OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic

2018-09-15 Hala MOSiR w Pabianicach, ESKADRA - Pabianice


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA BLOKU PIERWSZEGO !
Rozpoczęcie pierwszego bloku o godz. 12:00

Zgodnie z nowymi przepisami STT PTT, które obowiązują od 1.09.2018r.:
"1.4. Dopuszcza się możliwość zdobywania przez pary punktów PREMIUM poprzez start łącznie
z klasą o jedną wyższą w tej samej kategorii wiekowej oraz zgodnie z zasadami rywalizacji
tanecznej dla klasy wyższej.
1.4.1. Start taki może nastąpić poprzez indywidualne zgłoszenie pary klasy niższej do udziału w turnieju klasy wyższej lub poprzez ogłoszenie przez organizatora w programie
turnieju, realizacji danej kategorii wiekowej w klasach „łączonych”, np. F+E, E+D itp.
1.4.2. W przypadku połączenia się klas, pary zdobywają PREMIUM zgodnie z zasadami
Systemu PREMIUM. Liczba startujących par decyduje o liczbie przyznanych punktów
PREMIUM."

BLOK 1, rejestracja 10:30 - 11:15, próba parkietu 10:30 - 11:30, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa1 (+1)111
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa0 03
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław E (+1)1E1
2.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin4 44
5.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA - Praszka0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 03
4.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa0 04
5.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa2 25

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice6 (+1)161
2.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42
3.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice D (+1)1D2
3.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź E (+1)1E3
4.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin4 45
6.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06

 

BLOK 2, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:30 - 14:30, start: 15:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice2 (+2)221
2.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2, 2 (+2)22, 21
3.Suvorov Matvii
Wojnarowska Mariia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Matvii
Wojnarowska Mariia
Suvorov MatviiWojnarowska MariiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1, 1 (+1)11, 12

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko7 71
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 02
3.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice1 13

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 01
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 02
3.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź1 13

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 11
2.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice9 92
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź4 43
4.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 04

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 31
2.Fałek Konrad
Balcerek Nela
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Balcerek Nela
Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 22
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 03

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 01
2.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 02

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Młynarczyk Weronika
Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 32
3.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice4 43
4.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice0 04

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź0 01
2.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 02
3.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 03
4.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 04
5.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 05
6.Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek RafałPakos AnnaESKADRA - Pabianice0 06

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 31
2.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02
3.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 13
4.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA0 04
5.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice0 05
6.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze-1 -16

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 18:00, start: 18:30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 01
2.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec3 32
3.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice2 23

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu łódzki 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA - Łódź0 01
2.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice0 02
3.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 93
4.Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 64

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
3.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice0 03
4.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)151
2.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)132
3.Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz. C (+1)1C3
4.Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA - Pabianice0 04
5.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 55
6.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 66
7.Jendrusiak Andrzej
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Jendrusiak Andrzej
Swiniarska Weronika
Jendrusiak AndrzejSwiniarska WeronikaESKADRA - Pabianice4 47

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice B (+1)1B1
2.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory9 9

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole7 (+1)172
3.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko2 (+1)123
4.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom B (+1)1B4
5.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 75
6.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 06
7.Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek RafałPakos AnnaESKADRA - Pabianice0 07
8.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa1 (+1)111
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)112
3.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole9 (+1)193
4.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 14
5.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 05
6.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek RafałPakos AnnaESKADRA - Pabianice0 07
8.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka5 5

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3 (+1)131
2.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA1 (+1)112
3.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice1 (+1)113
4.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 14
5.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05
6.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze-1 -16

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 01
2.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice0 02

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 31
2.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice4 42