MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie

2018-04-29 PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA, SENIOR DANCE STUDIO - Poznań


UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE w BLOKU 1 !!!
Dodano kategorię 14-15 lat klasa C ST / LA w miejsce kategorii 14-15 lat klasa E+F

MEDALE i TYTUŁY w KATEGORIACH SENIOR 1, SENIOR 2 i SENIOR 3 zostaną przyznane osobno w każdej z Kategorii !!!
KATEGORIE SENIOR 1 LATIN i SENIOR 2 LATIN zostaną rozegrane osobno.

Uchwała Zarządu Okręgu Wielkopolskiego PTT nr 28/2018 z dnia 1.03.2018r.
Zarząd Okręgu Wielkopolskiego PTT przyznaje prawo organizacji i zatwierdza termin Mistrzostw
Okręgu Wielkopolskiego oraz OTTT o puchar dyr. OSiR’u w Przeźmierowie 2018 w dniu 29.04.2018r. w Przeżmierowie organizowanego przez Senior Dance Studio Aldona Mikołajczak Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega opublikowaniu na stronie internetowej Okręgu Wielkopolskiego PTT.

Opłata 300 zł - wpłata 01.03.2018r.

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kownacka Magdalena
Janas Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Janas Michał
Kownacka MagdalenaJanas MichałFANTAZJA - Skwierzyna
2.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
SHOW TIME - Płock
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME - Płock
3.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
4.Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
FANTAZJA - Skwierzyna
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
Płotnicka DorotaNawojski MateuszFANTAZJA - Skwierzyna
5.Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
Łupicki NorbertSowińska OliwiaPOEZJA - Kościan

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
LATINA - Wolsztyn
Konefon Nikodem
Zakrzewska Karolina
Konefon NikodemZakrzewska KarolinaLATINA - Wolsztyn
3.Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Sroczyńska Aleksandra
Olkowski JanSroczyńska Aleksandra4STEP - Wrocław
4.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
5.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Nikodem
Pietrakowska Justyna
DREAM - Poznań
Adamczak Nikodem
Pietrakowska Justyna
Adamczak NikodemPietrakowska JustynaDREAM - Poznań
2.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan
3.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna
4.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno
5.Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Lisek KacperKasperczak KingaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
6.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań
7.Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
SHOW TIME - Płock
Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME - Płock
8.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn
9.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno
2.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica
4.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz
6.Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
Żbikowski WojciechMuzyczyszyn MariaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan
2.Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska WeronikaKudlaszyk OskarCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
3.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
4.Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań
5.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań
2.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły
3.Okupniak Jakub
Szacht Martyna
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Okupniak Jakub
Szacht Martyna
Okupniak JakubSzacht MartynaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
4.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły
5.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław
2.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
3.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, start: 13:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań
2.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań
2.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna
4.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław
2.Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
DZIUPLA - Poznań
Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
Kuźlak MarcinNiedośpiał MonikaDZIUPLA - Poznań
3.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań
4.Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION - Góra Kalwaria
5.Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna
6.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań
7.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice
3.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno
2.Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA - Pabianice
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
5.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań
6.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno
2.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
3.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań
4.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań
5.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław
2.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań
3.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław
2.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, start: 15:30

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 0

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
2.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
3.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
3.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn
4.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn
6.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
5.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań
6.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn
2.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
4.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn
5.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań
2.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
3.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań
4.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn
3.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań
4.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn
5.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
SŁOŃCE - Poznań
Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
Bartkowiak MateuszCzerwińska OlgaSŁOŃCE - Poznań
2.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań
3.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn
4.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań
5.Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Mocek Magdalena
Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
6.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA - Wolsztyn
7.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań
8.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

SENIOR 1 + SENIOR 2 + SENIOR 3
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań
2.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
4.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

SENIOR 1
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno
2.Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński MaciejNawrocka KatarzynaFINEZJA - Poznań
3.Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
DZIUPLA - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas MikołajTomczak BarbaraDZIUPLA - Poznań

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 5

SENIOR 2 + SENIOR 3
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
3.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
4.Momot Przemysław
Momot Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań
5.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań