I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR

2018-04-14 Kąty Wrocławskie, DIAMENT - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Dodano kategorię 10-11Brąz rozgrywaną wg Przepisów Okręgu Dolnośląskiego.

BLOK 1, rejestracja 8 oo - 8 30, próba parkietu 8 15 - 8 45, start: 9 oo

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 7

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Ciastowicz Dominik
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Łuczak Lena
Ciastowicz DominikŁuczak LenaAKTAN - Wrocław
2.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Janczak Jan
Kwiecień Natalia
IMPRESS - Dzierżoniów
Janczak Jan
Kwiecień Natalia
Janczak JanKwiecień NataliaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Karaś Natalia
Mrzygłód Zofia
IMPRESS - Dzierżoniów
Karaś Natalia
Mrzygłód Zofia
Karaś NataliaMrzygłód ZofiaIMPRESS - Dzierżoniów
5.Kramek Wojciech
Frass Kornelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Kramek Wojciech
Frass Kornelia
Kramek WojciechFrass KorneliaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
7.Sęk Martyna
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Sęk Martyna
Mania Zofia
Sęk MartynaMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 14

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bartczak Bartek
Kuryś Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartek
Kuryś Aleksandra
Bartczak BartekKuryś AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
4.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
5.Grzegorzak Anna
Grzegorzak Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Grzegorzak Anna
Grzegorzak Aleksandra
Grzegorzak AnnaGrzegorzak AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów
6.Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Iwaszkiewicz Karol
Kulej Katarzyna
Iwaszkiewicz KarolKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
7.Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
BANS - Strzegom
Kiełbasa Michał
Mikołajczyk Hanna
Kiełbasa MichałMikołajczyk HannaBANS - Strzegom
8.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Wrocław
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Wrocław
9.Maciaszek Jakub
Hibner Julia
4STEP - Wrocław
Maciaszek Jakub
Hibner Julia
Maciaszek JakubHibner Julia4STEP - Wrocław
10.Masłak Oliwier
Kowgier Maja
BANS - Strzegom
Masłak Oliwier
Kowgier Maja
Masłak OliwierKowgier MajaBANS - Strzegom
11.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
12.Sucharski Szymon
Siuda Julia
ATHINA - Oława
Sucharski Szymon
Siuda Julia
Sucharski SzymonSiuda JuliaATHINA - Oława
13.Zawada Przemek
Olszowy Nikola
GEMAR - Wrocław
Zawada Przemek
Olszowy Nikola
Zawada PrzemekOlszowy NikolaGEMAR - Wrocław
14.Żybura Piotr
Polus Alicja
GEMAR - Wrocław
Żybura Piotr
Polus Alicja
Żybura PiotrPolus AlicjaGEMAR - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 8

Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
GEMAR - Wrocław
Klamczyński Paweł
Gołębiowska Weronika
Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR - Wrocław
3.Malinowski Mateusz
Bagińska Anna
DIAMENT - Wrocław
Malinowski Mateusz
Bagińska Anna
Malinowski MateuszBagińska AnnaDIAMENT - Wrocław
4.Palac Patryk
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Palac Patryk
Jamborska Oliwia
Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław
5.Skotniczny Dawid
Jurkiewicz Marysia
GEMAR - Wrocław
Skotniczny Dawid
Jurkiewicz Marysia
Skotniczny DawidJurkiewicz MarysiaGEMAR - Wrocław
6.Starba Patryk
Stegnerska Magda
GEMAR - Wrocław
Starba Patryk
Stegnerska Magda
Starba PatrykStegnerska MagdaGEMAR - Wrocław
7.Stasiak Karol
Okoń Anastazja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiak Karol
Okoń Anastazja
Stasiak KarolOkoń AnastazjaCIEŚLAK - Jelenia Góra
8.Wachowicz Konrad
Łaszkiewicz Natalia
GEMAR - Wrocław
Wachowicz Konrad
Łaszkiewicz Natalia
Wachowicz KonradŁaszkiewicz NataliaGEMAR - Wrocław

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Nawrot Alan
Nawrot Barbara
4STEP - Wrocław
Nawrot Alan
Nawrot Barbara
Nawrot AlanNawrot Barbara4STEP - Wrocław Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra6 (+2)261
4.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Wrocław11 (+2)2111
5.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice2 (+1)122
6.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice6 (+1)162
7.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112
8.Ora Oskar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oskar
Pastuch Hanna
Ora OskarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław5 (+2)251
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów4 (+2)241
3.Lis Krzysztof
Kukla Partycja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Lis Krzysztof
Kukla Partycja
Lis KrzysztofKukla PartycjaIMPRESSIONANTE - Wrocław2 (+2)221
4.Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
PRESTIGE - Wrocław
Niebylski Maciej
Wilk Magdalena
Niebylski MaciejWilk MagdalenaPRESTIGE - Wrocław2 (+2)221
5.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Wrocław
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Wrocław5 (+2)251
6.Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Wrocław
Walczak Jakub
Jabłońska Dominika
Walczak JakubJabłońska Dominika4STEP - Wrocław3 (+2)231
7.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)132
8.Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Augustynów Konrad
Żabicka Amelia
Augustynów KonradŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław1 (+1)112
9.Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kowalski Bartosz
Skowron Hanna
Kowalski BartoszSkowron HannaIMPRESSIONANTE - Wrocław-1 (+1)1-12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bagiński Damian
Marut Anna
DIAMENT - Wrocław
Bagiński Damian
Marut Anna
Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT - Wrocław2 (+2)221
2.Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
FRASZKA - Kamienna Góra
Sobociński Marcel
Korwin Anastazja
Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+2)241
3.Sopel Szymon
Poznańska Julia
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Sopel Szymon
Poznańska Julia
Sopel SzymonPoznańska JuliaIMPRESSIONANTE - Wrocław6 (+2)261
4.Jeż Kornel
Jaskulska Hanna
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Jaskulska Hanna
Jeż KornelJaskulska HannaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
5.Szydło Tomasz
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Kiepura Nikola
Szydło TomaszKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 5 (+1)15, 52
6.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów2 2
7.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów0 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątczak Jakub
Borowska Kinga
SKYDANCE - Wrocław
Świątczak Jakub
Borowska Kinga
Świątczak JakubBorowska KingaSKYDANCE - Wrocław6 (+2)261
2.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław8 (+2)282
3.Otto Adam
Pawełczak Paulina
MAESTRO - Opole
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO - Opole8 (+2)282
4.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom7 (+1)173
5.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
6.Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
INES - Wrocław
Świtalski Daniel
Królikowska Małgorzata
Świtalski DanielKrólikowska MałgorzataINES - Wrocław4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Korszeń Karolina
Okulicz-Kozaryn ArturKorszeń KarolinaDIAMENT - Wrocław2 (+1)122
3.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
4.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław2 (+1)124
5.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 25
6.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice1 17
8.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów0 08

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nagel Adam
Pitry Michalina
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pitry Michalina
Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA - Racibórz2 (+2)221
2.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA - Praszka8 (+2)281
3.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów8 (+2)282
4.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław4 (+2)242
5.Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski KacperMajchrzak KlaudiaMARGO - Leszno12 (+2)2122
6.Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Lor Anna
Chmielnicki MateuszLor AnnaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113
7.Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
IMPULS - Prochowice
Gulewicz Marcel
Gulewicz Zuzanna
Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS - Prochowice1 (+1)113
8.Herrera Jacob
Smyk Marianna
INSPIRACJA - Wrocław
Herrera Jacob
Smyk Marianna
Herrera JacobSmyk MariannaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)133
9.Kapysz Dominik
Luty Klara
DIAMENT - Wrocław
Kapysz Dominik
Luty Klara
Kapysz DominikLuty KlaraDIAMENT - Wrocław1 (+1)113
10.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Świdziński Wiktor
Sopuch Oliwia
AKTAN - Wrocław
Świdziński Wiktor
Sopuch Oliwia
Świdziński WiktorSopuch OliwiaAKTAN - Wrocław0 03
4.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Karasiński Wiktor
Snopkowska Katarzyna
Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr- Wrocław2 (+1)121
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
4.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)114
5.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław4 45
6.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 06
7.Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT - Wrocław0 07
8.Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
Sudacki SebastianDudek KorneliaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 08
9.Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 09
10.Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Wieczorek Marta
Wrona MichałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)121
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław E (+1)1E2
3.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze3 (+1)133
4.Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda RafałChluba NicoleLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)114
5.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
PIETRZYK - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK - Wrocław2 25
6.Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Lizurej Tomasz
Chrzanowska Kinga
Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 06
7.Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Sudacki Sebastian
Dudek Kornelia
Sudacki SebastianDudek KorneliaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 07
8.Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Wieczorek Marta
Wrona MichałWieczorek MartaDIAMENT - Wrocław0 08
9.Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz JacekMajewska NataliaDIAMENT - Wrocław0 09
10.Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
SKTT ISKRA PWr- Wrocław
Kikut Grzegorz
Ozimek Marzena
Kikut GrzegorzOzimek MarzenaSKTT ISKRA PWr- Wrocław0 010

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0