Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019

2019-04-06 Piaski, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

W związku z ilością par zgłoszonych do turnieju program będzie zmieniony do dwóch bloków. Wycofano kategorię 10-11 lat kl. G, 12-13 lat kl. D, 14-15 lat kl. C oraz pow. 15 lat kl. C ST.. Kategoria 14-15 lat kl. D zostaje przesunięta do II Bloku. Pozostałe kategorie będą w I Bloku. Za zaistniałe lecz konieczne zmiany przepraszamy. Życzymy bezpiecznej podróży do Piask.
Zapraszamy pary, które z różnych przyczyn nie mogły zgłosić się w terminie, a szczególnie pary kl.B : mail: lider_lublin@op.pl lub sms: 603 605 525

BLOK 1, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 12.30-13.30, start: 14.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin2 (+1)122
3.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm6 63
4.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość0 04
5.Kiwiński Kajetan
Chyła Maja
TAKT - Chełm
Kiwiński Kajetan
Chyła Maja
Kiwiński KajetanChyła MajaTAKT - Chełm0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA2 (+1)121
2.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 02
3.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin2 23

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski10 (+2)2101
2.Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski7 (+2)272
3.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski5 (+2)252
4.Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)183
5.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+1)193

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)121
2.Olszewski Mateusz
Panasiuk Amelia
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Mateusz
Panasiuk Amelia
Olszewski MateuszPanasiuk AmeliaZAMEK - Biała Podlaska E (+1)1E2
3.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm3 (+1)133
4.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów2 (+1)124
5.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm2 (+1)125
6.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm E (+1)1E6
7.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm1 (+1)117
8.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 08
9.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin0 08
10.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin0 08
11.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 011
12.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0 012
13.Adaszewski Marek
Bryś Natalia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Adaszewski Marek
Bryś Natalia
Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 113
14.Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
LIDER - Lublin
Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER - Lublin-1 -114
15.Kropornicki Michał
Filipiuk Aleksandra
MYKA - Zamość
Kropornicki Michał
Filipiuk Aleksandra
Kropornicki MichałFilipiuk AleksandraMYKA - Zamość0 015
16.Piłat Robert
Malczewska Karina
MYKA - Zamość
Piłat Robert
Malczewska Karina
Piłat RobertMalczewska KarinaMYKA - Zamość0 016

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska6 (+1)161
2.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Popielewicz Szymon
Filipek Anna
ZAMEK - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK - Biała Podlaska2 (+1)123
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)114
5.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 35
6.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 36
7.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 07
8.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin0 08
9.Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK - Rzeszów0 09

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski E (+1)1E2
3.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 (+1)113
4.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm2 (+1)124
5.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)115
6.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin2 (+1)126
7.Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 37
8.Zahorodnyy Vitaliy
Żuraw Antonina
AKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy
Zahorodnyy Vitaliy
Żuraw Antonina
Zahorodnyy VitaliyŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy0 08
9.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 09
10.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 010
11.Sobka Michał
Pernak Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Sobka Michał
Pernak Oliwia
Sobka MichałPernak OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 011
12.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 012

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl3 33
4.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski4 42
3.Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
TAKT - Chełm
Zduńczuk Łukasz
Małyszek Agata
Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT - Chełm0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)151
2.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska7 (+1)174
5.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 25
6.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 56
7.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)121
2.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski5 (+1)152
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT - Chełm6 (+1)162
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin6 (+1)163
4.Gogół Marek
Adaszewska Aniela
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO - Opole Lubelskie2 24
5.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin3 35
6.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)161
2.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)142
3.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin5 53
4.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola5 54
5.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin5 55

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin D (+1)1D1
2.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin D (+1)1D2
3.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113
4.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl1 (+1)114
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin2 25
6.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola3 36
7.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski4 47
8.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 38

 

BLOK 2, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 17.00-17.30, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA2 (+1)121
2.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski5 52
3.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin10 101
2.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin6 62

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin C (+1)1C3
4.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)174
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin1 15
6.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 76
7.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 37
8.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 27
9.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin5 59

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA C (+1)1C1
2.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin6 (+1)162
3.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin4 (+1)144
5.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm0 05
6.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 16
7.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 07
8.Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 28