NUMER STARTOWY NALEŻY ODEBRAĆ 45 MIN. PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM BLOKU
Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 11
Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu DolnośląskiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub |
---|
1. | Bartczak Bartek Kuryś Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra | Bartczak Bartek Kuryś Aleksandra | Bartczak Bartek | Kuryś Aleksandra | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
2. | Grabska Amelia Motyka Oliwia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Grabska Amelia Motyka Oliwia | Grabska Amelia | Motyka Oliwia | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
3. | Jędrzejczak Natasza Gurak Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Jędrzejczak Natasza Gurak Kornelia | Jędrzejczak Natasza | Gurak Kornelia | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
4. | Kiełtyka Paweł Mateuszów Lena CIEŚLAK - Jelenia Góra | Kiełtyka Paweł Mateuszów Lena | Kiełtyka Paweł | Mateuszów Lena | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
5. | Kubuj Filip Kozaczkiewicz Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Kubuj Filip Kozaczkiewicz Kornelia | Kubuj Filip | Kozaczkiewicz Kornelia | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
6. | Kuliś Dorian Wójcik Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Kuliś Dorian Wójcik Julia | Kuliś Dorian | Wójcik Julia | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
7. | Pietruch Franciszek Krężel Hanna IGLICA - Wrocław | Pietruch Franciszek Krężel Hanna | Pietruch Franciszek | Krężel Hanna | IGLICA - Wrocław |
8. | Szczygieł Mateusz Bromblik Maria CIEŚLAK - Jelenia Góra | Szczygieł Mateusz Bromblik Maria | Szczygieł Mateusz | Bromblik Maria | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
9. | Talaga Victoria Szopińska Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra | Talaga Victoria Szopińska Aleksandra | Talaga Victoria | Szopińska Aleksandra | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
10. | Wojno Emil Pilarska Róża CIEŚLAK - Jelenia Góra | Wojno Emil Pilarska Róża | Wojno Emil | Pilarska Róża | CIEŚLAK - Jelenia Góra |
11. | Żabiński Mateusz Zubik Kornelia Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra | Żabiński Mateusz Zubik Kornelia | Żabiński Mateusz | Zubik Kornelia | Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra |
Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Małunowicz Mateusz Różańska Aleksandra AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra | Małunowicz Mateusz Różańska Aleksandra | Małunowicz Mateusz | Różańska Aleksandra | AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra | F (+2) | 2 | | F | 1 |
2. | Drzewiecki Stanisław Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. | Drzewiecki Stanisław Gajek Weronika | Drzewiecki Stanisław | Gajek Weronika | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
3. | Chwedczuk Daniel Pawliszak Oliwia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Chwedczuk Daniel Pawliszak Oliwia | Chwedczuk Daniel | Pawliszak Oliwia | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Baran Kamil Górka Oliwia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Baran Kamil Górka Oliwia | Baran Kamil | Górka Oliwia | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Chen Filip Kozdraś Wanessa CIEŚLAK - Jelenia Góra | Chen Filip Kozdraś Wanessa | Chen Filip | Kozdraś Wanessa | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Mądry Mateusz Łuczak Nikola AKTAN - Wrocław | Mądry Mateusz Łuczak Nikola | Mądry Mateusz | Łuczak Nikola | AKTAN - Wrocław | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
4. | Hasiów Szymon Salwierak Klaudia KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól | Hasiów Szymon Salwierak Klaudia | Hasiów Szymon | Salwierak Klaudia | KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól | 2 | | 2 | | 4 |
5. | Nguyen Szymon Knapik Maja 4STEP - Siechnice | Nguyen Szymon Knapik Maja | Nguyen Szymon | Knapik Maja | 4STEP - Siechnice | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Zalewski Mariusz Nadbrzeska Martyna 4STEP - Siechnice | Zalewski Mariusz Nadbrzeska Martyna | Zalewski Mariusz | Nadbrzeska Martyna | 4STEP - Siechnice | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Raczykowski Maciej Kostrzewa Magdalena KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól | Raczykowski Maciej Kostrzewa Magdalena | Raczykowski Maciej | Kostrzewa Magdalena | KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól | 2 | | 2 | | 7 |
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda | Sobczyk Wiktor | Kosętka Amanda | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno | Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra | Zielinski Jan | Zawiślak Aleksandra | MARGO - Leszno | D (+1) | 1 | | D | 2 |
3. | Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Skipirzepa Kamil Putyra Weronika | Skipirzepa Kamil | Putyra Weronika | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | D (+1) | 1 | | D | 3 |
4. | Gocoł Jan Buczek Sandra CHAMPION TEAM - Wrocław | Gocoł Jan Buczek Sandra | Gocoł Jan | Buczek Sandra | CHAMPION TEAM - Wrocław | 6 | | 6 | | 4 |
5. | Dawidowicz Ireneusz Homenda Emilia CIEŚLAK - Jelenia Góra | Dawidowicz Ireneusz Homenda Emilia | Dawidowicz Ireneusz | Homenda Emilia | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 3 | | 3 | | 5 |
6. | Kuliński Karol Adamska Martyna KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól | Kuliński Karol Adamska Martyna | Kuliński Karol | Adamska Martyna | KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól | 2 | | 2 | | 6 |
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra | Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia | Protasiewicz Piotr | Kaczmarek Amelia | GRACJA - Zielona Góra | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Gembara Konrad Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra | Gembara Konrad Mąkowska Oliwia | Gembara Konrad | Mąkowska Oliwia | GRACJA - Zielona Góra | 6 | | 6 | | 2 |
3. | Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław | Wiltowski Jakub Adamska Ksenia | Wiltowski Jakub | Adamska Ksenia | IGLICA - Wrocław | 6 | | 6 | | 3 |
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin | Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia | Grydziuszko Antoni | Okarska Kornelia | ROYAL DANCE - Szczecin | C (+1) | 1 | | C | 1 |
2. | Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra | Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia | Protasiewicz Piotr | Kaczmarek Amelia | GRACJA - Zielona Góra | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
3. | Gembara Konrad Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra | Gembara Konrad Mąkowska Oliwia | Gembara Konrad | Mąkowska Oliwia | GRACJA - Zielona Góra | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław | Wiltowski Jakub Adamska Ksenia | Wiltowski Jakub | Adamska Ksenia | IGLICA - Wrocław | 2 | | 2 | | 4 |
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Musiał Jakub Wojtun Lena ANIMA DANZA - Głogów | Musiał Jakub Wojtun Lena | Musiał Jakub | Wojtun Lena | ANIMA DANZA - Głogów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Kubaczyk Jakub Drzymała Zuzanna LATINA - Wolsztyn | Kubaczyk Jakub Drzymała Zuzanna | Kubaczyk Jakub | Drzymała Zuzanna | LATINA - Wolsztyn | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Kramek Maksymilian Górska Natalia AMETYST - Lubań | Kramek Maksymilian Górska Natalia | Kramek Maksymilian | Górska Natalia | AMETYST - Lubań | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Białowąs Wiktor Daria Kaniowska AMETYST - Lubań | Białowąs Wiktor Daria Kaniowska | Białowąs Wiktor | Daria Kaniowska | AMETYST - Lubań | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Labak Igor Środa Katarzyna CIEŚLAK - Jelenia Góra | Labak Igor Środa Katarzyna | Labak Igor | Środa Katarzyna | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 6 | | 6 | | 5 |
6. | Duda Karol Moder Wiktoria LATINA - Wolsztyn | Duda Karol Moder Wiktoria | Duda Karol | Moder Wiktoria | LATINA - Wolsztyn | 1 | | 1 | | 6 |
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Staśkowiak Szymon Ryś Zuzanna CHAMPION TEAM - Wrocław | Staśkowiak Szymon Ryś Zuzanna | Staśkowiak Szymon | Ryś Zuzanna | CHAMPION TEAM - Wrocław | 6 (+1) | 1 | 6 | | 1 |
2. | Trefler Tomasz Trefler Maja AMETYST - Lubań | Trefler Tomasz Trefler Maja | Trefler Tomasz | Trefler Maja | AMETYST - Lubań | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
3. | Sobczyk Oktawiusz Michnicka Martyna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Sobczyk Oktawiusz Michnicka Martyna | Sobczyk Oktawiusz | Michnicka Martyna | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
4. | Lubczański Paweł Pietruch Weronika IGLICA - Wrocław | Lubczański Paweł Pietruch Weronika | Lubczański Paweł | Pietruch Weronika | IGLICA - Wrocław | 2 | | 2 | | 4 |
5. | Krężel Mateusz Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław | Krężel Mateusz Staniszewska Maria | Krężel Mateusz | Staniszewska Maria | IGLICA - Wrocław | 3 | | 3 | | 5 |
6. | Bielas Adam Białek Julia AKTAN - Wrocław | Bielas Adam Białek Julia | Bielas Adam | Białek Julia | AKTAN - Wrocław | 0 | | 0 | | 6 |
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno | Prażak Maksymilian Brodziak Barbara | Prażak Maksymilian | Brodziak Barbara | MARGO - Leszno | 7 (+1) | 1 | 7 | | 1 |
2. | Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra | Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa | Owczarczak Konrad | Majchrowicz Ewa | GRACJA - Zielona Góra | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Kaczmarek Michał Górka Agata CIEŚLAK - Jelenia Góra | Kaczmarek Michał Górka Agata | Kaczmarek Michał | Górka Agata | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 2 | | 2 | | 3 |
4. | Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław | Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia | Kaczmarek Damian | Wajcfelt Julia | CHAMPION TEAM - Wrocław | 1 | | 1 | | 4 |
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław | Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia | Kaczmarek Damian | Wajcfelt Julia | CHAMPION TEAM - Wrocław | 4 (+1) | 1 | 4 | | 1 |
2. | Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno | Prażak Maksymilian Brodziak Barbara | Prażak Maksymilian | Brodziak Barbara | MARGO - Leszno | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
3. | Jarosz Jan Dudek Wiktoria
| Jarosz Jan Dudek Wiktoria | Jarosz Jan | Dudek Wiktoria | | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
4. | Kaczmarek Michał Górka Agata CIEŚLAK - Jelenia Góra | Kaczmarek Michał Górka Agata | Kaczmarek Michał | Górka Agata | CIEŚLAK - Jelenia Góra | 3 | | 3 | | 4 |
5. | Żukowski Mikołaj Kozołub Zofia CHAMPION TEAM - Wrocław | Żukowski Mikołaj Kozołub Zofia | Żukowski Mikołaj | Kozołub Zofia | CHAMPION TEAM - Wrocław | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra | Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa | Owczarczak Konrad | Majchrowicz Ewa | GRACJA - Zielona Góra | 1 | | 1 | | 6 |