OTTT Będzin 2018

2018-10-27 Będzin, PERFECT - Będzin


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janus Tobiasz
Shapoval Iwanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Tobiasz
Shapoval Iwanna
Janus TobiaszShapoval IwannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9, 2 (+2)29, 21
2.Krzywiński Kacper
Szweda Maja
DANCELOOK - Gliwice
Krzywiński Kacper
Szweda Maja
Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK - Gliwice7, 4 (+2)27, 41
3.Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO - Rybnik9, 9 (+2)29, 91
4.Traczyk Kacper
Zalewska Nicola
BRAWO - WARSZAWA
Traczyk Kacper
Zalewska Nicola
Traczyk KacperZalewska NicolaBRAWO - WARSZAWA5 (+2)251
5.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacuga Oskar
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT - Będzin8 (+2)281
2.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa11 (+2)2112
3.Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT - Będzin6 (+2)262
4.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin2 (+1)123
5.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno10 (+1)1103
6.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
DANCELOOK - Gliwice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienDANCELOOK - Gliwice7 (+1)173

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerniec Kamil
Proksa Hanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Czerniec Kamil
Proksa Hanna
Czerniec KamilProksa HannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5, 5 (+2)25, 51
2.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7, 7 (+2)27, 71
4.Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5, 7 (+2)25, 71
5.Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7, 7 (+2)27, 71
6.Bogajewski Miłosz
Kowol Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bogajewski Miłosz
Kowol Aleksandra
Bogajewski MiłoszKowol AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 22
7.Jaworski Jakub
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Skiba Julia
Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS - Chorzów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
8.Ołubiec Wiktoria
Gawron Łukasz
DANCELOOK - Gliwice
Ołubiec Wiktoria
Gawron Łukasz
Ołubiec WiktoriaGawron ŁukaszDANCELOOK - Gliwice1, 1 (+1)11, 12
9.Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
BRAWO - WARSZAWA
Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA3 (+1)132

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin3 (+1)132
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)143
4.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko3 (+1)134
5.Zielony Jakub
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Skrobol Martyna
Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM - Żory4 45
6.Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 46
7.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 07
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 28
9.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 010
11.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno E (+1)1E1
2.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie3 (+1)132
3.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
DANCELOOK - Gliwice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)124
5.Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaFORUM - Zabrze1 (+1)115
6.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz3 (+1)136
7.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze1 17
8.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice4 48
9.Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA - Łódź2 29
10.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław0 09
11.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
FORUM - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM - Zabrze1 111
12.Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 012

 

BLOK 2, rejestracja 10.15-11.15, próba parkietu 11.15-11.45, start: 12.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
PERFECT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT - Będzin3, 3 (+2)23, 31
2.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
WIR - Mysłowice
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok AdrianFijoł EmiliaWIR - Mysłowice7, 7 (+2)27, 71
2.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice6 (+2)261
3.Kostarek Natan
Hodór Julia
PERFECT - Będzin
Kostarek Natan
Hodór Julia
Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT - Będzin2, 2 (+2)22, 21
4.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ6 (+2)261
5.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno3 (+2)231
6.Rybiałek Nadia
Kuroń Miłosz
A+S - Częstochowa
Rybiałek Nadia
Kuroń Miłosz
Rybiałek NadiaKuroń MiłoszA+S - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
7.Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
8.Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
PERFECT - Będzin
Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT - Będzin1, 1 (+1)11, 12
9.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
10.Skrzypczak Weronika
Malczyk Wiktor
DANCELOOK - Gliwice
Skrzypczak Weronika
Malczyk Wiktor
Skrzypczak WeronikaMalczyk WiktorDANCELOOK - Gliwice1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków5 (+2)251
2.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty6 (+2)261
3.Różalski Miłosz
Kuś Emilia
PERFECT - Będzin
Różalski Miłosz
Kuś Emilia
Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT - Będzin4 (+2)242
4.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty11 (+2)2112
5.Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
6.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)153
7.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)193
8.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)122
3.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin2 (+1)123
4.Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
RYTM - Żory
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM - Żory2 (+1)124
5.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 25
6.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów2 26
7.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice0 07
8.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK - Gliwice1 18
9.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno D (+1)1D2
3.Makowski Mikołaj
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Janczuk Julia
Makowski MikołajJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa D (+1)1D3
4.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)144
5.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT - Będzin3 35
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin3 36
7.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa3 37
8.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 08
9.Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION - Kraków3 39
10.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 010

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin C (+1)1C2
3.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory2 (+1)123
4.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)114
5.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec0 06
7.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków0 08

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków6 (+1)163
4.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 24
5.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory5 55
6.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław0 06
7.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 07

 

BLOK 3, rejestracja 13.00-14.00, próba parkietu 14.15-14.45, start: 15.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze3 (+1)132
3.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów5 (+1)154
5.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa0 05
6.Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki DawidFurman DariaFORUM - Zabrze0 06
7.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 07
8.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa3 38
9.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Suszek Witold
Suszek Natalia
SUKCES - Jaworzno
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaSUKCES - Jaworzno5 (+1)152
3.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)113
4.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec1 (+1)114
5.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole3 35
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków1 16
7.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik0 07
8.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 08
9.Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (-1)-12

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków7 (+1)171
2.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143
4.Boś Jan
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Czarnocka Alicja
Boś JanCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 04
5.Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY - Jaworzno0 05
6.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
ZAMEK - Szydłowiec
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK - Szydłowiec0 06
7.Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
MIX - Rybnik
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX - Rybnik0 07

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków3 (+1)132
3.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze4 (+1)143
4.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)134
5.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów3 (+1)135
6.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze1 (+1)116
7.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko0 07
8.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice2 28
9.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno1 19
10.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków4 410
11.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław0 010
12.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice0 010
13.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków3 313

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków6 (+1)161
2.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+1)152
3.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice4 (+1)143
4.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 (+1)144
5.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik5 (+1)155
6.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź2 (+1)126
7.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)137
8.Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION - Kraków D (+1)1D8
9.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków4 (+1)149
10.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów E (+1)1E9
11.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno2 211
12.Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
SEMPRE - Kraków
Bonar Kamil
Kuleta Magdalena
Bonar KamilKuleta MagdalenaSEMPRE - Kraków3 312
13.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze1 113
14.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko1 114
15.Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Strózik Artur
Ojczyk Patrycja
Strózik ArturOjczyk PatrycjaKuźnia Tańca Kraków2 215
16.Danielski Artur
Nawłoka Wioletta
DANCE TEAM - Wrocław
Danielski Artur
Nawłoka Wioletta
Danielski ArturNawłoka WiolettaDANCE TEAM - Wrocław4 416
17.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze1 116
18.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno4 416
19.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 219
20.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 120

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa14, 8 (+2)214, 81
2.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz F (+2)2F1
3.Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak PawełWłoch AlicjaKICK - Kielce9 (+2)291
4.Kin Zofia
Pawelec Wiktor
RONDO - Rybnik
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO - Rybnik2, 2 (+2)22, 22
5.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)232
6.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)222
7.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno3 (+1)133
8.Kryczka Igor
Wilkosz Julia
PERFECT - Będzin
Kryczka Igor
Wilkosz Julia
Kryczka IgorWilkosz JuliaPERFECT - Będzin7 (+1)173
9.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)133
10.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123
11.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory5, 5 (+1)15, 53

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko9 (+1)191
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 12
3.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
DANCELOOK - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK - Gliwice1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152
3.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)123
4.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice7 (+1)174
5.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków C (+1)1C5
6.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz7 (+1)176
7.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)117
8.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Kuźnia Tańca Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca Kraków6 68
9.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 39
10.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź1 19
11.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 011
12.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław3 312
13.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno0 013
14.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze0 013

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin6 (+1)161
2.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty C (+1)1C2
3.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 (+1)133
4.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA C (+1)1C4
5.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice1 15
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice3 36
7.Tokarski Mieszko
Wojtych Dominika
WIR - Mysłowice
Tokarski Mieszko
Wojtych Dominika
Tokarski MieszkoWojtych DominikaWIR - Mysłowice6 67
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno3 38
9.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 09
10.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków3 310

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin6 (+1)161
2.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków8 (+1)182
3.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów1 15
6.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 27

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Szarek Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca Kraków5 (+1)151
2.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów3 (+1)132
3.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza B (+1)1B3
4.Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)144
5.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole B (+1)1B5
6.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko5 (+1)156
7.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 47
8.Październik Mateusz
Stanowska Joanna
ARTS STUDIO - Oława
Październik Mateusz
Stanowska Joanna
Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO - Oława7 78
9.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE - Kraków1 19
10.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 110
11.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 011
12.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów0 011
13.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków1 113

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+1)1111
2.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki A (+1)1A2
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 (+1)113
4.Kosek Marcin
Szaporów Julia
FALLAWAY - Opole
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY - Opole11 (+1)1114
5.Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
SUKCES - Jaworzno
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES - Jaworzno2 (+1)125
6.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)126
7.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice4 47
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 98
9.Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA - Łódź10 108
10.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik11 1110
11.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole3 310
12.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 112
13.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice0 013

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113
4.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice4 (+1)144
5.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole3 (+1)135
6.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole2 (+1)126
7.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)187
8.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 18
9.Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 79
10.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków3 310
11.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 210
12.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO - Siemianowice1 112
13.Mandla Piotr
Mandla Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mandla Piotr
Mandla Klaudia
Mandla PiotrMandla KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 113
14.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 114

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 01
2.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok2 22