XXX Międzyklubowy Turniej Tańca O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ

2018-11-11 Kraków, FANTAZJA - Kraków


UWAGA

ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW
1 blok do 7 lat rejestracja 9:00- 9:30; próba 9:30; TURNIEJ 10:00
2 blok 8-9 lat rejestracja 11:30-12:15; próba 12:15-12:45; TURNIEJ 13:00-15:00
ŁĄCZYMY 3 i 4 blok
10-11 lat; 12-15 lat; 10-11 OPEN; 12-13 OPEN; 13-14 OPEN max klasa F
15:00-15:30 rejestracja
15:30-16:00 próba parkietu
16:00-18:00 TURNIEJ

BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:30, start: 10:00

BRĄZ ch/dz 2 pary; dz/dz 4 pary; solo 3 dz; SREBRO dz/dz 12 par; solo 21 dz. ZŁOTO solo 1 dz.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
2.Klimkiewicz Karol
Panek Pola
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Panek Pola
Klimkiewicz KarolPanek PolaST FLASH DUO - Kraków
3.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
4.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
6.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
7.Włodarczyk Wojciech
Solecka JUlia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka JUlia
Włodarczyk WojciechSolecka JUliaPLĄS - Kraków
8.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
RAGTIME - Kęty
Gugulski Wiktor
Stanclik Aleksandra
Gugulski WiktorStanclik AleksandraRAGTIME - Kęty

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:15, próba parkietu 12:15-12:45, start: 13:00

8-9 BRĄZ ch/dz - 19 par; dz/dz 2 pary; solo - 8 dz. SREBRO solo 8 dz. ZŁOTO dz/dz 2 pary; solo 8 dz. ZŁOTO dz/dz 2 pary; solo 7 dz.


8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Blok Oskar
Horak Martyna
RAGTIME - Kęty
Blok Oskar
Horak Martyna
Blok OskarHorak MartynaRAGTIME - Kęty
2.Ciąbor Adam
Węgiel Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Węgiel Wiktoria
Ciąbor AdamWęgiel WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
4.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
5.Fetko Maurycy
Janik Lena
RAGTIME - Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaRAGTIME - Kęty
6.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
7.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Kulig Fabian
Król Martyna
ADEEM Nowy Sącz
Kulig Fabian
Król Martyna
Kulig FabianKról MartynaADEEM Nowy Sącz
9.Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
Kustosz NikodemKuras ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
10.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
11.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
12.Rzońca Norbert
Sieroń Matylda
SzT eMiKa - Tarnów
Rzońca Norbert
Sieroń Matylda
Rzońca NorbertSieroń MatyldaSzT eMiKa - Tarnów
13.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
14.Symołon Franciszek
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Symołon Franciszek
Janssen Natalia
Symołon FranciszekJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
15.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
16.Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
Ząbkowski WiktorChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
17.Żugaj Bartosz
Bednarczyk Julia
DANCE POINT Kraków
Żugaj Bartosz
Bednarczyk Julia
Żugaj BartoszBednarczyk JuliaDANCE POINT Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cholewik Dariusz
Szemik Lena
RAGTIME - Kęty
Cholewik Dariusz
Szemik Lena
Cholewik DariuszSzemik LenaRAGTIME - Kęty
2.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
3.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
4.Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
RAGTIME - Kęty
Sztafa Maciej
Sztafa Sonia
Sztafa MaciejSztafa SoniaRAGTIME - Kęty
5.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Kuźnia Tańca Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca Kraków
6.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cichoń Norbert
Karaś Klaudia
STARDANCE - Kraków
Cichoń Norbert
Karaś Klaudia
Cichoń NorbertKaraś KlaudiaSTARDANCE - Kraków
2.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
3.Smyk Karol
Kotas Lena
CARMEN - Katowice
Smyk Karol
Kotas Lena
Smyk KarolKotas LenaCARMEN - Katowice
4.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
5.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
3.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
4.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka
5.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
6.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
7.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty
8.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
9.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
10.Serafin Konrad
Baniowska Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Serafin Konrad
Baniowska Anna
Serafin KonradBaniowska AnnaST FLASH DUO - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 6T 0

Maksymalnie klasa F

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T PREMIUM 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
3.Kania Sebastian
Godek Gabriela
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Godek Gabriela
Kania SebastianGodek GabrielaPLĄS - Kraków
4.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
5.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
6.Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
PERFECT DANCE - Kraków
Stelmach Arek
Stelmach Kornelia
Stelmach ArekStelmach KorneliaPERFECT DANCE - Kraków
7.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
8.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
2.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków

12-13 (Junior 1) Open KOMB 6T 2

Maksymalnie klasa F
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków
2.Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Woźniak Gabriela
Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z - Przemyśl

14-15 (Junior 2) Open KOMB 6T 2

Maksymalnie klasa F
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków
2.Korbut Oskar
Kochan Kamila
FANTAZJA - Kraków
Korbut Oskar
Kochan Kamila
Korbut OskarKochan KamilaFANTAZJA - Kraków