Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy

2019-12-01 Bełżyce, EM STUDIO - Opole Lubelskie


Plik z wynikami

UWAGA

14.30 eliminacje
Kategorie Młodzież Starsza i Seniorzy tańczą finały godz 18.00
Prosimy o zapoznanie się z programem.

BLOK 1, rejestracja 13.00-14.00 Dzieci Młodsze, Juniorzy I, 16.30-17.00 Młodzież Starsza, Seniorzy, próba parkietu 13.30-14.00 Dzieci Starsze, Juniorzy I, 17.00-17.30 Młodzież Starsza, Seniorzy, start: 14.30 Eliminacje Dzieci Starsze, Juniorzy I

Finały: godz. 18.00


10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski/Polish Open 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 21
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin3 33
4.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 24
5.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice1 15
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce0 06
7.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA6 67
8.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica3 38
9.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 29
10.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa4 410
11.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO4 411
12.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 312
13.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka Marta0 013
14.Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK - Kielce1 114
15.Suvorov Nikita
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Suvorov Nikita
Kozłowska Hanna
Suvorov NikitaKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa0 015
16.Jarząb Filip
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaKICK - Kielce3 316
17.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin1 117

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Ruszczyk Patryk
Pogorzelska Julia
Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa0 02
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03
4.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA0 05
6.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 26
7.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno6 67
8.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 18
9.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków3 39
10.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 010
11.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO1 111
12.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa6 612
13.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 013
14.Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno0 013
15.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice0 015
16.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa1 116
17.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 017
18.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 018
19.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa0 019
20.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska1 120
21.Gałązka Aleks
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Janczuk Julia
Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa6 621
22.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE0 022

16-20 (Młodzież starsza) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice0 03
4.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO3 34
5.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA8 85
6.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 07

30+ (Senior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 61
2.Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
FINEZJA
Sałata Łukasz
Krysztofiak Joanna
Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA0 02
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 54
5.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło0 05

40+ (Senior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI - Bolesławiec1 11
2.Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
BALLARE - Częstochowa
Dobrakowski Rafał
Dobrakowska Anna
Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE - Częstochowa0 02
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 83
4.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 55
6.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło0 06

50+ (Senior 3) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 41
2.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 02
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin0 03
4.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 54
5.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15

60+ (Senior 4) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica0 01
2.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA - Kraków1 12
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03