartków NataszaOSKAR - Bojadła1, 5 (+1)11, 52
11.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
12.Młynkowiak Emanuel
Kotlarska Amanda
LATINA - Wolsztyn
Młynkowiak Emanuel
Kotlarska Amanda
Młynkowiak EmanuelKotlarska AmandaLATINA - Wolsztyn1, 1 (+1)11, 12
13.Rejman Tobiasz
Grzechnik Kornelia
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Rejman Tobiasz
Grzechnik Kornelia
Rejman TobiaszGrzechnik KorneliaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2, 2 (+1)12, 22
14.Sejdlitzd Bartłomiej
Pazoła Martyna
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Pazoła Martyna
Sejdlitzd BartłomiejPazoła MartynaOSKAR - Bojadła2, 0 (+1)12, 02
15.Żurawicki Wojciech
Brembor Martyna
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Wojciech
Brembor Martyna
Żurawicki WojciechBrembor MartynaOSKAR - Bojadła2, 3 (+1)12, 32

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowotny Mikołaj
Karaczun Justyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowotny Mikołaj
Karaczun Justyna
Nowotny MikołajKaraczun JustynaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 (+2)23, 31
2.Pych Jakub
Gross Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych Jakub
Gross Natalia
Pych JakubGross NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2, 2 (+2)22, 21
3.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól G (+2)2G1
4.Wąsiak Nikola
Ratajczak Julia
OSKAR - Bojadła
Wąsiak Nikola
Ratajczak Julia
Wąsiak NikolaRatajczak JuliaOSKAR - Bojadła9, 0 (+2)29, 01
5.Żurawicki Rafał
Bogusławska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Rafał
Bogusławska Zuzanna
Żurawicki RafałBogusławska ZuzannaOSKAR - Bojadła3, 3 (+2)23, 31
6.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno3, 3 (+1)13, 32
7.Górnacz Magdalena
Rubin Maja
OSKAR - Bojadła
Górnacz Magdalena
Rubin Maja
Górnacz MagdalenaRubin MajaOSKAR - Bojadła4, 1 (+1)14, 12
8.Sitarz Oliwier
Kwiatkowska Dominika
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Sitarz Oliwier
Kwiatkowska Dominika
Sitarz OliwierKwiatkowska DominikaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
9.Stacewicz-Stelmasik Zbigniew
Światek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stacewicz-Stelmasik Zbigniew
Światek Lena
Stacewicz-Stelmasik ZbigniewŚwiatek LenaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
2.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.9 (+2)292
3.Pluskota Stanisław
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Plezia Karina
Pluskota StanisławPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)272
4.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
5.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn7 (+1)173

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól6 (+1)161
2.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań6 (+1)162
3.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 13
4.Pełech Grzegorz
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Kaczmarek Weronika
Pełech GrzegorzKaczmarek WeronikaASTRA - Szczecin0 04

 

BLOK 2, rejestracja 10.00 - 11.00, próba parkietu 11.00 - 11.30, start: 11.30

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert TymonFrydrych JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań4 (+2)241
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały9 (+2)291
3.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA - Nowa Sól F (+2)2F2
4.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna9 (+2)292
5.Barczak Kamil
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Medyńska Martyna
Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3 (+1)133
6.Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Olejniczak Michalina
Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
7.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów3, 3 (+1)13, 33

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały5 (+1)154
5.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica0 05
6.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 26
7.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno4 47
9.Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin1 19
10.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów0 010

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły D (+1)1D1
2.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 (+1)112
3.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan5 54
5.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON - Szamotuły4 (+1)141
2.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)113
4.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 14
5.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 15
6.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

 

BLOK 3, rejestracja 12.45 -13.30, próba parkietu 13.30 - 14.00, start: 14.00

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin3 32
3.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz2 23
4.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin
2.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań2 (+1)121
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
3.Rosik Karol
Laurowska Anna
ESENS - Wrocław
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska AnnaESENS - Wrocław3 33
4.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin7 74

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 02
3.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 7

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)141
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław3 (+1)133
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól9 94
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól6 65
6.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin3 37

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól9 (+1)191
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań4 (+1)142
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)133
4.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin4 44
5.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 05
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4 46

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław5 (+1)151
2.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań0 03
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań6 (+1)161
2.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
SŁOŃCE - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE - Poznań0 02
3.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 03

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól7 (+1)171
2.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02
3.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5 (+1)151
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 32
3.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 03

 

BLOK 4, rejestracja 16.30 - 17.30, próba parkietu 17.00 - 17.45, start: 18.00

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 10

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)111
2.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan1 (+1)113
4.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły1 (+1)114
5.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Filipczak Dariusz
Filipczak Wioleta
ELITE DANCE - Szczecin
Filipczak Dariusz
Filipczak Wioleta
Filipczak DariuszFilipczak WioletaELITE DANCE - Szczecin0 06
7.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 17
8.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława
10.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 12

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły4 (+1)141
2.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA - Szczecin4 (+1)143
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław E (+1)1E4
5.Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 25
6.Filipczak Dariusz
Filipczak Wioleta
ELITE DANCE - Szczecin
Filipczak Dariusz
Filipczak Wioleta
Filipczak DariuszFilipczak WioletaELITE DANCE - Szczecin0 06
7.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 17
8.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań0 09
10.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin0 010
11.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława
12.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław3 (+1)133
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4 45
6.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 16

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA - Poznań6 (+1)161
2.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra6 62
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 13

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 7

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól1 (+1)112
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin4 (+1)143
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz2 24
5.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław1 15
6.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 07

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 5

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól2 (+1)121
2.Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
IGLICA - Wrocław
Rudnicki Krzysztof
Romejko-Rudnicka Anna
Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka AnnaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin4 43
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław4 44
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 5

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno3 (+1)131
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (+1)122
3.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
DZIUPLA - Poznań
Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA - Poznań1 14
5.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 03

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1 (+1)111
2.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 03
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin2 21
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 12

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań3 (+1)131
2.Paszowski Maciej
Stokłosa Justyna
DIAMENT - Wrocław
Paszowski Maciej
Stokłosa Justyna
Paszowski MaciejStokłosa JustynaDIAMENT - Wrocław4 (+1)142
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól3 33
4.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra12 124
5.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
FANTOM - Głogów
Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM - Głogów4 (+1)141
2.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań6 (+1)162
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 64
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 25

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól4 (+1)141
2.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra A (+1)1A2
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 23
4.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin1 14
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica1 15

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań19 (+1)1191
2.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 63
4.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 24
5.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 35

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów2 (+1)121
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3 (+1)132
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin6 (+1)163
4.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól10 (+1)1104
5.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2 (+1)125
6.Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)116
7.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5 57
8.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 38
9.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice5 59
10.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól7 710
11.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 011
12.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra0 012

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)112
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3 (+1)133
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik1 14
5.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań5 55
6.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 06