XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019

2019-04-14 Suchy Las k. Poznania, DZIUPLA - Poznań


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.00, start: 9.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA - Poznań

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.00, start: 11.30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań

 

BLOK 3, rejestracja 13.00-13.30, próba parkietu 13.30, start: 14.00

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gismatyllin Illya
Podvusockai Polina
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Gismatyllin Illya
Podvusockai Polina
Gismatyllin IllyaPodvusockai PolinaImperia Kaliningrad
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Kazakov OlegAbramenko DaryaImperia Kaliningrad
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Kazakov OlegAbramenko DaryaImperia Kaliningrad
(Rosja)
2.Mamaev Artem
Slogenikina Darya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Mamaev Artem
Slogenikina Darya
Mamaev ArtemSlogenikina DaryaImperia Kaliningrad
(Rosja)

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.00, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Gaposhin DanikPrivalova SofyaImperia Kaliningrad
(Rosja)

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Gaposhin Danik
Privalova Sofya
Gaposhin DanikPrivalova SofyaImperia Kaliningrad
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
TK Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
Chmiel JakubIchnovska SimonaTK Marendi
(Czechy)
2.Ershov Nikita
Siniyvskai Anna
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Ershov Nikita
Siniyvskai Anna
Ershov NikitaSiniyvskai AnnaImperia Kaliningrad
(Rosja)
3.Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Kazakov Oleg
Abramenko Darya
Kazakov OlegAbramenko DaryaImperia Kaliningrad
(Rosja)
4.Mamaev Artem
Slogenikina Darya
Imperia Kaliningrad
(Rosja)
Mamaev Artem
Slogenikina Darya
Mamaev ArtemSlogenikina DaryaImperia Kaliningrad
(Rosja)
5.Volkov Kirill
Ermolaeva Ekaterina
Kaliningrad
(Rosja)
Volkov Kirill
Ermolaeva Ekaterina
Volkov KirillErmolaeva EkaterinaKaliningrad
(Rosja)