Freedom Dance Cup - WDC AL World Championships in Ten Dances

2018-09-22 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


UWAGA

Registration online - till 19th of September 2018. The time table will be updated on 20th of September- please check.

BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu 8.00 - 8.30, start: 9.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open ST 3T 12

Under 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice
2.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno
4.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce
5.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
6.Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
Gorobets DaniilKuzmich EvelinaUSPIH
(Ukraina)
7.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
8.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
9.Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Imperia
(Ukraina)
Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia
(Ukraina)
10.Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
DUSSH
(Ukraina)
Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
Sheptyskyj ArturBohutska DianaDUSSH
(Ukraina)
11.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
12.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 18

Under 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
2.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław
4.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
5.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin
6.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
7.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
8.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison-DUSSH1
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison-DUSSH1
(Ukraina)
9.Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Aurum
(Białoruś)
Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Dzeniasevich RamanVasilko VarvaraAurum
(Białoruś)
10.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
11.Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Spartak
(Ukraina)
Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Kainara MykhailoSynytsyna YelyzavetaSpartak
(Ukraina)
12.Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Alta
(Ukraina)
Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaAlta
(Ukraina)
13.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
14.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
15.Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Lisabond
(Ukraina)
Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Smyrnov OleksiyPernerovska ValeriiaLisabond
(Ukraina)
16.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)
17.Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
USPIH
(Ukraina)
Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
Tscvigunov OleksiySavchenko AlinaUSPIH
(Ukraina)
18.Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Uspih
(Ukraina)
Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Yuskov NikitaMartinova KaterinaUspih
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T 27

Under 14 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra
2.Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kwaśniewski Krzysztof
Płodzień Weronika
Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków
4.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
5.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
7.Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Alta
(Ukraina)
Afonin Danylo
Vlaznieva Albina
Afonin DanyloVlaznieva AlbinaAlta
(Ukraina)
8.Babko Oleksii
Korzh Daria
Rick Rose
(Ukraina)
Babko Oleksii
Korzh Daria
Babko OleksiiKorzh DariaRick Rose
(Ukraina)
9.Bevan Mason
Irons Natasha
Dance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
Bevan Mason
Irons Natasha
Bevan MasonIrons NatashaDance Crazy (Wales)
(Wielka Brytania)
10.Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Maximum /Interdance
(Ukraina)
Bielichenko Vasyl
Zakharova Anastasiia
Bielichenko VasylZakharova AnastasiiaMaximum /Interdance
(Ukraina)
11.Bonici Max
Dolbich Yana
USSR
(Rosja)
Bonici Max
Dolbich Yana
Bonici MaxDolbich YanaUSSR
(Rosja)
12.Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Dorov Amin
Kiianenko Anastasiia
Dorov AminKiianenko AnastasiiaImperia
(Ukraina)
13.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
14.Ettridge Daniel
Droper Phoebe

(England)
Ettridge Daniel
Droper Phoebe
Ettridge DanielDroper Phoebe
(England)
15.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
16.Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Dmytriy
Priymak Ivanna
Gorobets DmytriyPriymak IvannaUSPIH
(Ukraina)
17.Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
DYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
Ivan Popeliuk
Daria Muryzina
Ivan PopeliukDaria MuryzinaDYNAMO-BRAVO
(Ukraina)
18.Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
DUSSH
(Ukraina)
Ivanhorodskiy Artem
Shcherban Anastasiya
Ivanhorodskiy ArtemShcherban AnastasiyaDUSSH
(Ukraina)
19.King James
Used Olivia

(England)
King James
Used Olivia
King JamesUsed Olivia
(England)
20.Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Alta
(Ukraina)
Martynovych Kostiantyn
Tarashchenko Viktoriia
Martynovych KostiantynTarashchenko ViktoriiaAlta
(Ukraina)
21.Morris Maxim
King Olivia
NiceNEasy
(England)
Morris Maxim
King Olivia
Morris MaximKing OliviaNiceNEasy
(England)
22.Netreba Kirill
Netreba Veronika
Dinamo-Bravo
(Ukraina)
Netreba Kirill
Netreba Veronika
Netreba KirillNetreba VeronikaDinamo-Bravo
(Ukraina)
23.Sergeev Andrei
Golovina Polina
Arena Dance Club
(Rosja)
Sergeev Andrei
Golovina Polina
Sergeev AndreiGolovina PolinaArena Dance Club
(Rosja)
24.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
25.Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Lisabond
(Ukraina)
Stoilovskyi Rostyslav
Savarinska Daria
Stoilovskyi RostyslavSavarinska DariaLisabond
(Ukraina)
26.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)
27.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Ukraina
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T 29

Under 16 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
5.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
7.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
8.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno
9.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów
10.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
11.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin
12.Bendall Ryan
Salter Alana
A & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
Bendall Ryan
Salter Alana
Bendall RyanSalter AlanaA & L Dance Academy
(Wielka Brytania)
13.CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
BADIC ILINCA
CHILCOTE MARKBADIC ILINCANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
14.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
15.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Ukraina
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaUkraina
(Ukraina)
16.Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Ukraina
(Ukraina)
Dubil Nicolau
Afanasieva Polina
Dubil NicolauAfanasieva PolinaUkraina
(Ukraina)
17.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
18.Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Ukraina
(Ukraina)
Grabco Maxim
Vernygora Ganna
Grabco MaximVernygora GannaUkraina
(Ukraina)
19.Hughes Joe
Marina Morris
A&L Dance Academy
(England)
Hughes Joe
Marina Morris
Hughes JoeMarina MorrisA&L Dance Academy
(England)
20.Kazarov Marat
Ishchenko Alina
Ukraina
(Ukraina)
Kazarov Marat
Ishchenko Alina
Kazarov MaratIshchenko AlinaUkraina
(Ukraina)
21.Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Ukraina
(Ukraina)
Kryzhanovskyi Danylo
Dihorian Anna
Kryzhanovskyi DanyloDihorian AnnaUkraina
(Ukraina)
22.Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
USPIH
(Ukraina)
Martinov Nikita
Yatskova Elizaveta
Martinov NikitaYatskova ElizavetaUSPIH
(Ukraina)
23.Parry Adam
King Lauren

(England)
Parry Adam
King Lauren
Parry AdamKing Lauren
(England)
24.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Ukraina
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraUkraina
(Ukraina)
25.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
26.Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Alta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Perepelytsia Yelyzaveta
Rodin DmytroPerepelytsia YelyzavetaAlta
(Ukraina)
27.Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Imperia
(Ukraina)
Rogozhynskyi Glib
Fornalchuk Anastasiia
Rogozhynskyi GlibFornalchuk AnastasiiaImperia
(Ukraina)
28.Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Aleks
Kiyko Polina
Shevtsov AleksKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
29.Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Bolero
(Ukraina)
Shtympura Nazarii
Petrovska Yuliia
Shtympura NazariiPetrovska YuliiaBolero
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, próba parkietu 12.00 - 12.30, start: 13.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open LA 3T 13

Under 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno
5.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce
6.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
7.Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
USPIH
(Ukraina)
Gorobets Daniil
Kuzmich Evelina
Gorobets DaniilKuzmich EvelinaUSPIH
(Ukraina)
8.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
9.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
10.Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Imperia
(Ukraina)
Rud Maksym
Bazarnyk Tetiana
Rud MaksymBazarnyk TetianaImperia
(Ukraina)
11.Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
DUSSH
(Ukraina)
Sheptyskyj Artur
Bohutska Diana
Sheptyskyj ArturBohutska DianaDUSSH
(Ukraina)
12.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
13.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 17

Under 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno
2.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław
4.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin
5.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
6.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison-DUSSH1
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison-DUSSH1
(Ukraina)
7.Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Aurum
(Białoruś)
Dzeniasevich Raman
Vasilko Varvara
Dzeniasevich RamanVasilko VarvaraAurum
(Białoruś)
8.Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Lider Dance Club
(Rosja)
Evtushenko Maksim
Gerasimova Yaroslava
Evtushenko MaksimGerasimova YaroslavaLider Dance Club
(Rosja)
9.Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Spartak
(Ukraina)
Kainara Mykhailo
Synytsyna Yelyzaveta
Kainara MykhailoSynytsyna YelyzavetaSpartak
(Ukraina)
10.Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Alta
(Ukraina)
Kovalov Savelii
Krasnozhon Yaroslava
Kovalov SaveliiKrasnozhon YaroslavaAlta
(Ukraina)
11.Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Alta
(Ukraina)
Kuznetsov Serhii
Shparhaliuk Valeriia
Kuznetsov SerhiiShparhaliuk ValeriiaAlta
(Ukraina)
12.Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Napravlenie
(Rosja)
Lantratov Bogdan
Golovatskaya Melania
Lantratov BogdanGolovatskaya MelaniaNapravlenie
(Rosja)
13.Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Lisabond
(Ukraina)
Smyrnov Oleksiy
Pernerovska Valeriia
Smyrnov OleksiyPernerovska ValeriiaLisabond
(Ukraina)
14.Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Ukraina
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Rotar Yevheniia
Sviachenyi VolodymyrRotar YevheniiaUkraina
(Ukraina)
15.Tereshin Maxim
Zelikovskaya Uliana
Dance Express
(Rosja)
Tereshin Maxim
Zelikovskaya Uliana
Tereshin MaximZelikovskaya UlianaDance Express
(Rosja)
16.Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
USPIH
(Ukraina)
Tscvigunov Oleksiy
Savchenko Alina
Tscvigunov OleksiySavchenko AlinaUSPIH
(Ukraina)
17.Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Uspih
(Ukraina)
Yuskov Nikita
Martinova Katerina
Yuskov NikitaMartinova KaterinaUspih
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T 28

Under 19 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
3.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
5.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław
6.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość
7.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
8.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów
10.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
11.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław
12.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała
13.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
14.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
15.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory
16.Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Rosińska Izabela
Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
17.BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
BOYCE GLENN-RICHARDCAROLY JANESNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
18.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
19.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
20.Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
DÍK
(Islandia)
Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
Gapunay ElvarAndrews KayleighDÍK
(Islandia)
21.Hrafnsson Gylfi
Hauksdottir Maria
HK danceclub
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi
Hauksdottir Maria
Hrafnsson GylfiHauksdottir MariaHK danceclub
(Islandia)
22.Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
SSSR
(Rosja)
Kozhevnikov Vladislav
Metelitsa Eleonora
Kozhevnikov VladislavMetelitsa EleonoraSSSR
(Rosja)
23.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
24.Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Ukraina
(Ukraina)
Stas Ivan
Bushynska Kateryna
Stas IvanBushynska KaterynaUkraina
(Ukraina)
25.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
26.Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Ukraina
(Ukraina)
Usanov Oleksandr
Sbitnieva Anna
Usanov OleksandrSbitnieva AnnaUkraina
(Ukraina)
27.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)
28.Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Imperialdanceclub
(Rosja)
Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperialdanceclub
(Rosja)

16-20 (Młodzież starsza) Open KOMB 10T 15

Under 21 World Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
2.Cygan Jakub
Stolarska Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Stolarska Kinga
Cygan JakubStolarska KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra
4.Pik Damian
Czerczak Aleksandra
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Czerczak Aleksandra
Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA - Pabianice
5.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów
6.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław
8.BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
BOYCE GLENN-RICHARD
CAROLY JANES
BOYCE GLENN-RICHARDCAROLY JANESNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
9.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
10.Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
DÍK
(Islandia)
Gapunay Elvar
Andrews Kayleigh
Gapunay ElvarAndrews KayleighDÍK
(Islandia)
11.Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
HK danceclub
(Islandia)
Hrafnsson Gylfi Mar
Hauksdottir Maria Tinna
Hrafnsson Gylfi MarHauksdottir Maria TinnaHK danceclub
(Islandia)
12.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance -Center
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance -Center
(Ukraina)
13.Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Lider Dance Club
(Rosja)
Syrov Pavel
Efimova Elizaveta
Syrov PavelEfimova ElizavetaLider Dance Club
(Rosja)
14.Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Sigma
(Białoruś)
Volkov Ilya
Stasiuk Ekaterina
Volkov IlyaStasiuk EkaterinaSigma
(Białoruś)
15.Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Imperialdanceclub
(Rosja)
Zhigarev Vladislav
Epeykina Diana
Zhigarev VladislavEpeykina DianaImperialdanceclub
(Rosja)

19+ (Powyżej 18) Open ST 23

Adult
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
3.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź
4.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
IMPULS - Biłgoraj
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS - Biłgoraj
5.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków
6.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków
7.Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
DUET - Warszawa
Kucharczyk Kamil
Kowalczyk Marta
Kucharczyk KamilKowalczyk MartaDUET - Warszawa
8.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa
9.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra
10.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość
11.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice
12.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów
13.Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK - Gliwice
14.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów
15.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola
16.Dmitry Kapusta
Iaroslava Satalkina
Tanclandia
(Rosja)
Dmitry Kapusta
Iaroslava Satalkina
Dmitry KapustaIaroslava SatalkinaTanclandia
(Rosja)
17.Erkaev Artem
Bondareva Daria
Napravlenie
(Rosja)
Erkaev Artem
Bondareva Daria
Erkaev ArtemBondareva DariaNapravlenie
(Rosja)
18.Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Russian Style
(Rosja)
Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Fedorof VladShustrova OksanaRussian Style
(Rosja)
19.Hacke Samuel
Hermanova Katarina
Hacke Dancesport
(Stany Zjednoczone)
Hacke Samuel
Hermanova Katarina
Hacke SamuelHermanova KatarinaHacke Dancesport
(Stany Zjednoczone)
20.Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Sigma
(Białoruś)
Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Kosiakov EgorNavoychik AnnaSigma
(Białoruś)
21.Riabtsev Aleksandr
Oblakova Mariia
Academy
(Rosja)
Riabtsev Aleksandr
Oblakova Mariia
Riabtsev AleksandrOblakova MariiaAcademy
(Rosja)
22.Smutnicki Tomasz
Niedbal-van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbal-van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbal-van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
23.Strelnieks Janis
Grinvalde Eliza
Nice N Easy
(Łotwa)
Strelnieks Janis
Grinvalde Eliza
Strelnieks JanisGrinvalde ElizaNice N Easy
(Łotwa)

19+ (Powyżej 18) Open LA 33

Adult
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
POLISH CLUB - Warszawa
Bartkiewicz Michał
Omyła Wiktoria
Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków
3.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław
4.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
6.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice
7.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.
8.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa
9.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom
10.Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
DUET - Warszawa
Ivanchenko Tymofii
Janson Wiktoria
Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaDUET - Warszawa
11.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom
12.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
13.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice
14.Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
DANCELOOK - Gliwice
Kulesza Michał
Łojszczyk Adrianna
Kulesza MichałŁojszczyk AdriannaDANCELOOK - Gliwice
15.Machnio Damian
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Salamaga Julia
Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
16.Martoń Bartosz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Martoń Bartosz
Widz Marcelina
Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław
17.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
18.Skórski Marcel
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Skórski Marcel
Kutera Julia
Skórski MarcelKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
19.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin
20.Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
POLISH CLUB - Warszawa
Zabrodzki Przemysław
Wawrzusiszyn Agata
Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB - Warszawa
21.Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom
22.DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
DONOHOE ROBERT
PARTNER PARTNER
DONOHOE ROBERTPARTNER PARTNERNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
23.Daamen Sander
Manders Melissa
Dansstudio Waalwijk
(Holandia)
Daamen Sander
Manders Melissa
Daamen SanderManders MelissaDansstudio Waalwijk
(Holandia)
24.Daskalov Petar
James Zia
Matico
(England)
Daskalov Petar
James Zia
Daskalov PetarJames ZiaMatico
(England)
25.Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Russian Style
(Rosja)
Fedorof Vlad
Shustrova Oksana
Fedorof VladShustrova OksanaRussian Style
(Rosja)
26.Ihanus Joni
Barck Kathrine
Tepika
(Finlandia)
Ihanus Joni
Barck Kathrine
Ihanus JoniBarck KathrineTepika
(Finlandia)
27.Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Sigma
(Białoruś)
Kosiakov Egor
Navoychik Anna
Kosiakov EgorNavoychik AnnaSigma
(Białoruś)
28.Kuzin Evgeny
Maksimkina Uliana
Imperial Dance Club
(Rosja)
Kuzin Evgeny
Maksimkina Uliana
Kuzin EvgenyMaksimkina UlianaImperial Dance Club
(Rosja)
29.Pochtarenko Aleksandr
Boguslavskaya Anastasia
Dance-Centre
(Ukraina)
Pochtarenko Aleksandr
Boguslavskaya Anastasia
Pochtarenko AleksandrBoguslavskaya AnastasiaDance-Centre
(Ukraina)
30.Pochtarenko Oleksandr
Bohuslavska Anastasiia
Ukraina
(Ukraina)
Pochtarenko Oleksandr
Bohuslavska Anastasiia
Pochtarenko OleksandrBohuslavska AnastasiiaUkraina
(Ukraina)
31.Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Ukraina
(Ukraina)
Polishchuk Mark
Ponomarova Alona
Polishchuk MarkPonomarova AlonaUkraina
(Ukraina)
32.Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Dance -Center
(Ukraina)
Stepurko Vladyslav
Vasiutiak Daiana
Stepurko VladyslavVasiutiak DaianaDance -Center
(Ukraina)
33.Zaluzhnyi Denys
Lytvynenko Ielyzaveta
Ukraina
(Ukraina)
Zaluzhnyi Denys
Lytvynenko Ielyzaveta
Zaluzhnyi DenysLytvynenko IelyzavetaUkraina
(Ukraina)

 

BLOK 3, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: GALA WIECZORNA 18.00

Under 19 - (16-18) ½F i Finał : World Championships 10 Dances Under 21- (16-20) ½F i Finał : World Championships 10 Dances Adult ST ½F i Finał Open To The World Adult LA ½F i Finał Open To The World