OTTT TANIEC PEŁEN PARY

2018-09-29 RAKONIEWICE, LATINA - Wolsztyn


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:20-9:20, start: 9:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA - Wolsztyn

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan
2.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
2.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn
3.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin
4.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda KarolModer WiktoriaLATINA - Wolsztyn
2.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn
3.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-11:50, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Szulc Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Szulc Patrycja
Bartkowiak CezarySzulc PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Dechnik Krzysztof
Dechnik Magdalena
LATINA - Wolsztyn
Dechnik Krzysztof
Dechnik Magdalena
Dechnik KrzysztofDechnik MagdalenaLATINA - Wolsztyn
3.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan
4.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn
5.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wierzbicki Szymon
Jesionowska Nikola
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Jesionowska Nikola
Wierzbicki SzymonJesionowska NikolaROYAL DANCE - Szczecin

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław
2.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn
2.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
4.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:15-14:50, start: 15:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan
2.Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
Szczepaniak MikołajDuszyńska OliwiaLATINA - Wolsztyn

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
2.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
4.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin
5.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin
3.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn
2.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn
2.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn
3.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn
4.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn
3.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA - Kościan
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn
3.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn
4.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn