Puchar Wieczystego

2019-12-13 Kraków, Okręg Małopolski PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

Rundy eliminacyjne


16+ (Powyżej 15) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ CC1
2.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin CC2
3.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin CC3
4.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień CC4
5.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C5
6.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno5 (+1)156
7.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)177
8.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze7 (+1)178
9.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)139
10.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)1110
11.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)1311
12.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)1512
13.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin6 (+1)1613
14.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)1214
15.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice2 (+1)1215
16.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków3 (+1)1316
17.Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 717
18.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa0 018
19.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław1 119
20.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków3 320
21.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków1 121
22.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 222
23.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 123
24.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 024
25.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 025
26.Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
Noworyta MariuszJaniec DorotaBAWINEK - Kraków1 126
27.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 027
28.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra5 528
29.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 029
30.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 030
31.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 031
32.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 032
33.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
33
34.KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
KLYMENKO VOLODYMYRAVETISIAN KATERYNAUkraina
(Ukraina)
34
35.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa0 035
36.Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Pagacz Jakub
Piela Katarzyna
Pagacz JakubPiela KatarzynaSKT AGH - Kraków3 337
37.Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Ukraina
(Ukraina)
Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Korenev YehorKravchenko KseniiaUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ CC1
2.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz. CC2
3.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie CC3
4.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin CC4
5.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów7 (+1)175
6.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno6 (+1)166
7.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)117
8.Korlatowicz Piotr
Ojczyk Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korlatowicz Piotr
Ojczyk Patrycja
Korlatowicz PiotrOjczyk PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)118
9.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)149
10.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+1)1310
11.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze6 (+1)1611
12.Sroka Maciej
Zheliabowa Daria
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Zheliabowa Daria
Sroka MaciejZheliabowa DariaBAWINEK - Kraków C (+1)1C12
13.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno6 (+1)1613
14.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień7 (+1)1714
15.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków2 (+1)1215
16.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski1 116
17.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.5 517
18.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna1 118
19.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław5 519
20.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 020
21.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 421
22.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 222
23.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław3 323
24.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl2 224
25.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl3 325
26.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków0 026
27.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl2 227
28.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl0 028
29.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków2 229
30.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 530
31.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra4 431
32.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
32
33.KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
KLYMENKO VOLODYMYRAVETISIAN KATERYNAUkraina
(Ukraina)
33
34.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan7 734
35.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka6 635
36.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
36
37.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków6 (-1)-16
38.Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Ukraina
(Ukraina)
Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Korenev YehorKravchenko KseniiaUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 43

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mohana Adam
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Mohana Adam
Radziwoniuk Nikola
Mohana AdamRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno BB1
2.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa BB2
3.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa BB3
4.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
IMPERIA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA - Kraków BB4
5.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów BB5
6.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice5 (+1)156
7.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty7 (+1)177
8.Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
Śmiałkowski MikołajMycan NataliaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)168
9.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa6 (+1)169
10.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4 (+1)1410
11.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)1511
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl9 (+1)1912
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)1613
14.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień8 (+1)1814
15.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn7 (+1)1715
16.Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Golden club
(Ukraina)
Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Kovtun OlehVasylenko AnnaGolden club
(Ukraina)
16
17.Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK - Kraków1 (+1)1117
18.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice4 (+1)1418
19.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice2 (+1)1219
20.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań3 320
21.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły0 021
22.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 422
23.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 023
24.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków1 124
25.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec2 225
26.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków0 026
27.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 027
28.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl0 028
29.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 029
30.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków6 630
31.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno2 231
32.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław0 032
33.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice1 133
34.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna1 135
35.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin2 236
36.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica0 037
37.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
38
38.Kulyk Ihor
Huk Milena
Art-dance
(Ukraina)
Kulyk Ihor
Huk Milena
Kulyk IhorHuk MilenaArt-dance
(Ukraina)
39
39.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 040
40.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik0 041
41.Szydłowski Oliwiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Kwaśny Sara
Szydłowski OliwiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (-1)-11
42.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
43.TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
Ukraina
(Ukraina)
TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 50

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz. BB1
2.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra BB2
3.CIOSEK PIOTR
BALON KATARZYNA
Perfect Styl
(Afganistan)
CIOSEK PIOTR
BALON KATARZYNA
CIOSEK PIOTRBALON KATARZYNAPerfect Styl
(Afganistan)
3
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice BB4
5.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław BB5
6.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno BB6
7.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów B (+1)1B7
8.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice5 (+1)158
9.Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)129
10.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce6 (+1)1610
11.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA1 (+1)1111
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl6 (+1)1612
13.Jagielski Karol
Kowal Stefania
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowal Stefania
Jagielski KarolKowal StefaniaDUET - Warszawa1 (+1)1113
14.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)1314
15.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław5 (+1)1515
16.Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
Noworyta MariuszJaniec DorotaBAWINEK - Kraków6 (+1)1616
17.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów9 (+1)1917
18.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski5 (+1)1518
19.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice4 (+1)1419
20.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin1 (+1)1120
21.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień3 (+1)1321
22.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice2 222
23.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław6 623
24.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna0 024
25.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków9 925
26.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 026
27.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze2 227
28.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 028
29.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów5 529
30.Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
Śmiałkowski MikołajMycan NataliaROYAL DANCE - Szczecin5 530
31.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 231
32.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl0 032
33.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 233
34.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice2 234
35.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław0 035
36.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły0 036
37.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno2 237
38.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin5 538
39.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno2 239
40.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 040
41.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica1 141
42.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 142
43.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 043
44.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków0 044
45.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik0 045
46.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
46
47.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
47
48.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
49.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
50.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 56

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno AA1
2.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków AA2
3.DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
Ukraina
(Ukraina)
DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
DENIS BYKOVETSAKSINIA PRYHEBAUkraina
(Ukraina)
3
4.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
4
5.Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Art-dance
(Ukraina)
Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Piddubnyi DenisSereda MariiaArt-dance
(Ukraina)
5
6.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin AA6
7.Olejnik Bartosz
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Olejnik Bartosz
Junak Weronika
Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza AA7
8.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań AA8
9.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa AA9
10.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko A (+1)1A10
11.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl7 (+1)1711
12.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów12 (+1)11212
13.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)1313
14.Likhachon Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachon Denys
Yushchenko Polina
Likhachon DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)
14
15.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)1715
16.Prokopenko Danyil
Shepeta Anastasiia
Ukraina
(Ukraina)
Prokopenko Danyil
Shepeta Anastasiia
Prokopenko DanyilShepeta AnastasiiaUkraina
(Ukraina)
16
17.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)1517
18.Szuba Michał
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Cybulska Monika
Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)1918
19.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)1419
20.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław1 (+1)1120
21.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)1321
22.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno5 (+1)1522
23.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków3 (+1)1323
24.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice A (+1)1A24
25.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)1325
26.Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Ukraina
(Ukraina)
Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Kutsenko RodionMykhalevych DariaUkraina
(Ukraina)
26
27.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
27
28.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień2 (+1)1228
29.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl1 (+1)1129
30.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław1 (+1)1130
31.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa3 331
32.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice0 032
33.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA-1 -133
34.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 134
35.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 035
36.Pobidyński Wiktor
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Pobidyński Wiktor
Matlęga Karolina
Pobidyński WiktorMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków1 136
37.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno1 137
38.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa1 138
39.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 339
40.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 040
41.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 041
42.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
42
43.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 043
44.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 044
45.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 045
46.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 046
47.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 047
48.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów1 148
49.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle0 049
50.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 050
51.TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
Ukraina
(Ukraina)
TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina
(Ukraina)
51
52.Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Golden club
(Ukraina)
Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Kovtun OlehVasylenko AnnaGolden club
(Ukraina)
52
53.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory0 053
54.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 054
55.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
56.MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
Ukraina
(Ukraina)
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHIIDAVYDIAK YAROSLAVAUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 74

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruczała Michał
Fatyga Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kruczała Michał
Fatyga Justyna
Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków AA1
2.VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
Ukraina
(Ukraina)
VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
VINTARENKO YAROSLAVBOZHOK YULIIAUkraina
(Ukraina)
2
3.Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
Brzeski BrunoGmochowska JustynaPOLISH CLUB - Warszawa AA3
4.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra AA4
5.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA AA5
6.Liashenko Andrii
Oshyiko Victoriia
Golden club
(Ukraina)
Liashenko Andrii
Oshyiko Victoriia
Liashenko AndriiOshyiko VictoriiaGolden club
(Ukraina)
6
7.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin AA7
8.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. AA8
9.VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
Ukraina
(Ukraina)
VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
VASYLYK VITALIIBOZHOK OLHAUkraina
(Ukraina)
9
10.Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA - Szczecin AA10
11.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)1911
12.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów6 (+1)1612
13.Żarnovsky Kamil
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Żarnovsky Kamil
Komosa Agnieszka
Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA7 (+1)1713
14.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin11 (+1)11114
15.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno6 (+1)1615
16.Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)1616
17.DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
Ukraina
(Ukraina)
DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
DENIS BYKOVETSAKSINIA PRYHEBAUkraina
(Ukraina)
17
18.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków3 (+1)1318
19.OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
Ukraina
(Ukraina)
OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina
(Ukraina)
19
20.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)1620
21.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)1921
22.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 (+1)1522
23.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa7 (+1)1723
24.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków4 (+1)1424
25.Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
Niegowski MichałSawicka KlaudiaDUET - Warszawa4 (+1)1426
26.Mierzejewski Piotr
Astemberg Roma
Dancers United - WARSZAWA
Mierzejewski Piotr
Astemberg Roma
Mierzejewski PiotrAstemberg RomaDancers United - WARSZAWA7 (+1)1727
27.FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
FREDIIS ROMANBROVKO VALERIIAUkraina
(Ukraina)
28
28.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)1229
29.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+1)11030
30.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaIMPERIA - Kraków1 (+1)1131
31.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)1532
32.BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
Ukraina
(Ukraina)
BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
BASENKOV DANYLOBAZYHINA HANNAUkraina
(Ukraina)
33
33.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
IMPERIA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA - Kraków1 (+1)1134
34.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)1135
35.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork1 (+1)1136
36.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 037
37.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA3 338
38.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 139
39.Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice6 640
40.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 941
41.Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Ukraina
(Ukraina)
Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Kutsenko RodionMykhalevych DariaUkraina
(Ukraina)
42
42.Prokopenko Danyil
Shepeta Anastasiia
Ukraina
(Ukraina)
Prokopenko Danyil
Shepeta Anastasiia
Prokopenko DanyilShepeta AnastasiiaUkraina
(Ukraina)
43
43.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 044
44.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 045
45.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM - Wrocław0 046
46.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice0 047
47.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań0 048
48.BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
Ukraina
(Ukraina)
BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
BONDARUK DANIILZABOLOTNIA MAIIAUkraina
(Ukraina)
49
49.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra8 850
50.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 051
51.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
52
52.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów1 153
53.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
54
54.Hopiak Orest
Sadova Oksana
DUSSH
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaDUSSH
(Ukraina)
55
55.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa1 156
56.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
57
57.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków0 058
58.Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM - Poznań0 059
59.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów0 060
60.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 061
61.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Katarzyna Stępień2 262
62.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaPERFECT STYL - Kraków1 163
63.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 064
64.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin0 065
65.Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA - Kraków0 066
66.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA - Kraków0 067
67.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice0 068
68.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec0 069
69.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 070
70.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
71.Hopiak Orest
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaAelita
(Ukraina)
72.MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
Ukraina
(Ukraina)
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHIIDAVYDIAK YAROSLAVAUkraina
(Ukraina)
73.POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
Ukraina
(Ukraina)
POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
POSTOLATIY YEGORTURCHINA BOZHENAUkraina
(Ukraina)
74.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Ukraina
(Ukraina)
Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina
(Ukraina)
1
2.CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
CHYZHMA IILLIASERDYUKOVA LILLIAUkraina
(Ukraina)
2
3.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin SS3
4.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra SS4
5.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra SS5
6.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)116
7.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań5 (+1)157
8.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno4 (+1)148
9.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)119
10.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1110
11.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola10 (+1)11011
12.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków10 (+1)11012
13.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)1213
14.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków10 (+1)11014
15.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 015
16.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno0 016
17.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok8 817
18.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin2 218
19.Czachor Michał
Preisner Jagienka
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Preisner Jagienka
Czachor MichałPreisner JagienkaSAMBA - Tarnobrzeg9 919
20.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 120
21.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków3 321
22.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 222
23.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa2 223
24.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice0 024
25.MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
25
26.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 026
27.Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków8 827
28.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 028
29.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik1 129
30.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze0 030

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 41

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków SS1
2.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCE COMMUNITY
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY SS2
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra SS3
4.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno SS4
5.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice5 (+1)155
6.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)127
8.Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin9 (+1)198
9.CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
CHYZHMA IILLIASERDYUKOVA LILLIAUkraina
(Ukraina)
9
10.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)1710
11.Czinar Mateusz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Widz Marcelina
Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław10 (+1)11011
12.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)1212
13.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)1113
14.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 (+1)1114
15.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1115
16.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA10 (+1)11016
17.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin5 (+1)1517
18.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom8 818
19.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 019
20.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław3 320
21.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław11 1121
22.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 122
23.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław1 123
24.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 024
25.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 025
26.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów2 226
27.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 127
28.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 028
29.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -129
30.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów8 830
31.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA0 031
32.Karczewicz Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Kaliściak Natalia
Karczewicz AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 432
33.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin0 033
34.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska MartaZORBA - Mykanów0 034
35.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 035
36.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków0 036
37.Hopiak Orest
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaAelita
(Ukraina)
37
38.Hopiak Orest
Sadova Oksana
DUSSH
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaDUSSH
(Ukraina)
37
39.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom3 338
40.KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
KUKSINSKYI MAKSIMEDISHERASHVILI YEVHENIIAUkraina
(Ukraina)
41.OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
Ukraina
(Ukraina)
OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina
(Ukraina)