Puchar Wieczystego

2019-12-15 Kraków, Okręg Małopolski PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Puchar Wieczystego 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)
1
2.Lukachevych Sviatoslav
Riabozad Anhelina
Graсia-Dnipro
(Ukraina)
Lukachevych Sviatoslav
Riabozad Anhelina
Lukachevych SviatoslavRiabozad AnhelinaGraсia-Dnipro
(Ukraina)
2
3.Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Kapel
(Ukraina)
Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Lukashyn OleksiiHruzyntseva YelyzavetaKapel
(Ukraina)
3
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin2 24
5.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno1 15
6.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław0 06
7.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 17
8.KALNOI IVAN
MAGOMEDOVA DIANA
Ukraina
(Ukraina)
KALNOI IVAN
MAGOMEDOVA DIANA
KALNOI IVANMAGOMEDOVA DIANAUkraina
(Ukraina)
8
9.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
10.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 110
11.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 011
12.KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
Ukraina
(Ukraina)
KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
KOSTEVYCH ARTEMBONDARCHUK RADAUkraina
(Ukraina)
12
13.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 013
14.Nowak Antoni
Czeremuga Gabriela
Nowak Antoni
Czeremuga Gabriela
Nowak AntoniCzeremuga Gabriela1 114
15.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław2, 3 2, 315

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Puchar Wieczystego 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biletskyi Stepan
Stepanenko Sofiia
Gracia
(Ukraina)
Biletskyi Stepan
Stepanenko Sofiia
Biletskyi StepanStepanenko SofiiaGracia
(Ukraina)
1
2.Andrushchenko Rostyslav
Kvachevska Yana
Golden club
(Ukraina)
Andrushchenko Rostyslav
Kvachevska Yana
Andrushchenko RostyslavKvachevska YanaGolden club
(Ukraina)
2
3.Sapuntsov Denys
Samsonova Sofiia
Gracia
(Ukraina)
Sapuntsov Denys
Samsonova Sofiia
Sapuntsov DenysSamsonova SofiiaGracia
(Ukraina)
3
4.Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Kapel
(Ukraina)
Lukashyn Oleksii
Hruzyntseva Yelyzaveta
Lukashyn OleksiiHruzyntseva YelyzavetaKapel
(Ukraina)
4
5.Honcharov Yehor
Proskurina Anastasiia
Graсia-Dnipro
(Ukraina)
Honcharov Yehor
Proskurina Anastasiia
Honcharov YehorProskurina AnastasiiaGraсia-Dnipro
(Ukraina)
5
6.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice1 16
7.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin6 67
8.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)
8
9.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno4 49
10.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce0 010
11.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica4 411
12.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
12
13.BOLTIVETS DANYLO
DMYTRIIEVA SOFIA
Ukraina
(Ukraina)
BOLTIVETS DANYLO
DMYTRIIEVA SOFIA
BOLTIVETS DANYLODMYTRIIEVA SOFIAUkraina
(Ukraina)
13
14.Kostenko Andriy
Skovpen Kateryna
Gracia
(Ukraina)
Kostenko Andriy
Skovpen Kateryna
Kostenko AndriySkovpen KaterynaGracia
(Ukraina)
14
15.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 015
16.KONDRATETS YELISEI
KOLESNYK ULIANA
Ukraina
(Ukraina)
KONDRATETS YELISEI
KOLESNYK ULIANA
KONDRATETS YELISEIKOLESNYK ULIANAUkraina
(Ukraina)
16
17.RAKITIN ALBERT
YAKOVCHUK DARIA
Ukraina
(Ukraina)
RAKITIN ALBERT
YAKOVCHUK DARIA
RAKITIN ALBERTYAKOVCHUK DARIAUkraina
(Ukraina)
17
18.CHERNOV LEV
MILOVIDOVA DIANA
Ukraina
(Ukraina)
CHERNOV LEV
MILOVIDOVA DIANA
CHERNOV LEVMILOVIDOVA DIANAUkraina
(Ukraina)
18
19.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka Marta0 019
20.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno4 420
21.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 021
22.Moroz Arsenii
Petrenko Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Moroz Arsenii
Petrenko Anastasiia
Moroz ArseniiPetrenko AnastasiiaGloria
(Ukraina)
22
23.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 323
24.NESTERENKO YAROSLAV
KALININA OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
NESTERENKO YAROSLAV
KALININA OLEKSANDRA
NESTERENKO YAROSLAVKALININA OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
24
25.KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
Ukraina
(Ukraina)
KOSTEVYCH ARTEM
BONDARCHUK RADA
KOSTEVYCH ARTEMBONDARCHUK RADAUkraina
(Ukraina)
25
26.Gawęda Wiktor
Struska Maja
EVOLUTION - Kraków
Gawęda Wiktor
Struska Maja
Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION - Kraków0 026
27.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków0 027
28.Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szewczykowski Jakub
Sobczak Nela
Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 028
29.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
30.Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
31.Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Assol
(Ukraina)
Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Iliash DaniilHristenko AlisaAssol
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST Puchar Wieczystego 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)
1
2.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 02
3.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)
3
4.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków3 34
5.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 15
6.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków0 06
7.Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Kushch AndriiZborovska AnastasiiaGolden club
(Ukraina)
7
8.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice0 08
9.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno3 39
10.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 010
11.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 011
12.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław4 412
13.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
13
14.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice2 214
15.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec1 115
16.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 016
17.Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
Blecharz AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków0 017
18.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra3 318
19.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków0 019
20.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 420
21.ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
Perfect Styl
(Afganistan)
ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
ANTOSZ MIKOŁAJKANIA AMELIAPerfect Styl
(Afganistan)
22.Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
Bednarz SzymonPetriaeva OlesiaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
23.Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Assol
(Ukraina)
Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Iliash DaniilHristenko AlisaAssol
(Ukraina)
24.Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Kapel
(Ukraina)
Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel
(Ukraina)
25.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
26.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Puchar Wieczystego 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
MIKHOVYCH ILLIAKHOLOD YELYZAVETAUkraina
(Ukraina)
1
2.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)
2
3.CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
CHYZHMA VLADYSLAVBORODINA KARINAUkraina
(Ukraina)
3
4.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)
4
5.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków0 06
7.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 37
8.Madej Michał
Nędza Oliwia
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków0 08
9.Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Popivnych AntonSyvenko ViktoriiaGloria
(Ukraina)
9
10.Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Golden club
(Ukraina)
Kushch Andrii
Zborovska Anastasiia
Kushch AndriiZborovska AnastasiiaGolden club
(Ukraina)
10
11.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
11
12.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków3 312
13.Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Dytwińska Gabriela
Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław4 413
14.Reznik Davyd
Reznik Sofiia
Gloria
(Ukraina)
Reznik Davyd
Reznik Sofiia
Reznik DavydReznik SofiiaGloria
(Ukraina)
14
15.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 015
16.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec5 516
17.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków2 217
18.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice4 418
19.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków0 019
20.SLAVINSKYI ILLIA
RENHACH DARIA
Ukraina
(Ukraina)
SLAVINSKYI ILLIA
RENHACH DARIA
SLAVINSKYI ILLIARENHACH DARIAUkraina
(Ukraina)
20
21.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 021
22.Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
Blecharz AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków0 022
23.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 423
24.ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
Perfect Styl
(Afganistan)
ANTOSZ MIKOŁAJ
KANIA AMELIA
ANTOSZ MIKOŁAJKANIA AMELIAPerfect Styl
(Afganistan)
25.Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
KS M-TEAM Kraków
(Peru)
Bednarz Szymon
Petriaeva Olesia
Bednarz SzymonPetriaeva OlesiaKS M-TEAM Kraków
(Peru)
26.HRYHORENKO STANISLAV
MEDVEDIEVA VERONIKA
Ukraina
(Ukraina)
HRYHORENKO STANISLAV
MEDVEDIEVA VERONIKA
HRYHORENKO STANISLAVMEDVEDIEVA VERONIKAUkraina
(Ukraina)
27.Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Assol
(Ukraina)
Iliash Daniil
Hristenko Alisa
Iliash DaniilHristenko AlisaAssol
(Ukraina)
28.Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Kapel
(Ukraina)
Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel
(Ukraina)
29.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
30.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
31.Vlad Chizjma
Karina Borodina
Olimp
(Ukraina)
Vlad Chizjma
Karina Borodina
Vlad ChizjmaKarina BorodinaOlimp
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST Puchar Wieczystego 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 01
2.POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
Ukraina
(Ukraina)
POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
POSTOLATIY YEGORTURCHINA BOZHENAUkraina
(Ukraina)
2
3.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin0 03
4.PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
PROKOPENKO DANYILSHEPETA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
4
5.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 06
7.MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
Ukraina
(Ukraina)
MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
MASHYN DANYILPURDENKO DAIANAUkraina
(Ukraina)
7
8.KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
Ukraina
(Ukraina)
KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
KUTSENKO RODIONMIKHALEVYCH DARIAUkraina
(Ukraina)
8
9.Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Likhachov DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)
9
10.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin0 010
11.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 011
12.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław0 012
13.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin0 013
14.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 014
15.DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
Ukraina
(Ukraina)
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVAMATVIIENKO SERHIIUkraina
(Ukraina)
15
16.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin5 516
17.Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Gloria
(Ukraina)
Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Solianyk ArtemMohylna MariiaGloria
(Ukraina)
16
18.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
18
19.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 019
20.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
20
21.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin2 221
22.Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Gracia
(Ukraina)
Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia
(Ukraina)
22
23.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 023
24.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 024
25.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków5 524
26.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław
27.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
28.MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
Ukraina
(Ukraina)
MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
MACHULKA VOLODYMYRPODSHYVALOVA TATIANAUkraina
(Ukraina)
29.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
30.Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Ukraina
(Ukraina)
Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Starenkyi IvanGrytsenko MariiaUkraina
(Ukraina)
31.TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
Ukraina
(Ukraina)
TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Puchar Wieczystego 36

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław5 52
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 03
3.Liashenko Andrii
Oshyiko Viktoriia
Golden club
(Ukraina)
Liashenko Andrii
Oshyiko Viktoriia
Liashenko AndriiOshyiko ViktoriiaGolden club
(Ukraina)
4
4.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 05
5.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 06
6.ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
ORLOV YANISLAVGOTISHAN MARIIAUkraina
(Ukraina)
7
7.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 08
8.Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Syvenko Viktoriia
Popivnych AntonSyvenko ViktoriiaGloria
(Ukraina)
9
9.MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
Ukraina
(Ukraina)
MASHYN DANYIL
PURDENKO DAIANA
MASHYN DANYILPURDENKO DAIANAUkraina
(Ukraina)
10
10.PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITA
ROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIA
PODOLIAN VLADIMIROVICH NIKITAROMANOVA VLADIMIROVNA VALERIIAUkraina
(Ukraina)
11
11.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin1 112
12.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 013
13.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
14
14.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław2 215
15.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
16
16.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 017
17.KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
Ukraina
(Ukraina)
KUTSENKO RODION
MIKHALEVYCH DARIA
KUTSENKO RODIONMIKHALEVYCH DARIAUkraina
(Ukraina)
18
18.POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
Ukraina
(Ukraina)
POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
POSTOLATIY YEGORTURCHINA BOZHENAUkraina
(Ukraina)
19
19.PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PROKOPENKO DANYIL
SHEPETA ANASTASIIA
PROKOPENKO DANYILSHEPETA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
20
20.Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Gloria
(Ukraina)
Solianyk Artem
Mohylna Mariia
Solianyk ArtemMohylna MariiaGloria
(Ukraina)
21
21.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin5 522
22.DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
Ukraina
(Ukraina)
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVAMATVIIENKO SERHIIUkraina
(Ukraina)
23
23.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 024
24.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
25
25.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 026
26.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 027
27.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 028
28.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin1 129
29.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 230
30.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 031
31.Dziedzic Michał
Bała Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Dziedzic Michał
Bała Weronika
Dziedzic MichałBała WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
32.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław
33.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
34.MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
Ukraina
(Ukraina)
MACHULKA VOLODYMYR
PODSHYVALOVA TATIANA
MACHULKA VOLODYMYRPODSHYVALOVA TATIANAUkraina
(Ukraina)
35.Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Ukraina
(Ukraina)
Starenkyi Ivan
Grytsenko Mariia
Starenkyi IvanGrytsenko MariiaUkraina
(Ukraina)
36.Vlad Chizjma
Karina Borodina
Olimp
(Ukraina)
Vlad Chizjma
Karina Borodina
Vlad ChizjmaKarina BorodinaOlimp
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST Puchar Wieczystego 26

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
Ukraina
(Ukraina)
KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
KUZMIN VLADIMIRFEDOROVA ALEXANDRAUkraina
(Ukraina)
1
2.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 02
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice0 03
4.Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Ukraina
(Ukraina)
Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina
(Ukraina)
4
5.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
5
6.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 19
10.Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Ukraina
(Ukraina)
Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Bykovets DenisPryheba AksiniaUkraina
(Ukraina)
10
11.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
11
12.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 112
13.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 013
14.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 014
15.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów12 1215
16.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 216
17.Olejnik Bartosz
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Olejnik Bartosz
Junak Weronika
Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 017
18.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno1 118
19.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
19
20.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria5 520
21.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
21
22.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
22
23.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław2 223
24.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
24
25.Svytonko Bohdan
Medvedeva Natalia
Pro Dance
(Ukraina)
Svytonko Bohdan
Medvedeva Natalia
Svytonko BohdanMedvedeva NataliaPro Dance
(Ukraina)
24
26.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 026

16-18 (Młodzież) Open LA Puchar Wieczystego 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO - Rybnik10 101
2.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02
3.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław1 14
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
Ukraina
(Ukraina)
VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
VASYLYK VITALIIBOZHOK OLHAUkraina
(Ukraina)
6
7.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice0 08
9.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 09
10.BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
Ukraina
(Ukraina)
BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
BASENKOV DANYLOBAZYHINA HANNAUkraina
(Ukraina)
10
11.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
Ukraina
(Ukraina)
OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina
(Ukraina)
12
13.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 013
14.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 214
15.VEHRENOVSKYI YROSLAV
SOLODCHUK YELYZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
VEHRENOVSKYI YROSLAV
SOLODCHUK YELYZAVETA
VEHRENOVSKYI YROSLAVSOLODCHUK YELYZAVETAUkraina
(Ukraina)
15
16.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 616
17.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
17
18.Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Ukraina
(Ukraina)
Bykovets Denis
Pryheba Aksinia
Bykovets DenisPryheba AksiniaUkraina
(Ukraina)
18
19.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 119
20.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin11 1120
21.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
21
22.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
22
23.BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
Ukraina
(Ukraina)
BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
BONDARUK DANIILZABOLOTNIA MAIIAUkraina
(Ukraina)
23
24.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
24
25.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków0 025
26.FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
FREDIIS ROMANBROVKO VALERIIAUkraina
(Ukraina)
26
27.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
27
28.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
29.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
30.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
31.Svytonko Bohdan
Medvedieva Nadiia
Pro Dance
(Ukraina)
Svytonko Bohdan
Medvedieva Nadiia
Svytonko BohdanMedvedieva NadiiaPro Dance
(Ukraina)
32.VIKTOR VOIEDYLO
STADNYK VICTORIIA
Ukraina
(Ukraina)
VIKTOR VOIEDYLO
STADNYK VICTORIIA
VIKTOR VOIEDYLOSTADNYK VICTORIIAUkraina
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Puchar Wieczystego 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 01
2.Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Ukraina
(Ukraina)
Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Chyzhma IlliaSerdyukova LilliaUkraina
(Ukraina)
2
3.KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
Ukraina
(Ukraina)
KUZMIN VLADIMIR
FEDOROVA ALEXANDRA
KUZMIN VLADIMIRFEDOROVA ALEXANDRAUkraina
(Ukraina)
3
4.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA8 84
5.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 45
6.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
6
7.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice0 07
8.MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
8
9.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 29
10.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
10
11.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
11
12.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
12
13.Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Ukraina
(Ukraina)
Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Puchar Wieczystego 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Kacprowicz Jakub
Szpak Zuzanna
Kacprowicz Jakub
Szpak Zuzanna
Kacprowicz JakubSzpak Zuzanna0 02
3.KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
KHRAPAL YEHORLEMISHKO ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
3
4.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Ukraina
(Ukraina)
Chyzhma Illia
Serdyukova Lillia
Chyzhma IlliaSerdyukova LilliaUkraina
(Ukraina)
5
6.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA10 106
7.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 77
8.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
8
9.Hopiak Orest
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaAelita
(Ukraina)
9
10.. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
Sokol
(Ukraina)
. Karavan Hlib
Tsybulska Oleksandra
. Karavan HlibTsybulska OleksandraSokol
(Ukraina)
11
11.Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Sokol
(Ukraina)
Dehtiarevskyi Vladyslav
Yalovenko Polina
Dehtiarevskyi VladyslavYalovenko PolinaSokol
(Ukraina)
11
12.Slipchenko Roman
Soroka Daria
Sokol
(Ukraina)
Slipchenko Roman
Soroka Daria
Slipchenko RomanSoroka DariaSokol
(Ukraina)
11
13.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów
14.VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
Ukraina
(Ukraina)
VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
VINTARENKO YAROSLAVBOZHOK YULIIAUkraina
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Puchar Wieczystego 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 03
3.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola25 254
4.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 05
5.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 07
6.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno0 08
7.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola10 109
8.MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
10
9.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 011
10.Ożga Łukasz
Poprawa Aleksandra
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ożga Łukasz
Poprawa Aleksandra
Ożga ŁukaszPoprawa AleksandraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 012
11.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków3 313
12.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków10 1014
13.Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Art-dance
(Ukraina)
Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Piddubnyi DenisSereda MariiaArt-dance
(Ukraina)
15
14.Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków8 816
15.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory
16.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
17.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
18.FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
FOMENKO MYKYTATYSHCHYK SOFIIAUkraina
(Ukraina)
19.TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
Ukraina
(Ukraina)
TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
TERENTIEV VADYMRUSACHENKO NATALIIAUkraina
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA Puchar Wieczystego 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
2.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 03
3.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
4.Beńko Paweł
Tyszkiewicz Marianna Sylwia
Beńko Paweł
Tyszkiewicz Marianna Sylwia
Beńko PawełTyszkiewicz Marianna Sylwia0 05
5.KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
KHRAPAL YEHOR
LEMISHKO ANASTASIIA
KHRAPAL YEHORLEMISHKO ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
6
6.Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
7.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
8.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09
9.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice5 510
10.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów2 211
11.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 212
12.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom8 813
13.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice0 014
14.Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA - Szczecin0 015
15.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 016
16.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 017
17.Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin9 918
18.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 019
19.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 020
20.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 421
21.KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
KUKSINSKYI MAKSIMEDISHERASHVILI YEVHENIIAUkraina
(Ukraina)
22
22.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław0 023
23.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
24.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
25.TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
Ukraina
(Ukraina)
TERENTIEV VADYM
RUSACHENKO NATALIIA
TERENTIEV VADYMRUSACHENKO NATALIIAUkraina
(Ukraina)

25-29 (Dorośli 2) Open ST Puchar Wieczystego 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.KRASUTSKIY DANIL
KRUK YELIZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
KRASUTSKIY DANIL
KRUK YELIZAVETA
KRASUTSKIY DANILKRUK YELIZAVETAUkraina
(Ukraina)

25-29 (Dorośli 2) Open LA Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuksinskiy Max
Edisherashvili Eugenia
Antares
(Ukraina)
Kuksinskiy Max
Edisherashvili Eugenia
Kuksinskiy MaxEdisherashvili EugeniaAntares
(Ukraina)
1
2.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok
4.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów

30+ (Senior 1) Open ST Puchar Wieczystego 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
MUZA - Olsztyn
Starowicz Piotr
Drożyner-Starowicz Paulina
Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA - Olsztyn4 41
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 52
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
5
6.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków6 66
7.Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
ArtMis
(Białoruś)
Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
Kozinceu HenadziKovaleuskaya HannaArtMis
(Białoruś)

30+ (Senior 1) Open LA Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
3
4.Dańko Przemysław
Wójcik Nina
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Wójcik Nina
Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI - Bolesławiec

40+ (Senior 2) Open ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 51
2.Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
3.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło0 03
4.Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
ArtMis
(Białoruś)
Kozinceu Henadzi
Kovaleuskaya Hanna
Kozinceu HenadziKovaleuskaya HannaArtMis
(Białoruś)

40+ (Senior 2) Open LA Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krukar Janusz
Skiba Agata
PODKARPACIE - Jasło
Krukar Janusz
Skiba Agata
Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE - Jasło0 01
2.Kozin Serhii
Kushnirenko Valentyna
Dance-avenue
(Ukraina)
Kozin Serhii
Kushnirenko Valentyna
Kozin SerhiiKushnirenko ValentynaDance-avenue
(Ukraina)
2
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 03

50+ (Senior 3) Open ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław6 61
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 52
3.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2 23
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria0 04

50+ (Senior 3) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik3 31
2.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria5 52

60+ (Senior 4) Open ST Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica0 01
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice7 72

60+ (Senior 4) Open LA Puchar Wieczystego 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 21
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice0 02
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra