II "Diamentowy" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącym

2019-04-27 Kąty Wrocławskie, DIAMENT - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 7 45 - 8 15, próba parkietu 8 15 - 8 45, start: 9 00

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 26

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobójć Bruno
Miciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Bobójć Bruno
Miciak Milena
Bobójć BrunoMiciak MilenaANIMA DANZA - Głogów
2.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
3.Chlasta Wiktoria
Jędraszek Miłosz
ATUT - Kalisz
Chlasta Wiktoria
Jędraszek Miłosz
Chlasta WiktoriaJędraszek MiłoszATUT - Kalisz
4.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów
5.Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
Dróżdż WitoldJabłońska AgataIGLICA - Wrocław
6.Fijał Hubert
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Fijał Hubert
Węglińska Julia
Fijał HubertWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
7.Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
Gremplewicz OlafBazylak ZuzannaAKTAN - Wrocław
8.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
9.Janczak Jan
Kwiecień Natalia
IMPRESS - Dzierżoniów
Janczak Jan
Kwiecień Natalia
Janczak JanKwiecień NataliaIMPRESS - Dzierżoniów
10.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
11.Kogut Aleksander
Torbicz Milena
AMETYST - Lubań
Kogut Aleksander
Torbicz Milena
Kogut AleksanderTorbicz MilenaAMETYST - Lubań
12.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
13.Kwiatkowski Adam
Gonera Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Kwiatkowski Adam
Gonera Milena
Kwiatkowski AdamGonera MilenaFRASZKA - Kamienna Góra
14.Kłys Nadia
Usyk Oskar
AMETYST - Lubań
Kłys Nadia
Usyk Oskar
Kłys NadiaUsyk OskarAMETYST - Lubań
15.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
16.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów
17.Misiak Marianna
Misiak Karol
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Marianna
Misiak Karol
Misiak MariannaMisiak KarolAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
18.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
19.Piotrowska Apolonia
Różalski Stanisław
ATUT - Kalisz
Piotrowska Apolonia
Różalski Stanisław
Piotrowska ApoloniaRóżalski StanisławATUT - Kalisz
20.Popiołek Lena
Bulik Zuzanna
Anima Danza Głogów
Popiołek Lena
Bulik Zuzanna
Popiołek LenaBulik ZuzannaAnima Danza Głogów
21.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów
22.Urbaniak Alicja
Urbaniak Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Urbaniak Alicja
Urbaniak Julia
Urbaniak AlicjaUrbaniak JuliaANIMA DANZA - Głogów
23.WOJNO EMIL
GRABSKA AMELIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
WOJNO EMIL
GRABSKA AMELIA
WOJNO EMILGRABSKA AMELIACIEŚLAK - Jelenia Góra
24.Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński ZiemowitKosmal JuliaIMPULS - Prochowice
25.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław
26.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 15

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bilińska Eliza
Łomnicka Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Bilińska Eliza
Łomnicka Michalina
Bilińska ElizaŁomnicka MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
TAKT - Legnica
Chabecki Jan
Kominkiewicz Natasza
Chabecki JanKominkiewicz NataszaTAKT - Legnica
3.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Hryciew Florian
Cionek Alicja
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Cionek Alicja
Hryciew FlorianCionek AlicjaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
5.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
6.Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
Iwaszkiewicz KarolKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
7.Kapuściński Oliwier
Wołoszyn Marcjanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kapuściński Oliwier
Wołoszyn Marcjanna
Kapuściński OliwierWołoszyn MarcjannaANIMA DANZA - Głogów
8.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra
9.Maj Maksymilian
Sobiecka Anna
DIAMENT - Wrocław
Maj Maksymilian
Sobiecka Anna
Maj MaksymilianSobiecka AnnaDIAMENT - Wrocław
10.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów
11.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
12.Rafałowicz Lena
Solińska Wiktoria
Anima Danza Głogów
Rafałowicz Lena
Solińska Wiktoria
Rafałowicz LenaSolińska WiktoriaAnima Danza Głogów
13.Wawrzaszek Tymon
Stołycia Zofia
IGLICA - Wrocław
Wawrzaszek Tymon
Stołycia Zofia
Wawrzaszek TymonStołycia ZofiaIGLICA - Wrocław
14.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów
15.Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Zubik Kornelia
Żabiński MateuszZubik KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+2)261
2.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
3.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)142
4.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.9, 9 (+2)29, 91
2.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra8 (+2)281
3.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław9 (+2)291
4.Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lewandowski Igor
Sadecka Hanna
Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław G (+2)2G1
5.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE - Wrocław11 (+2)2111
6.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Siechnice
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Siechnice4 (+1)142
7.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
8.Ora Oskar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oskar
Pastuch Hanna
Ora OskarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra5 (+1)152
9.Woźny Filip
Kulak Dominika
Bolero - Bolesławiec
Woźny Filip
Kulak Dominika
Woźny FilipKulak DominikaBolero - Bolesławiec4, 4 (+1)14, 42
10.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
GEMAR - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR - Wrocław6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice10 (+2)2101
2.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław6 (+2)262
3.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów7 (+2)272
4.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113
5.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 02
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław9 (+2)291
2.Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Sęk Martyna
Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE - Wrocław10 (+2)2101
3.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)281
4.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
6.Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
AMETYST - Lubań
Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST - Lubań1 (+1)112
7.Górski Michał
Bagińska Anna
DIAMENT - Wrocław
Górski Michał
Bagińska Anna
Górski MichałBagińska AnnaDIAMENT - Wrocław3 (+1)132
8.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)152
9.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice4 (+1)142
10.Starba Patryk
Polus Alicja
GEMAR - Wrocław
Starba Patryk
Polus Alicja
Starba PatrykPolus AlicjaGEMAR - Wrocław1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH - Kalisz6 (+2)261
2.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CT WYPYCH - Kalisz
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH - Kalisz6 (+2)261
3.Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Szatkowski Miłosz
Zawada Emilia
Szatkowski MiłoszZawada EmiliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+2)232
4.Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Siworska Zofia
Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP - Siechnice4 (+2)242
5.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów10 (+1)1103
6.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 3 (+1)16, 33
7.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów5 (+1)153

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole E (+1)1E2
3.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno4 (+1)143
4.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław4 (+1)144
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)125
6.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica E (+1)1E6
7.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 27
8.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno3 38
9.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra0 09
10.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0 010
11.Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
FALLAWAY - Opole
Rybczyński Mikołaj
Duszyńska Antonia
Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY - Opole3 311

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów4 (+1)141
2.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice4 (+1)142
3.Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113
4.Zdrojek Filip
Jugowiec Weronika
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Jugowiec Weronika
Zdrojek FilipJugowiec WeronikaRUDAN - Nowa Ruda2 (+1)124
5.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)145
6.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 (+1)126
7.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra0 07
8.Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Bolero - Bolesławiec
Frankowski Piotr
Piekielna Julia
Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero - Bolesławiec0 08
9.Bagiński Damian
Marut Anna
DIAMENT - Wrocław
Bagiński Damian
Marut Anna
Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT - Wrocław0 09
10.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław0 010
11.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów0 011

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz3 (+1)131
2.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz3 (+1)132
3.Okulicz-Kozaryn Rafał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Rafał
Wieczorek Marta
Okulicz-Kozaryn RafałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław1 (+1)113
4.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań3 (+1)134
5.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 05
6.Wrona Michał
Roznerska Weronika
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Roznerska Weronika
Wrona MichałRoznerska WeronikaDIAMENT - Wrocław0 06
7.Kapysz Dominik
Luty Klara
DIAMENT - Wrocław
Kapysz Dominik
Luty Klara
Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT - Wrocław0 07
8.Janik Dariusz
Cymanek Paula
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 28

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
SETENTA - Wrocław
Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak AndrzejTurowska KarolinaSETENTA - Wrocław3 (+1)131
2.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz3 (+1)132
3.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)113
4.Janik Dariusz
Cymanek Paula
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Janik Dariusz
Cymanek Paula
Janik DariuszCymanek PaulaSKTT ISKRA PWr- Wrocław3 34
5.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań2 25
6.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 06
7.Kapysz Dominik
Luty Klara
DIAMENT - Wrocław
Kapysz Dominik
Luty Klara
Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA - Oława7 (+1)171
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)142
3.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Jędro Jacek
Haremska Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Haremska Emiliana
Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA - Poznań5 54
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 05
6.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)161
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna C (+1)1C2
3.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 64
5.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 05
6.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 06

 

BLOK 2, rejestracja 11 30 - 12 00, próba parkietu 12 00 - 12 20, start: 12 30

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK - Wrocław4 (+1)141
2.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 03
4.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaWIR - Mysłowice3 34

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)131
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1 (+1)112
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły2 (+1)123
4.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec1 14
5.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik0 05
6.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
WIR - Mysłowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaWIR - Mysłowice0 06

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 10

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice4 (+1)142
3.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)113
4.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno3 (+1)134
5.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan0 05
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 06
7.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława0 07
8.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin0 08
9.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły0 08
10.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin0 010

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 8

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice E (+1)1E1
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława1 (+1)113
4.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)114
5.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin0 05
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin1 16
7.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław3 37
8.Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Bolesta Robert
Katarzyńska Joanna
Bolesta RobertKatarzyńska JoannaROYAL DANCE - Szczecin0 08

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 5

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno2 (+1)122
3.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
DZIUPLA - Poznań
Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
Krzyszkowski MariuszKrzyszkowska JolantaDZIUPLA - Poznań1 14
5.Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
DIAMENT - Wrocław
Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT - Wrocław0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin3 (+1)131
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno0 03
4.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 04

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
FINEZJA - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA - Poznań1 (+1)111
2.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin4 42
3.Rosik Karol
Laurowska Anna
ESENS - Wrocław
Rosik Karol
Laurowska Anna
Rosik KarolLaurowska AnnaESENS - Wrocław3 33

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól6 62
3.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 03
4.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław1 (+1)111
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól9 92
3.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA5 53

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)111
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól7 (+1)172
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin2 23
4.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 5

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław3 (+1)131
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków5 (+1)152
3.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów4 43
4.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04
5.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
MAESTRO - Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaMAESTRO - Opole0 05

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)161
2.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra C (+1)1C2
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
MAESTRO - Opole
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa WandaMAESTRO - Opole0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14 00 - 15 15, próba parkietu 15 15 - 15 35, start: 15 45

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław2 (+1)121
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32
3.Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
PIETRZYK - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kurzawa Katarzyna
Morawski IreneuszKurzawa KatarzynaPIETRZYK - Wrocław4 43
4.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 0

LS

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 10

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice2 (+1)121
2.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice6 (+1)163
4.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)144
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 07
8.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 48
9.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław0 09
10.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin0 010

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 10

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FINEZJA - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA - Poznań3 (+1)131
2.Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin5 (+1)153
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D4
5.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia0 06
7.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
FENIKS - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS - Białystok1 17
8.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno0 08
9.Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Piotr
Skoczek Dorota
Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 29
10.Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
PIETRZYK - Wrocław
Dębicki Jarosław
Kobzarska- Bar Barbara
Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK - Wrocław3 310

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 7

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź4 (+1)141
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
WIR - Mysłowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaWIR - Mysłowice D (+1)1D2
3.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin3 (+1)133
4.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin0 04
5.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 05
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6 66
7.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 5

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D1
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)112
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław6 63
4.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź0 04
5.Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE - Szczecin2 25

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paszowski Maciej
Stokłosa Justyna
DIAMENT - Wrocław
Paszowski Maciej
Stokłosa Justyna
Paszowski MaciejStokłosa JustynaDIAMENT - Wrocław2 (+1)121
2.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+1)192
3.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław7 73
4.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+1)1101
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 82
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 03
4.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
RIVIERA Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Warszawa

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 33
4.Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kacprzak Dariusz
Kacprzak Joanna
Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 14

50+ (Senior 3 + Senior 4) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól9 (+1)192
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4 (+1)143
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty11 (+1)1114
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice5 55
6.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 06
7.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica1 17
8.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków5 58

50+ (Senior 3 + Senior 4) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)171
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1 (+1)112
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica1 (+1)113
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty4 44
5.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik0 05
6.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06

 

BLOK 4, rejestracja 17 30 - 18 30, próba parkietu 18 30 - 18 50, start: 19 00

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 5

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz1 (+1)112
3.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin0 03
4.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik1 14
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin1 15

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław2 (+1)122
3.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 13
4.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 10

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA6 (+1)161
2.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz2 (+1)123
4.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków5 (+1)154
5.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin0 05
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 06
7.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin1 18
9.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
FENIKS - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS - Białystok0 09
10.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce0 010

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków6 (+1)161
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)122
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin3 (+1)133
4.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce2 25
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól1 16

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 12

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław4 (+1)141
2.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków6 (+1)162
3.Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolak Adam
Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata
Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)173
4.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)135
6.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń2 (+1)126
7.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 47
8.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 09
10.Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH - Kraków0 010
11.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 011
12.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 6

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE - Kraków7 (+1)171
2.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków3 (+1)133
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków0 05
6.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań2 (+1)121
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 (+1)142
3.Paszowski Maciej
Stokłosa Justyna
DIAMENT - Wrocław
Paszowski Maciej
Stokłosa Justyna
Paszowski MaciejStokłosa JustynaDIAMENT - Wrocław3 (+1)133
4.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec2 24
5.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 105
6.Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
PIETRZYK - Wrocław
Haerer Manfred
Piotrowska Arleta
Haerer ManfredPiotrowska ArletaPIETRZYK - Wrocław7 76
7.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
FANTOM - Głogów
Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM - Głogów3 (+1)131
2.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA - Poznań5 (+1)152
3.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA - Poznań
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA - Poznań4 44
5.Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Malendowicz Przemysław
Pawlik Barbara
Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 15
6.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 27

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław9 (+1)191
2.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
RIVIERA Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Warszawa3 (+1)132
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól3 (+1)133
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 44
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź3 35
6.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 86
7.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 107

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań18 (+1)1181
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.15 (+1)1152
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 33
4.Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Lus-Sałdyka Anna
Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 24
5.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 25

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław10 (+1)1101
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław2 (+1)122
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 (+1)133
4.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź4 (+1)144
5.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin5 55
6.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów1 16
7.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól6 68
9.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4 49
10.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica0 010
11.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
12.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 (+1)131
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław2 (+1)123
4.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól0 05
6.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
RAGTIME - Kęty
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME - Kęty
8.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica
9.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice