OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ

2018-04-07 Otyń k/Zielonej Góry, ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA KATEGORII W BLOKU 3 Z SENIOR 2+3 OPEN NA SENIOR 2 kl B
Rejestracja przedłużona do 5-04-2018 (czwartek)

BLOK 1, rejestracja 9.00 - 9.30, próba parkietu 9.15 - 9.45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów6 (+2)261
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra6 (+2)261
3.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+2)281
4.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań10 (+2)2101
5.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin6 (+2)262
6.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno6 (+2)262
7.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice6 (+2)262
8.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów2 (+2)222
9.Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak KamilNieczygłębska JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól1 (+1)113
10.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów9 (+1)193
11.Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
Janus MaksymilianBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
12.Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski JakubBak WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
13.Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Woźniewicz Zuzanna
Żejmo RobertWoźniewicz ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz SzymonKałużna HaniaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)133
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 14
5.Zadorożhnii Aresniy
Doktorczyk Martyna
ASTRA - Szczecin
Zadorożhnii Aresniy
Doktorczyk Martyna
Zadorożhnii AresniyDoktorczyk MartynaASTRA - Szczecin3 35
6.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
LEW - Legnica
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaLEW - Legnica4 46
7.Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 07

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
3.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra4 44

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12.00 - 12.30, próba parkietu 12.15 - 12.45, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna10, 10 (+2)210, 101
2.Czochara Hubert
Kuś Julia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Czochara Hubert
Kuś Julia
Czochara HubertKuś JuliaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól8 (+2)281
3.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin10 (+2)2101
4.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica12 (+2)2121
5.Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
Pluskota StanisławKwiatkowska NikolaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)281
6.Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
Święcicki BrajanSmolińska KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól8 (+2)281
7.Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA - Skwierzyna9 (+1)192
8.Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
Kownacka MagdalenaMarciniak BartoszFANTAZJA - Skwierzyna7, 5 (+1)17, 52
9.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno7, 7 (+1)17, 72
10.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
11.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
12.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan6, 6 (+2)26, 61
2.Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)221
3.Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko MichałTarasek AleksandraST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
4.Chylak Jakub
Wojtkowiak Zofia
DREAM - Poznań
Chylak Jakub
Wojtkowiak Zofia
Chylak JakubWojtkowiak ZofiaDREAM - Poznań1, 1 (+1)11, 12
5.Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński JanWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
6.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań6 (+2)261
2.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra6 (+2)261
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań8 (+2)281
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6 (+2)262
5.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn10 (+2)2102
6.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+2)242
7.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
8.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
9.Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
10.Sowa Aleksander
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Sowa Aleksander
Midziak Olga
Sowa AleksanderMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)133
11.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn7 (+1)173

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna4 42
3.Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
Zajma MiłoszZajma ZuzannaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0 03

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań5 (+1)151
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)162
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 33
4.Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Zajma Miłosz
Zajma Zuzanna
Zajma MiłoszZajma ZuzannaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 32
3.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard2 23

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań5 (+1)152
3.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc PiotrGwadera JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 04
5.Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Kazieczko Dominika
Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 36

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA - Głogów6 (+1)161
2.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań1 12
3.Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski MichałZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 33

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski JanGabrysz ZuzannaANIMA DANZA - Głogów

 

BLOK 3, rejestracja 16.00 - 16.30, próba parkietu 16.15 - 16.45, start: 17.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara MaksymilianŁysiak IzabelaANIMA DANZA - Głogów8, 8 (+2)28, 81
2.Chwirot Milena
Kłobus Dawid
FANTAZJA - Skwierzyna
Chwirot Milena
Kłobus Dawid
Chwirot MilenaKłobus DawidFANTAZJA - Skwierzyna10, 10 (+2)210, 101
3.Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Leszczak Sonia
Leszczak AntoniLeszczak SoniaANIMA DANZA - Głogów12, 12 (+2)212, 121
4.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów5, 5 (+1)15, 52
5.Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
Kraj ZuzannaPorwisiak StanisławFANTAZJA - Skwierzyna5, 5 (+1)15, 52
6.Kupińska Hanna
Bartkowiak Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Kupińska Hanna
Bartkowiak Michał
Kupińska HannaBartkowiak MichałFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz6 (+2)261
2.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 (+2)222
3.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz1 (+1)113

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól5 (+1)151
2.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 (+1)112
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
Święcicki DariuszŚwięcicka EwelinaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 05
6.Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński AndrzejStrycharz EwaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 07

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań3 (+1)131
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól2 (+1)123
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław3 (+1)134
5.Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
Święcicki DariuszŚwięcicka EwelinaST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól0 05
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 06
7.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński AndrzejStrycharz EwaGRACJA - Zielona Góra0 08

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX - Żagań2 (+1)121
2.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady4 (+1)142
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 04
5.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań1 15
6.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 07

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady5 (+1)151
2.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 03
4.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA - Zielona Góra0 05

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FINEZJA - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFINEZJA - Poznań7 (+1)171
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól4 (+1)142
3.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól4 (+1)143
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 24
5.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław1 15
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 06
7.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica1 17

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól2 (+1)121
2.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól5 (+1)152
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 03
4.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól0 04
5.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 35

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0