II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo

2018-04-21 Grajewo, GCK - Grajewo


Plik z wynikami

UWAGA

Kategoria 14-15 G przeniesiona do 3 bloku

NAGRODY FINANSOWE W KLASIE B
I miejsce - 300 zł
II miejsce - 200 zł
III miejsce - 100 zł
Nagrody rzeczowe i upominki dla finalistów klasy C i B

Możliwosć rejestracji do czwartku do godziny 23:00, w czwartek rejestracja na maila: dariusz.jablonski.kadryl.@gmail.com lub sms: 791910029 ZAPRASZAMY

Połączono kategorie 12-13 E i F

Trenerzy są naszymi gośćmi, prosimy o zgłoszenie swojej obecności na adres mailowy podany wyżej.

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:30, start: 10:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalbarczyk Karol
Zajkowska Urszula
KADRYL - Białystok
Kalbarczyk Karol
Zajkowska Urszula
Kalbarczyk KarolZajkowska UrszulaKADRYL - Białystok4 (+2)241
2.Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Studio Tańca ESKA - Augustów
Malesiński Jakub
Siebiedzińska Marcjanna
Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA - Augustów8 (+2)281
3.Rogalewski Szymon
Zawistowska Pola
KADRYL - Białystok
Rogalewski Szymon
Zawistowska Pola
Rogalewski SzymonZawistowska PolaKADRYL - Białystok6 (+2)261
4.Cudowski Marcel
Dłutek Amelia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Cudowski Marcel
Dłutek Amelia
Cudowski MarcelDłutek AmeliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ6 (+1)162
5.Jacewicz Jakub
Seweryn Gabriela
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Jacewicz Jakub
Seweryn Gabriela
Jacewicz JakubSeweryn GabrielaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ2 (+1)122

 

BLOK 2, rejestracja 12"00 - 13:00, próba parkietu 13:00, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
KADRYL - Białystok
Ambroziak Kewin
Sojko Martyna
Ambroziak KewinSojko MartynaKADRYL - Białystok7 (+2)271
2.Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
GCK - Grajewo
Maciejewski Oliwier
Kwiesielewicz Karolina
Maciejewski OliwierKwiesielewicz KarolinaGCK - Grajewo3, 2 (+2)23, 21
3.Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE - Białystok4 (+2)241
4.Karwowski Krzysztof
Kozłowska Marta
GCK - Grajewo
Karwowski Krzysztof
Kozłowska Marta
Karwowski KrzysztofKozłowska MartaGCK - Grajewo1 (+1)112
5.Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
GCK - Grajewo
Karwowski Rafał
Jabłońska Martyna
Karwowski RafałJabłońska MartynaGCK - Grajewo1, 2 (+1)11, 22
6.Piechowski Piotr
Popławska Julia
CENTRUM KULTURY CHOROSZCZ
Piechowski Piotr
Popławska Julia
Piechowski PiotrPopławska JuliaCENTRUM KULTURY CHOROSZCZ7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA0 02
3.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Stepaniuk Zofia
Gliński AdamStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok4 (+2)241
2.Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Klepacka Zuzanna
Krasowski Jakub JanKlepacka ZuzannaKADRYL - Białystok5 (+2)252
3.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo2 (+2)222
4.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo8 (+1)183
5.Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
GCK - Grajewo
Zieliński Marcin
Dylewska Urszula
Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK - Grajewo1 (+1)113

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 16:30, start: 17;00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
KADRYL - Białystok
Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL - Białystok4 (+2)241
2.Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Kozłowska Katarzyna
Sikorski AdamKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok6 (+2)262
3.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
GCK - Grajewo
Janiszewicz Szymon Michał
Suprun Justyna
Janiszewicz Szymon MichałSuprun JustynaGCK - Grajewo6 (+2)261
2.Rogalewski Hubert
Michałowska Weronika
KADRYL - Białystok
Rogalewski Hubert
Michałowska Weronika
Rogalewski HubertMichałowska WeronikaKADRYL - Białystok8 (+2)281
3.Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
GCK - Grajewo
Zawistowski Patryk
Sztachelska Maja
Zawistowski PatrykSztachelska MajaGCK - Grajewo10 (+2)2101
4.Kutniewski Kacper
Milewska Julia
GCK - Grajewo
Kutniewski Kacper
Milewska Julia
Kutniewski KacperMilewska JuliaGCK - Grajewo1, 1 (+1)11, 12
5.Moszczyński Mateusz
Pawełkowska Marta
GCK - Grajewo
Moszczyński Mateusz
Pawełkowska Marta
Moszczyński MateuszPawełkowska MartaGCK - Grajewo1, 1 (+1)11, 12
6.Wiszniewski Mateusz
Jurkowska Julia
KADRYL - Białystok
Wiszniewski Mateusz
Jurkowska Julia
Wiszniewski MateuszJurkowska JuliaKADRYL - Białystok3 (+1)132

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Citko Dawid
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Bielawska Dominika
Citko DawidBielawska DominikaKADRYL - Białystok6 (+1)161
2.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 72
3.Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
KADRYL - Białystok
Grabowski Kornel
Stawowska Kamila
Grabowski KornelStawowska KamilaKADRYL - Białystok1 13

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak AleksandraROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA B (+1)1B1
2.Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Ziembińska Julia
Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL - Białystok7 72
3.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok9 93

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
PRESTIGE - Białystok
Waśko Mateusz
Sznajder Weronika
Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE - Białystok2 (+2)221
2.Liniewski Szymon
Dudzińska Krystyna
GCK - Grajewo
Liniewski Szymon
Dudzińska Krystyna
Liniewski SzymonDudzińska KrystynaGCK - Grajewo1 (+1)112