Puchar Wieczystego

2019-12-14 Kraków, Okręg Małopolski PTT


BLOK 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Puchar Wieczystego PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno
3.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA
4.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze
5.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA
6.Polcyn Kamil
Szczyrbak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Polcyn Kamil
Szczyrbak Gabriela
Polcyn KamilSzczyrbak GabrielaEVOLUTION - Kraków
7.Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław
9.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
10.Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Denisov ArtomSavchenko AnastasiiaGloria
(Ukraina)
11.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
12.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
13.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Puchar Wieczystego PREMIUM 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa
3.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA
4.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk
6.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
7.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce
8.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra
9.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
RAGTIME - Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaRAGTIME - Kęty
10.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów
11.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna
12.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl
13.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski
14.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
15.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław
16.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
17.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa
18.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
19.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl
20.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko
21.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa
22.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław
23.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
24.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski
25.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków
26.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA
27.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
28.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze
29.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów
30.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków
31.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
32.Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Kapel
(Ukraina)
Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel
(Ukraina)
33.Ohienko Oleksandr
Romanova Melaniia
Art-dance
(Ukraina)
Ohienko Oleksandr
Romanova Melaniia
Ohienko OleksandrRomanova MelaniiaArt-dance
(Ukraina)
34.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
35.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
36.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
37.Pentii Mykhailo
Shchybyvolok Sofiia
Art-dance
(Ukraina)
Pentii Mykhailo
Shchybyvolok Sofiia
Pentii MykhailoShchybyvolok SofiiaArt-dance
(Ukraina)
38.TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
TROKAL NAZARSHAIAHMETOVA MARIIAUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
2.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków
5.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
6.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ
7.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice
8.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
9.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
10.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
11.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
12.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin
13.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
14.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice
15.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl
16.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin
17.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
18.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria
19.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin
20.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków
21.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko
22.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
23.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
24.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
25.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm
26.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
27.KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
KORENEV YEHORKRAVCHENKO KSENIIAUkraina
(Ukraina)
28.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
29.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
30.TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
TROKAL NAZARSHAIAHMETOVA MARIIAUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin
2.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
3.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ
4.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice
5.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok
7.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
9.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin
10.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
11.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
12.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice
13.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl
14.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl
15.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin
16.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno
17.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów
18.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria
19.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów
20.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków
21.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko
22.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria
23.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
24.Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Denisov ArtomSavchenko AnastasiiaGloria
(Ukraina)
25.KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
KORENEV YEHORKRAVCHENKO KSENIIAUkraina
(Ukraina)
26.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
27.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
28.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
29.TROIANSKYI ARTEM
PODSHYVALOVA OLHA
Ukraina
(Ukraina)
TROIANSKYI ARTEM
PODSHYVALOVA OLHA
TROIANSKYI ARTEMPODSHYVALOVA OLHAUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 36

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
4.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
5.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
6.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
7.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
8.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław
9.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole
10.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin
11.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra
12.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków
13.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
14.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław
15.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin
16.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
17.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl
18.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław
19.Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
Perczak AleksanderCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław
20.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
21.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów
22.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno
23.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
24.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno
25.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria
26.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław
27.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
28.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
29.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów
30.Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Gracia
(Ukraina)
Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia
(Ukraina)
31.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
32.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
33.Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Art-dance
(Ukraina)
Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Kuprii VladislavPoliakova KarynaArt-dance
(Ukraina)
34.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
35.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
36.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
3.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań
4.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin
6.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
7.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
9.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin
10.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków
11.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin
12.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
13.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole
14.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra
15.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola
16.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław
17.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
18.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno
19.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin
20.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków
21.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
22.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
23.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
24.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów
25.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław
26.Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Gracia
(Ukraina)
Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia
(Ukraina)
27.CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
CHYZHMA VLADYSLAVBORODINA KARINAUkraina
(Ukraina)
28.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
29.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
30.Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Art-dance
(Ukraina)
Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Kuprii VladislavPoliakova KarynaArt-dance
(Ukraina)
31.MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
MIKHOVYCH ILLIAKHOLOD YELYZAVETAUkraina
(Ukraina)
32.ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
ORLOV YANISLAVGOTISHAN MARIIAUkraina
(Ukraina)
33.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
34.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
35.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
36.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
37.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 25

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
3.Chlebus Adam
Stasica Weronika
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Stasica Weronika
Chlebus AdamStasica WeronikaSWING Żywiec-Kuków
4.Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM - Słubice
5.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
6.Hohol Jan
Bać Nina
DANCE POINT Kraków
Hohol Jan
Bać Nina
Hohol JanBać NinaDANCE POINT Kraków
7.Kaczyński Jakub
Wrona Anna
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Jakub
Wrona Anna
Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków
8.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków
9.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków
10.Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA - Nowy Targ
11.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice
12.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
13.Morawiec Kai
Kotońska Joanna
IMPERIA - Kraków
Morawiec Kai
Kotońska Joanna
Morawiec KaiKotońska JoannaIMPERIA - Kraków
14.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria
15.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
16.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
17.Stala Mateusz
Orel Liubov
SEMPRE - Kraków
Stala Mateusz
Orel Liubov
Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE - Kraków
18.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice
19.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów
20.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin
21.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan
22.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
23.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
24.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
25.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Chlebus Adam
Stasica Weronika
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Stasica Weronika
Chlebus AdamStasica WeronikaSWING Żywiec-Kuków
3.Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM - Słubice
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
5.Hohol Jan
Bać Nina
DANCE POINT Kraków
Hohol Jan
Bać Nina
Hohol JanBać NinaDANCE POINT Kraków
6.Kaczyński Jakub
Wrona Anna
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Jakub
Wrona Anna
Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków
7.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków
8.Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA - Nowy Targ
9.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice
10.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków
12.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria
13.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
14.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
15.Stala Mateusz
Orel Liubov
SEMPRE - Kraków
Stala Mateusz
Orel Liubov
Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE - Kraków
16.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice
17.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin
18.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan
19.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
20.NOVOKHATSKYI VOLODYMYR
BYKOVA SOFIA
Ukraina
(Ukraina)
NOVOKHATSKYI VOLODYMYR
BYKOVA SOFIA
NOVOKHATSKYI VOLODYMYRBYKOVA SOFIAUkraina
(Ukraina)
21.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
22.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
23.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków
2.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów
3.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków
5.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków
6.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice
7.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin
8.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa
9.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno
10.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
11.Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK - Kraków
12.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice
13.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka
14.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz
15.Ordowski Maciej
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Ordowski Maciej
Zajda Dorota
Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK - Kraków
16.Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków
17.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.
18.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków
19.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa
20.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
21.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
22.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
23.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biela Ernest
Dul Sylwia
IMPERIA - Kraków
Biela Ernest
Dul Sylwia
Biela ErnestDul SylwiaIMPERIA - Kraków
2.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko
3.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów
4.Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK - Kraków
5.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków
6.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków
7.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice
8.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin
9.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa
10.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Kręt Jakub
Jodłowska Joanna
BAWINEK - Kraków
Kręt Jakub
Jodłowska Joanna
Kręt JakubJodłowska JoannaBAWINEK - Kraków
12.Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
IGLICA - Wrocław
Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak AndrzejTurowska KarolinaIGLICA - Wrocław
13.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
14.Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK - Kraków
15.Merchel Julian
Merchel Anna
FORUM - Zabrze
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaFORUM - Zabrze
16.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
17.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka
18.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz
19.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków
20.Pasiut Szymon
Figiel Maria
SKT AGH - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaSKT AGH - Kraków
21.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa
22.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków
23.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom
24.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski
25.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa
26.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
27.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
28.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
29.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) S ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
2.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów
3.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
4.FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
FOMENKO MYKYTATYSHCHYK SOFIIAUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) S LA Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice
2.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)